TeknolojininElektronik

En iyi model ve değerlendirmeleri gözden: arabada TV nasıl seçilir

Çünkü yolda sürekli trafik sıkışıklığı her sürücü dinlenmek için çeşitli yollar bulur. saldırgan ve öfkeli ve nasıl deli sürücünün gitmek ille ne seviyor bulur olmayı bekleyen uyku değil nasıl merak ediyor. Telefonda konuşurken Birisi çalışan bir yabancı dil öğretimi, veya kitap okuyarak, müzik dinleyerek, SMS mesajları gönderir. Bazı televizyon izlemeye tercih ederim. Makine cihazını yüklemek kolaydır, bu yüzden ana şey - en uygun seçim.

Birkaç yıl önce hiç kimse filmler, TV şovları ve favori TV kanallarını izleyebilirsiniz CD'lerden müzik dinlerken ek olarak, düşünebiliriz. Şimdi arabada monte edilmek üzere tasarlanmıştır ürünlerin büyük bir aralığı vardır. Kurulum mühendisliğinin nüansları ve en iyi modelin bazı düşünün.

TV'lerin türleri

araçlarda yüklenir TV'ler, geleneksel olarak beş türe ayrılır. Sınıflandırma montaj yöntemi ve pozisyon gerçekleşir.

ayırt:

 • arabada Standart TV. Böyle bir cihaz, tam watt arasında bir 12 watt ve 220 olarak çalışabilmelidir. cihaz özel ve geleneksel güç adaptörlerine her ikisine birden bağlanır.
 • Dahili TV. Genellikle güneşten veya kol dayama yerinde koruyan kafalık, siperlik, monte.
 • arabada Tavan tv. Tabii ki, bu arabanın üst yüzeyi üzerine monte edilir. Dolayı özel kafasına geniş görüntüleme açıları ve elektrik tüketimine sahiptir.
 • Geri çekilebilir tv. Bu tür bir cihaz, bir parçası avtomediastantsy olup.
 • Araba Monitör. Autotuner o değil.

sürücülerin en gözde türleri açıklamasından anlaşılacağı gibi ilk üç seçenek vardır.

Nerede TV yüklemek için?

Evde ve ofiste hem televizyon çoktan vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu arabada nerede onun yerini karar kalır? üniteyi monte pano köşe ve kabin merkezinde, ön camdaki unutmayın gerekli değildir. İdeal olarak, televizyon sürücünün dikkatini dağıtacak vermemek için, bir sonraki yolcu koltuğuna arabada olmalıdır. bir kişinin bir trafikte kalmaktan ise, cihazın bulunduğu yere yakın bir yere aktarmak üzere yeterli olacaktır.

Alp PKG-2100P

Alp PKG-2100P denilen kiti, sadece arabanın (10 inç) büyük tv ama aynı zamanda bir DVD-çalar, evrensel uzaktan kumanda, kulaklık içerir. yol matrisin nedeniyle, cihaz yüksek çözünürlük, iyi görüş açıları vardır. Bu yüksek kalite ve görüntü kontrast ile karakterizedir TV izlemek için izin verir.

cihaza monte edilmiştir tüm modüller, iyi çalışır, onların sağlamlığı her sürücü çarptı. arabada diğer yerleşik TV gibi bu modelde farklı güç kaynakları bağlanmasına izin birkaç bağlacı vardır.

Yukarıda tarif edildiği gibi, resim kulaklık bulunur. Daha pahalı ama kalitesi - Gerekirse, diğer satın alabilirsiniz. Televizyon kendi seçeneklerinde otomatik video oynatma bir fonksiyonu olduğunu uygundur.

Cihazın avantajları:

 • Mükemmel görüntü kalitesi;
 • renk tonları;
 • iyi hacim;
 • Ek işlevleri geniş yelpazesi.

Eksileri hiçbir TV var.

Yaklaşık maliyeti - 950 $.

