SağlıkSağlıklı beslenme

Nasıl bir vejetaryen sağa geçmek için?

Son yıllarda popüler bir vejetaryen olurlar. Bu savunucuları güç sistemine kasten et ürünleri reddediyorum. Bu durum çeşitli nedenlerle yapılır. Çoğu zaman bu şiddetin vazgeçiş değildir. Adam eti için ıslah sığır mevcut uygulama acımasızdır düşünmektedir. Ve bu nedenle ona destek reddediyor. Ama birkaç doğru bir vejetaryen diyet gitmek biliyorum. sen yanlış yaparsanız, kesinlikle olumsuz sonuçlara yol açacaktır sağlık için zararlı olabilir.

vejeteryanlık geçiş düzgün ve kademeli yapılmalıdır. günlük diyet Bunu yapmak için etin miktarını azaltmak için gereklidir. Bu sizin sağlığınızı izlemek için bu noktada önemlidir. Diyette sebze ve meyveler, tahıllar miktarını artırmak için gereklidir. Bu kuvvet eklemek ve vücut yeni sisteme alışması için yardımcı olacaktır.

Eğer vejetaryenlik geçmek öğrenmek önce, onun görüşleri hakkında karar gereklidir. Birkaç Onların bulunmaktadır. İlk türü - yalnızca et ile ret. İkinci - Et, balık ve deniz ürünleri ret. Üçüncü tür - tüm hayvansal ürünleri vazgeçerek (süt, yumurta, bal, vb ...), O veganlığı olduğunu. Başlangıç olarak yalnızca et ile reddetme daha iyidir. Her şey iyi giderse, o zaman bir sonraki adımı deneyebilirsiniz. Daha iyi şeyler acele değil.

Genellikle vejetaryenlik ve kilo kaybı ilişkili (birçok diyetler yorum defadan fazla onaylanır). Ancak, vejetaryenlik - sadece enerji sistemi ve felsefesi değil, daha sonra yaşam üzerinde belirli bakış vardır. Ve sonra, bir kural olarak, hiçbir et kilo alma nedenidir. Çoğu zaman bu çünkü diyette karbonhidrat da çok artışına nedeniyle oluşur. Yani, etin reddi ve unlu ürünlerin müteakip yeme kilo kaybına yol olmayacaktır. Bu nedenle vejetaryen diyet olarak kabul edilemez.

vejetaryenlik geçmek için nasıl ilgi duyanlar, genellikle bitki besin kıtlığı klişe karıştırır. Aslında öyle değil. meyveler, sebzeler, otlar, tahıllar bolluğu - tüm bu organizma için en çeşitli ve kullanışlı hazırlama imkanı sunmaktadır.

Hala et istiyorum nasıl, vejetaryenlik geçmek için? Ayrıca kaliteyi onun miktarını azaltmak, bunlarla sadece deneyebilirsiniz. böylece sığır, domuz, kuzu ve - yani, ilk Kırmızı et vazgeçmek zorunda kalacaktır. Ardından, beyazdan, yani tavuk olduğunu.

kendi içinde sağlıklı bir diyete et potansiyel müşteri reddi olan bir görüş vardır. Ama aslında, önemli olan yemek nasıl. Eğer hamur işleri pound yerseniz, salata o zaman daha iyi bağlanmıştır, mayonez litre döktü. Ve etin eksikliği etkilenmez. Bu nedenle, vejetaryenlik geçiş yeme alışkanlıklarını değiştirmek önemlidir. Çiğ sebze ve meyve yemek en iyisidir tam tahıllı ekmek ve benzeri.

fazla etki için, motivasyonu belirlemek için önemlidir. Ve bunun için vejetaryenlik geçmek için iyi bir neden seçmek gereklidir. Bu güvenle etin reddini uygulamak için yardımcı olacaktır. Ayrıca, daha önceki diyet dönmek için isteksiz olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.