Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl düzgün bulaşık makinesi bağlamak için

Bu makale bulaşık makinesini bağlantı konusundaki soruya cevap verecektir. çalışan bir mutfak alanı içine dahil edildiğinde, doğrudan drenaj beslenir ve su tedarik edilir. Ama ekipman bulaşık başını ezmek zorunda bağlamak için nasıl, ayrı olarak satın olsaydı.

ev aletleri bu element için ilk adım uygun bir yer bulmalıyız. pompa üzerinde aşırı bir yük önlemek ve kanalizasyon hortumu uzanan drenaj yakın makine yerleştirmek arzu edilir. su uzatın ve elektrik türlü sonuçtan olmadan olabilir.

Suya bulaşık makinesini nasıl bağlanır

en modern evlerin içinde sıhhi tesisat metal veya plastikten yapılır. Bunun içine çökmesini çok zor değildir. Önemli olarak, bulaşık makinesi, su temini evde ana valf bloğu yüklemeden önce. Cihaza yakın bir yer seçin ve vana gidecek bundan sonra bir tişört, ayarlayın. Hızla kırılma durumunda su kesecek. Bundan başka, bu bulaşık makinesi giriş valfı içinde zarar görmüş olabilir, daha sonra sel daire tehdit etmektedir. Böyle ev aletleri modern temsilcileri sel karşı korunur ve her firmanın farklı denir dikkati çekiyor. Bu seçenek satın alırken dikkate değer.

ekipmanın mekanizması pas hasar görebilir çünkü evin demir su borusu, makine kaba su filtresi takılması önerilir. musluk hortum yeterli uzunlukta değil önce ise, daha uzun değiştirilmelidir. Böyle bir seçenek, çok ucuz ama güvenilir değil ama. Daha ekonomik bir çözüm uzantıları etme olabilir.

kanalizasyona bulaşık makinesini nasıl bağlanır

Atık su esnek hortum yoluyla çıkarılır, bu uzunluğunun olmaması durumunda arttırılabilir. Burada asıl şey - aşırıya kaçmayın. Pompanın ağır yükü önlemek için, en fazla 2 kez olabilir hortumu uzun tutun. Başka bir seçenek makineye boru kendisi bağlamak olabilir. bu amaçla bir musluğu sağlanırsa ek olarak, mutfak lavabosu drenaj sifon bulaşık bağlanabilir. makinenin içine kirli suyun taşmasını önlemek için, yatay bir viraja yapım hemen üstünde sifon hortumunu kadar vida gereklidir.

elektriğe bulaşık makinesini nasıl bağlanır

Sayaç doğrudan gidecek bir tabanca, ile bireysel çıkış yapmak için önerilir. Satış topraklanmış ve kablo edilmesi gerekir - üç şeritten ile çapraz en az 2.5 bölüm veya kareler ile. Bu hesaba bulaşık makinesi güç bir yeri vardır gerçeğini alınarak yapılır. Faz, sayaç açık olmalıdır, ve düz ana kablo bulmak ve bir tornavida kullanarak göstergesi sıfır. bu makineye bağlı sonra, mutfak çıkıştır. Zaten soket kendisi takip ettikten sonra. bulaşık yıkama işleminin tamamlanmasından sonra, makine kapatın ve ancak o zaman bunun için ulaşır.

Ve en önemlisi bulaşık makinesi yüklerken - bir düzeyde bunu koymaktır. İki ana yolu vardır. Eğer masaüstü altında veya dolaba ekipman gizlemek planlıyorsanız, seviye makinesinin çalışması sırasında titreşim derecesini belirleyerek deneme tarafından ayarlanabilir. Başka bir yöntem bacakları vidalama ve seviye açıkça cihazı için bir site oluşturulması durdurmak içerir.

Başlamadan önce cihaza talimatları mutlaka okuyun. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.