SeyahatYol tarifi

Bir çocukla Karelia'da dinlendirin - yorumlar

Kahvaltı - Herhangi bir çalışma kişi için muhteşem bir zaman. Ve bütün yüz üzerinde harcamak istiyorum: dinlenmek, yeni deneyimler ve çabalarını kazanmak, muhteşem unutulmaz bir yer keşfetmek. Ve bu uzak diyarlara gitmek zorunda değildir. Ülkemiz kimse yeryüzünde cennet parçası bulmak, böylece geniş ve benzersiz. deniz, güneş ve plaj Aşk - Sochi ve Kırım gidin. Ben Uzakdoğu egzotizm istiyorum - Kuril Adaları hizmetinizde. tayga Aşk - ve bu lütfen! Eğer "Bir Bin Göller Land" ziyaret etmek istiyor musunuz? Sonra Karelia'da hoş geldiniz!

"Bin göller ülkesi" yolculuk

Karelya - benzersiz bir ülke! Bu, orada ziyaret eden herkes söyleyecektir. Eğer en az bir kez buraya gelip eğer, kesinlikle bu harika bölgenin taraftarların saflarına katılacak. kumsalları, şelaleler, relikt ormanlar, hayat veren yaylar, mantar, çilek kristal berraklığında nehirleri ve gölleri: Bu her şeye sahiptir. Ve hava! Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu temiz hava. Burada dünyanın her yerinden binlerce ziyaretçiyi almak eğilimindedir çünkü Karelya, yılın herhangi bir zamanında güzeldir. Özellikle şu rekreasyon eko-turizm diğer formları tercih edenler. Sonuçta, sadece doğa insan canlandırmak için yapabiliyor. o Karelia doğası eğer, fiziksel ve ruhsal sağlığı rehabilitasyonu yanında, uzakta bu topraklar unutulmaz deneyimlerden alabilir. Eğer çocuklar, Karelia'da bir aile tatili varsa - bu ne ihtiyaç vardır. Sen çocuklar gerçekten burada olmaktan memnun, göreceksiniz. Ve uzun bir kez daha birbirlerine komik anları anlatırken, aile çay partisinde harcanan harika zaman hatırlayacaktır.

Kendine ve çocuklara unutulmaz bir tatil ver!

Her anne-baba mutlaka çocuğunun eğlenceli ve heyecan verici bir yaz tatili düzenlenen istiyor. gitmek - değişmeden yaprakların gözenekler çıkışıyla sorusunu ortaya çıkar? Eğer alışık değilseniz denizde dinlenme ve sonra aniden, her zamanki rotayı değiştirmek "Bin göller ülkesi" gelmek istediğini etmek. Burada, Çocuğunuza yeni deneyimler sunan en geniş ülke tamamen farklı bir doğa ve kültür tanımak edebilirsiniz. bozulmamış göller ve Zagora'da Ve bol nakupatetes kıyısında daha kötü değil. çocukla Karelia'da bir tatil planlarken, bazı noktaları dikkate değer, yani mümkün olduğunca rahat ve sizin için değil, aynı zamanda bebek için sadece yolculuk.

Karelya doğası öncelikle benzersizdir. Yetişkin bir memnuniyetle kenarında çadırda seyahat olurdu Ama eğer çocuk uzun bir süre böyle Spartalı koşullar için hayatta kalmak mümkün değildir (iyi ne gitara bir çatırtı yangın, lezzetli kokulu çorba ve şarkılar daha güzel olabilir?). Sonuç olarak, geri kalan unu dönüşebilir. Söylemeye gerek yok, küçük çocuklu böyle aşırı bir çiftler uygun değildir. Ama endişelenmeyin! Dünyanın bu köşesinde çok iyi bir turizm altyapısına gelişmiştir. ile ya da çocuk olmadan - turistik tesis Onlarca Karelia'da size en iyi uykusunu garanti etmek mümkün olacak. Aşağıda bunlardan bazılarıdır.

