Ev ve AileAksesuarlar

Bambu havlu. Rahat ve konforlu bir yenilik

Son zamanlarda piyasada olağan havlu veya pamuk ürünlerinin farklı bambu havlu vardı. Onlar bambu doğasında olan birçok özelliklere sahip ve benzersiz de vardır. Bu ürünler uzun Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler olmuştur. Şimdi bambu havlu ve iç pazar kazanmak.

Bambu asla bakmaksızın büyüdükçe hangi koşulların, çürür. Bu nedenle, bu bitki liflerinden yapılan tüm ürünler antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Gösterildiği gibi, bakterilerin% 75'den daha fazla yüzeyi üzerinde belirli bir süre içinde öldürülür bambu levhaların.

Bu bitkinin fiber oldukça gözeneklidir. Bambu havlu nem kuyu emerler. Bunlar ayrıca, diğer malzemelerden ürünlere göre daha fazla sıvı daha büyük bir miktarda emmek için bir özelliği vardır.

bambu gücüne günümüze kadar korunmuş eski yazıtları, düşündürmektedir. Aynı kalite ve bundan yapılan ürünler var.

Tüm bu özelliklere karşılık, bambu elyafı kumaş çok yumuşak ve ipeksi. dokunmatik hoş Bambu havlu, hatta bebeği uygun olacaktır. Bu ürünler doğal bir parlaklık var ve ipek gibi görünüyor.

Bambu elyaf kalitesini etkileyemez iyi çevre ile alanlarda yetiştirilir.

Bu bitki hızlı büyüyen aittir. Bir gün içinde, bu bir santimetre ekler, ayrıca kimyasalların kullanılmasına gerek yoktur. Bu nedenle, bu bitkiden elde edilen lif çevre dostudur. Bu kimyasal maddeler ve koku içermez. Bambu havlu alerji veya astım hastası insanlar tarafından kullanılabilir.

Bütün bu özellikler son teknolojilerle kaydedemezsiniz. bambu elyafı için, kimyasal veya mekanik bir şekilde kullanılabilir. İkinci yöntem daha çevre dostudur.

Bambu bitkinin tüm özelliklere sahiptir. Nedenle, banyo aksesuarları üretiminde kullanılmak üzere tavsiye edilir. Sonra tekrarlanan yıkama bambu havlu onların niteliklerini kaybetmez. Onlar, çok iyi su absorbe antibakteriyel aktiviteye sahip ve bunların şeklini ve rengini kaybetmez.

bambu elyaf yapılan ürünler çok hafiftir. Onlar kullanımı ve bakımı kolaydır. Bu havlular hassas döngüsünde çamaşır makinesinde olduğu yıkayın. bambu havlu maliyeti çok yüksek değildir.

Bütün bunlar bu ürünler daha popüler hale getirir. Hatta küçük çocuklar için güvenlidir. Çocuklar bambu lifinden yumuşak ve hafif bir dokunuş ürünlerini seveceksiniz. Antibakteriyel ve antialerjik özellikleri çok yararlı olabilir bu durumda bulunmaktadır.

Birçok mağazalarda zaten bu ürünleri olabilir satın alın. Güvenilir bambu havlu yalnızca bir kez, çok uzun zaman bu malzemeden ürünlerin hayranı haline gelebilir. Bambu bornoz ve battaniye imalatında kullanılan. Hepsi aynı mükemmel niteliklere sahip.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.