OtomobilArabalar

Opel Astra Family - aile gezileri için mükemmel bir araba

Opel otomobillerinin Alman markası tüm dünyada yaygın olarak biliniyor. Aşağıdaki değişiklikler yapıldı: 2004'ten beri - 2007'den beri bir hatchback - bir sedan. 2009'da 4. nesil sedanların ortaya çıkmasından sonra üretimi ertelendi. Özellikle, Rusya'da, Kaliningrad'da, Astra Ailesi olarak adlandırılan bu markanın otomobil üretimine başlandı. Bütün aileyle birlikte şehri dolaşmak için tasarlandı. Opel Astra Ailesi'nin iç kısmı çok rahat ve ferah. Zırhlı bir alana sahip olması nedeniyle salon daha da fazla görünüyor. Otomobilin içinde yetkin bir şekilde yaratılan ve rahat koltuklar, sezgisel bir gösterge paneli, modern bir klima sistemi, yüksek kaliteli bir ses sistemi var. Mükemmel özelliklere sahip olan Opel Astra, geziler sırasında emniyet sağlamakta ve tat ile düşünülmüş güzel bir tasarıma sahiptir.

Araç Özellikleri

2013'te Opel Astra Family sedanının yeni bir modeli piyasaya çıktı, yalnızca olumlu değerlendirmeleri hak ediyor. Daha önce piyasaya sürülen modellerle karşılaştırıldığında, görünümünde değişiklikler görünüşünde görünür ve görünüm, boyutlar ve ek işlevler etkilenir. Yeni Opel Astra, gövdesinin pürüzsüz bir siluetine, bir spor türünün gövdesine sahiptir. Ve görsel olarak araba şık görünüyor ve geniş gövdesinin boyutları görsel olarak görünmez. Aracın arka kısmı, orijinal şeklindeki fenerlerle ve bagaj kapağına yerleştirilmiş bir spoyle ile süslenmiştir.

Opel Astra Ailesi'nin yeni nesil sedanlara ait otomobil, önceki modifikasyonlarına kıyasla artan boyutlara kavuştu. Daha rahat ve ferah hale geldi. Opel dingil mesafesi 2685 mm, aracın uzunluğu 4 m 65.8 cm.Hacimce gövde önceki modellere göre biraz daha düşük, 460 litreye eşit. Katlanabilir sırt dayama yeri olan kapasitesi arttırılabilir.

Otomobillerle donatılmış dört tür motor, 100 ila 180 beygir gücüne sahiptir. Benzin üzerinde çalışıyorlar. Opel Astra Family otomobil 6 vitesli otomatik şanzımana sahiptir. Ayrıca, çok ekonomik yakıt kullanan üç dizel motor ile donatılmış modeller de bulunmaktadır. Atmosferi kirleten emisyonları çok az olduğu için çevre dostu sayılırlar. Yeni Opel Astra'nın ek fonksiyonları var. Bunlar arasında şunlar bulunur: otomatik modlu bi-xenon farları uzaktan alçalığa, harita içeren bir navigasyon sistemine geçme imkanı. 3 farklı çalışma moduna sahip uyarlanabilir süspansiyon, aracın herhangi bir yolda istikrarı garanti etmenizi sağlar.

Araba sahiplerinin incelemeleri

Alman otomobil markası Opel Astra Family'i seçen otomobil meraklıları, değerlendirmeleri hevesle ve minnettar bırakıyor. Birimi çok kaliteli, güvenilir olarak nitelendiriyorlar. İç mekan ferahtır ve hem yolcular hem de sürücüler için uygundur. Araba sahipleri, sürücü koltuğu için birçok ayar, direksiyon simidini ayarlama yeteneği gibi. Kabinin güzel ses geçirmez olması nedeniyle , dışarıdan gelen sesler girmez ve yolculuk sırasında yolcularla konuşma yapmak mümkündür. Yakıtlı araba az miktarda harcıyor. 100 km'lik bir karayolu sürerken - yaklaşık 7 litre. Ön panelde klima kontrolü ve uygun bir ekran var.

Opel Astra Ailesi'ni seçen sürücüler, çok güzel bir tasarıma, ekonomik yakıt tüketimine ve rahat geniş iç mekan özelliklerine sahip olan çok kaliteli bir üniteye kavuşuyorlar. Bu özelliklerin müşterilerin olumlu geribildirim neden ve gezi sırasında zevk sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.