Misafirhane ilmu Vieno

güvenlik, konfor ve tabii ki macera: Karelia'da kalmak için bir başarıydı, sadece üç şey gerekir. Bütün bu köy türlerinde bulunan misafirhane ilmu Vieno, bulunabilir. Bu rekreasyon merkezi çok uygun bir konumda yer almaktadır. çocuk hala çok küçük olduğunu ve çöle gitmeye korkuyorsa, ilmu Vieno - Bu ne ihtiyaç vardır. Buradan Petrozavodsk sadece yirmi beş kilometre. Sadece evin arkasında büyük bir alan ve orman göreceksiniz. Yani burada başarılı bir şehir, köy egzotik ve unutulmaz Karelian doğanın konforu birleştirir. Eğer piknik yapabilirsiniz bakımlı geniş bir alana, - Misafirperver barındıran etrafında, rahat bir kulübede düzenleyeceğini. Doğada Öğle çocuklarınızı, aynı zamanda kendini sadece seveceksiniz. Ormana sadece birkaç dakika yürüyün. Çocuğunuz yorgun ve bolca burada mantar ve çilek, toplamak yardımcı olmaktan mutluluk almaz diye. Kizhi adası: Yerel manzaraları görmek istiyorsanız, malikanenin sahipleri size çevredeki tur düzenleyeceğini Kivach şelale, Marcial Waters. rekreasyon merkezinin yanında özel hayvanat bahçesi, çocuklara eğlenceli verecek bir ziyaret vardır.

Dinlenme merkezi Medvezhyegorsk

Sen kıyısında unutulmaz bir tatil imkanı sağlayabilir , Onega Gölü arasında Medvezhyegorsk bir eğlence merkezinde. Burada berrak sularda yüzmek ve gölet etrafında yayılır kumulları, güneşlenebilir. sizin ve çocuklar "sessiz avcılık" almak mümkün olacak orman, Yakın: kızılcık ve kızılcık bir çok şey var. Ve fanlar elinde bir olta ile şafak balıkçılık karşılayabilir. ruh aktif bir tatil gerektirir? Deneyin rafting. Rafting eğlenceli, unutulmaz bir macera - çocuklu Karelia'da. Deneyimli eğitmenler gezi güvenli hale getirmek için her şeyi yapacağız. Ama yaşı bir sınır yoktur. Böyle bir kampanyada çocuklar on yaşına ulaşmış alıyor. Ve tabii ki, en kolay yol olurdu. Daha deneyimli turist rota daha zor sunabilir. doğa sporları zeminin Fanlar de ilgisi var - Kodesine büyüleyici bir gezi kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Ve "Sherwood" denilen ip tema parkını ziyaret edebilirsiniz. Eğer Medvezhegorsk içinde rekreasyon merkezine giderseniz Karelia'da istirahat, çocuğunuzla gerçekten unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Dinlenme merkezi "Kara Taş"

halk sevdiğim film "Elmas Kol" Hatırla? Yani, bir kamp sitesinde "Kara Taş" Eğer çok balık tutabilirsiniz ve akşam restoranda "Ağlayan Söğüt" bekliyor. Önce Ama her şey. Chalet "Kara Taş" - lüks bir otel kompleksi. Konforlu odaları, güzel çevresi, bir oyun alanı vardır. Ayrı bir kulübede yaşamak istiyorum? Müşteri arzu - Yasa! Karelia'da onların tatil yeniden geçirmek isteyen, burada gelenler. Yorumlar bunları okuduktan sonra, aynı zamanda bu fantastik yeri ziyaret etmek istiyorum emin olun o kadar mutluyuz. Çocuklar ve büyükler personel taban vaat gibi ormanda yürürken unutulmaz balıkçılık organize etmek. Onlarla eve götürmek ve sitede yemek yapabilirim yakalayın. Ve çocuklar, tamamen iştahsızlık unutun, lezzetli balık deneyin. Av severler ayrıca sunmak için var. Ve taban personel teklif turları, bu süre boyunca doğal güzelliği ve özelliğini tanımasına Karelia manzaraları.

Seyahat İpuçları

Eğer Karelia uzak yerlerde bir tatil planlıyorsanız, yerel dükkanlarda sen malların çok çeşitli bulamazsınız unutulmamalıdır. İlaçlar, beslenme bebek maması sizinle almak gerekir. Sonra Karelia'da kalan çocuğu bozan bir şey yok.

Sonuç

Sonuç olarak, bu bölge yılın herhangi bir zamanında güzel olduğunu söyleyebiliriz. Buraya gelmek, gerçekten dinlenebilir ve ruh ve beden. İşte o var - inanılmaz ve gizemli Karelya. Dinlenme (gelmesi çocuklarla veya onlarsız - Eğer her durumda mutlu olacak) konforlu odalar ile eğlenceli bir eğlence sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.