ÇirkinlikKendin yap

Nasıl kendi elleriyle kavanozlarda "boşluk" yapmak için?

Uzun Coming Mayıs hafta sonu, ve bizim nüfusunun büyük bir bölümünü tatil sezonunu açmayı tercih, ya da piknik sahip olacaktır. eğlenceli kolaydır açık havada açık hava oyunları bir yeri vardır, bu yüzden zaman geçirin. Hava iyi haber değilse Ancak, evden çıkmadan bir hafta sonu geçirmek zorunda kalacaktır. Güzel bir çok şey oluşturmak için çocuklu bir atölye ve düzenlemek - tek doğru kararı alırsak Ancak, bıkmak olmayacak.

Nasıl kendi elleriyle kavanozlarda "boşluk" yapmak için, onu bulmak ilginç olabilir ve kızlar ve erkekler ergenlik olacak. Çocuklarla da bu kesmek gerçekleştirebilir, ancak çocuk çırak oynayacak olurken aşamaların çoğu için sorumluluk üstünde olacak. Ama ne olursa olsun uzun yıllar senin şaşkınlık olabilir, nasıl çaba nihai sonuç sadece çarpıcı ve bulutlu günlerde çok hızlı ve neredeyse belli belirsiz geçmektedir.

Yöntem 1: Bileşenler

Aşağıdaki malzemeler gerekir kavanozlarda bir "boşluk" oluşturmak için:

 • yün;
 • Cam kap (kavanoz küçük boy)
 • (Eczanelerde temin edilebilir) gliserin;
 • Kuru payetler;
 • gıda boyası;
 • cımbız.

adım kılavuz adım

Biz evde "gökyüzü" adım adım kurulmasına devam:

 1. , Parıltı bir cam kavanoz içine az miktarda dökün olanağına pamuk bir parça koydu.
 2. kavanoz tıbbi gliserin içeriğini dökün.
 3. bir kavanoza biraz dökün gıda boyası yün renk.
 4. Bir cam kavanoz stoper takın ve hafifçe sallayın.
 5. İşte bu kadar! Şimdi kavanozlarda "boşluk" nasıl biliyorum.

sen mükemmel kesmek oluşturmanıza yardımcı olacaktır Sırları

Sadece kavanozlarda "boşluk" nasıl bilmek yeterli değildir. Size mükemmel ve kusursuz bir şey yaratmak için mümkün olmayacaktır onsuz ipuçları bir seçim, tanıma önerilir.

Eğer mantar malzemesinin kap kullanmaya karar verirseniz, onlar hizmet sanatlarında dağınık olmadığından emin olmak gerekir. Bunu yapmak için, kauçuk çimento ince bir tabaka ile bunları kapatın ve iyice kurumasını bekleyin.

Büyük bir cam kabın iç dekorasyon oluşturulması düşünürsek, tamamen gliserin doldurmak için gerekli değildir - bu sonuçlarla doludur. Isıtıldığında tam bankası sadece nedeniyle hava eksikliği patlayabilir. Ya Gevşek kapak dışarı dayak edilecek ve içerikleri döküldü.

kolye kapağını oluşturan durumunda Lynn düşerse aksi takdirde kirli alabilirsiniz güvenli bir küçük tankın monte edilmesi gerekir.

"Yıldızı" Kime daha doğal, daha canlı görünüyordu ve kuru kağıt üzerinde bir cam kap, ön serpin Parıltı duvarlarına sopa suyla pamuk ıslak ve dekor içinde hareket etmemesidir.

Doğrudan kavanoz ilk renkli pamuk içine damla gıda boyası için gerekli değildir, ve ancak ondan sonra bir bileşime bağlayın. İsteğe bağlı olarak çok farklı tonları varken tek renk üzerinde asılı. Ama her renk yapağı için bireysel olmalıdır unutmayın.

Yöntem 2: kavanozlarda "uzaydan" için Malzemeler

el sanatları oluşturmak için aşağıdaki bileşenleri hazırlamak gerekir:

 • pul (sim);
 • vidalanmış olan bir kapak ile, cam kap;
 • farklı renklerin neon çubukları.

algoritma

Bir kavanoza "uzay" ın bu bileşenleri ile biraz farklı oluşturun.

Önce, sonra konteyner, kuru parıltı koymak onun neon sopalarla içeriğini dökmek gerekiyor. Biz sadece güvenilir kavanozu kapatın ve sallayarak Tüm malzemeyi karıştırabilirsiniz.

Sonuç

Şimdi kendi elleriyle kavanozlarda "boşluk" yapmak ve çaba ve ücretsiz çok zaman gerektirmeyen çeşitli yollarla bilmelerini.

Evden çıkmadan, evrenin güzelliğini tadını ya da arkadaşlarınıza hoş önemsiz şeyler ihsan etmenin tek yolu, çünkü Korkmayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.