Spor ve SağlıkKas yapmak

Nerede ve göğüs kasları artırmak için nasıl

Çok tercihlerinizi, alışkanlıkları ve mali konumuna bağlıdır. Şunları yapabilirsiniz indirmek göğüs kasları doğrudan dairede, yani evde, o bahçede mümkündür ve arzu ve uygun araçlarla varlığında, her zaman iyi bir fitness kulübü bulabilirsiniz. seçim, hem de sizin. En azından sen fırsatı elde gerçeğiyle - şimdi göğüs kasları salıncak ve hemen sürecin kendisi atılmak için öğrenirler.

o sınıfa uygun tutum olduğu için, her şeyden önce ne gerekecektir. Düzenli egzersiz olmadan, atletik rakamları yineleme bir mucize, büyük olasılıkla gerçekleşmeyecektir. Burada, biz sadece eğitimde sonları müsamaha edilmeyecektir dava ile uğraşmak zorunda. Devamsızlık tasarruf ve pahalı spor kulüp kartı olmadığı özelliğidir. Onların çalışma gününün sonunda adam sadece eğitim merkezine ulaşmak için dilim varmıyor. Bu çok acil evinizde göğüs kasları artırmak için nasıl neden sorudur.

Ev egzersiz kez tanınmış bodybuilder, Arnold Schwarzenegger başladı dikkat etmek özelliğidir. Her zamanki ile, göğüs için egzersizler bir dizi gelişmeye başlar şınav. Aslında, örneğin, cinsiyet, aynı zamanda masaya sadece şınav yapabilirsiniz. Ve tersine, tablo veya pencere üzerinde yumruk haline getirilmiş eller ayak koydu ve şınav tuğla veya kitap iki istif mevcuttur. Bu sporcunun konumuna bağlıdır. Kitaplar her evde bulmak olasıdır, ancak bunların sayısı ev eğitmen ayarlanabilir.

Yani, şınav yaparak, biz belli bir şekilde bir tezgah basın yapıyoruz. Egzersiz aynı poliartiküler elde edilir. Aynı zamanda, birçok kaslarda, majör rolü hala ikisi tarafından oynanır olmasına rağmen. Bu triseps ve göğüs kasları. Bazı spor fizyolog şınav katılan sporcu tüm kasları alıyor inanıyoruz. yukarıda belirtilenler dahil olmak üzere, diğerleri, dinamik yük ise bazıları, vücut bakımı dik bir pozisyonda başlattık.

Biz onlar tüm insan vücudu üzerinde bir etkisi var gibi metabolik etkisi muazzam şınav ve squat tarafından üretilen söyleyebiliriz. Göğüs kasları bunlardan herhangi görünmez tüm diğer kasları farklıdır. kas liflerinin diğer yönde karşı Bunlar, farklı ve bir yelpaze gibi köprücük kemiğinin çalışan liflerin düzenlenmesi.

Buna göre, en önemli egzersiz şınav ev kurucusudur. Eğer varsa, tabii ki, düzgün ve uyumlu göğüs kasları sallanmaya nasıl gerçekten ilgileniyorum. Örneğin, için dambıl ve halter verimi egzersiz göğüsleri şişirme küçük bir etkisi. Push-up göğüs kaslarının alanlardan herhangi pompalamak için atlet yardımcı olabilir. Şimdi asıl egzersiz açın.

  • denilen almaya pozisyonu, başlatma "vurgusu yalan."
  • Palmiye omuzlarında daha düz, biraz daha geniş koymak gerekir. Ayaklar bitişik.
  • Egzersiz bükülmüş dirsek ve yere göğüs düşürücü olduğunu. Bir sonraki adım, orijinal konumuna gövdesini döner. Dirsekler hafif viraj tutmak için tavsiye edilir.

Nasıl desteklemek için göğüs kasları indirmek için? Sadece yukarıdaki tabloda, pencere veya bir yatak, kanepe, koltuk da dahil olmak üzere bir destek olarak herhangi bir şey hakkında olabilir gibi. Size bu amaçla özel bir tezgah için sahip olması mümkündür. Bu itme-up üzerindeki yükü artırır deltoid kas, hem de üst göğüs bölgesi. bir önceki gibi her egzersizi yapın, ancak desteğine ayak parmaklarına koymak gerekir.

Nasıl pektoral kaslar halter indirmek için? Bunun için bir bank ya da benzeri gerekir.

  • Ayrı da ayaklar omuz genişliği tezgah üzerinde aşağı döşemek için gereklidir.
  • Bir dumbbellı Picking, göğüs seviyesinde onları bağlayın.
  • Mümkün olduğunca düşük bırakarak böylece göğüs kasları zorlayarak, farklı yönlere dambıl seyreltin.
  • başlangıç pozisyonuna dambıl ile kollarını dönün.

Şimdi göğüs kasları indirmek için ve bu yazıyı okuduktan sonra hemen başlayabilir nerede ve nasıl biliyorum. eğitim için, kendiniz için seçin ama istihdam düzenlilik unutmayın. En az iki ve beş yaklaşımlar kadar yapılması tavsiye edilir. Bir yaklaşıma başına onbeş on tekrar sayısı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.