Velas VTV-704

Çapraz modeller - 7 inç. Paketleme tüm bağlantıların düzgün çalıştığından, iyidir. fakir doğruluk ve renk elemanları az miktarda - avantajları mükemmel görüş açısı ve eksiklikleri atfedilen olmalıdır.

Supra STV- 905

9 inç - Bu cihaz bir ekran boyutuna sahip. O yalnızca video flash sürücüler oynar. Bunlar standart bir USB konektörü üzerinden bağlanır. You yardımıyla da müzik dinleyebilirsiniz.

İyi görüş açıları vardır. Görüntü - onu geliştirmek için izin net ve ayarlar, seçenekler geniş bir yelpazede oluşur. kendileri için görüntüyü uyarlamak amacıyla, kullanıcı menü ayrıntılı incelemek zorunda kalacaktır. Bu arada, Rusça olduğunu.

geribildirim bazen dokunmatik düğmelerin zaman zaman zaman çalışmaz söylenir.

Televizyon Eksi: kötü ses seviyesi.

Cihazın avantajları:

 • iyi bir renk;
 • geniş görüntüleme açıları;
 • resim netliği.

ortalama maliyet - 120 $.

BBK LD1006TI

10 inç - TV Diyagonal. biz cihazın avantajları hakkında konuşmak, o zaman, web üzerinde yazılı yorumlara dönerek, yerleşik DVD oynatıcı ve USB konektörü bahsetmek gerekir. Dahası, birim yere monte edilebilir. Ve bir önemli dezavantajı hacmini kontrol zorluğudur.

Fantom DTV 700B

Televizyon bu model bir 7-inç ekrana sahip. Toplama cihazı oldukça etkileyici, o tamamen yüksek maliyeti ($ 100- $ 150) haklı nedenle. Televizyon yaklaşık 2 saat şarj olmadan çalışır.

Gadget artılar:

 • görüntü kalitesi;
 • İyi görüş açıları.

Bunlara karşın sadece bazen bulanık görüntü olduğu gerçeğine atfedilebilir.

Hyundai H-LCD700

Yani Hyundai H-LCD700 - arabada iyi TV. tavan ya da kol dayama üzerinde kolayca gömebilirsiniz. Monitör - 7 inç. Tv video oynatırken sadece yeteneğine olmadığını belirtmek gerekir. Bu ilgi vakit geçirmek için yardımcı olacaktır oyun, yüklü. Cihaza USB konektörü aracılığıyla bir harici cihazı bağlanmış olabilir.

Televizyon avantajları:

 • kaliteli görüntü;
 • özelleştirilebilir seçenekleri çok liste.

dezavantaj ses biraz zayıf sadece çağrılabilir.

Televizyon sadece 70 $ maliyeti.

yorumlar

Ürünlerin değerlendirmeleri olumlu hep, makalesinde açıklanan dikkat etmek önemlidir. Hatta dikkate bazı dezavantajları, onların çakışmaları düşük fiyat veya liyakat listesi ya alırsak. Olumsuz yorum yazma çok nadirdir. Genellikle fabrika kusurları sonucu ortaya çıkan problemler ile ilişkilidir.

sonuç

Sık sık sürücü trafik sıkışıklığını vakit geçirmek varsa arabada TV gezgini harika bir çözüm olacaktır. Bir çok kullanışlı ve yararlı bir şey - Ben bu cihazı söylemeliyim. Özellikle bu gadget uzun yolculuklarda yararlıdır.

çocuk sahibi olanlar sadece bir televizyon olması gerekiyor. bebeği alır için, kafalık üniteyi yükleyebilir. Yetişkin yolcular da iyi zamanlar için minnettar olacağım. Aslında, elbette, sadece yol izlemek daha bir film veya TV şovu çok daha ilginç izle.

Sürücü yolda TV izlerken dikkatle ele alınmalıdır akılda tutmak gerekir. Biz uyanık kalmalıdır ve süreci sürüş avunmak değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.