Ev ve AileAksesuarlar

Köşe kanepe Perdeler: basitliğinden lüks

Döşemeli mobilya zaman içinde söz konusu yeniliği ve döşeme parlaklığını kaybeder. tüm aile üyeleri için favori bir yerdir TV önünde rahat bir koltuk, aynı kaderi muhtemeldir. Basit bir kanepe var, bu sorun, yatak mobilya halı veya battaniye çözülebilir. Ve o bir köşe ise?

kapakları ve pelerinler varyantları

bireysel olarak hazır ya da çapraz bağlı ve sipariş - köşe kanepeler evrochehly veya battaniye - yardım diğer seçenekleri gelebilir. kapakları gelince, onlar mobilya üzerine harika görünecek ve bir taahhüt sakız var. Onların dezavantajı ihtiyacı biletini almak için kanepe genişletmek için bir dezavantajdır. dezavantaj - Eğer dışarı onun bırakmaya başlamadan önce bu durumda mobilya kaldırılması gerektiğini gerçeği.

Eğer dikmek karar verirseniz, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • gerekli ölçümleri yapmak;
  • doku malzemesi iyi bir pick up.

köşe - mobilya döşemeli eğer, kendini kesme çalışmaları ile zorluk: Bu seçenek aynı zamanda dezavantajları vardır. şirket köşe kanepeler kaplı aralığındaki dokulardan dikmek. Ancak, mükemmel döşemeli mobilya oturup battaniye dikişli olacaktır garanti, yüksek değildir.

seçmenin faydaları

Bu yüzden noktaya geldi. Üçüncü bir seçenek, her açıdan en iyi yoktur. Sen bitmiş formda açısal kanepelerde bir yatak örtüsü satın alabilirsiniz. Bu seçeneğin avantajları:

  • beğeninize kumaşlar ve renkler seçimi;
  • fırsat farklı dekoratif elementler (saçak, küçük doğru ve güzel ürünleri satın almak yastıklar, minderler) ;
  • fırsat dedikleri gibi kendi gözleriyle, koltukta kapalı görmek ve ürünlerin herhangi Mobilyalarının nasıl görüneceğini karar vermek;
  • nitelikli danışmanları belirli bir bez bakımı için yardımcı olur.

Kumaşlar ve onların özellikleri

Sanılmaktadır kadife ve kadife - döşemesini korumak ve içerideki olan zengin bir görünüm verecektir kumaş. Böyle kaşmir gibi malzemeler merinos yünü veya alpaka çifte görev duracak: Soğuk kış akşamları örtülebilir mobilya, güzel bir pelerin. Pencere bir kar fırtınası esen ve rüzgar uluyan olduğunda, temiz ve hoş bir dokunuş doğal yün, sıcak bir battaniye ile favori koltukta yatarken, korku yoktur.

Eğer odaya geldiğimde, her şeyden önce perdeler, halı ve döşeme dikkat değil mi? Bu bağlamda, battaniye goblen olumlu diğer dokuların olanlarla koltukta. Bunlar otomatik modda ve dayanıklı içinde yıkamak için kolay, kullanımı güvenilirdir.

Goblen - Gerçek iç dekorasyon bir perde olarak hem ve minder mobilya gibi. Küçük kusurları, örneğin, kancalar görünmez. özel mağazalarda her zaman satışa sunulan ürünlerin bir katalog var. Siper köşe koltukta kendi tat bulmak için eminiz. Fotoğraflar renk ve desen doku güzelliği, çeşitliliği göstermektedir. Böyle bir ürün düğün günü veya yıldönümü için lüks bir hediye olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.