Entelektüel gelişimiMetafizik

Akaşik Kayıt - Dünya'nın Üniforma bilgi alan

Bir adam, bedeni, zihni, ruhu, sadece diğer insanlarla iletişim yeteneği, aynı zamanda Dünya'nın bilgi alanıyla iletişim kurma yeteneğine sahiptir. Tek bir bilgi alanı ile etkileşim içerisinde Vücudumuz, süreçleri alır ve bir bütün olarak kişilik gelişimi ve büyümesi, ve insanlığın temel malzemesi olan bilgileri, iletir. Bir nedir bilgi alan Earth?

Geleneksel Vedik kültürde bin yılın kavramı zaten Akaşik Kayıt olarak var olduğunu. Her insan ruhunun ve bedenin hafızayı içeren bilginin Bu rezervuar: Onun deneyimleri, fikir ve eylemler; Tüm enkarnasyonlarıydı. Akaşik Kayıtlar - Bu tüm evrenin hakkında bilgi önbelleğidir, olaylar olmuştur ve orada da farz edilmiştir. Bilgi kronikleri veri, insanlığın mevcut olabilir ruhsal gelişimin zirvesine ulaştı ve daha yüksek dünyalar ile iletişim kurmak için hazırız insanlar.

Ama Dünya'nın Üniforma bilgi alanının kavramı ezoterik kültürlerde değil, aynı zamanda bilimsel düzeye sadece teyit edilmiştir. Birçok akademisyen, profesörler, akademisyenler ve doktorlar bilgi alanlarına, kaliteli kumaşlar ve yaşam alanı formlarının varlığı hakkında görüşleri ve yazma belgelerini vermem. Bu konular gündeme ve en yüksek akademik seviye ve forumlarda tartışılır.

bilgi, açıklama: Genel olarak, kelime "bilgi" antik çağlardan ve Latin bize geldi anlam taşır. Antik filozofların tarafından gündeme bu fenomenin değeri ve önemini sorgulayan ve cevabı artık bulunmaz. Ancak, orada kurulan bilgi kavramını :

1. Her şey canlı ve cansız, hamiline ve bilgi saklayıcıdır, görünür ve bizi çevreleyen. Tüm nesneler veri taşıyıcıları arasında değiş tokuş edildiği, tek bir bilgi alanı içinde bulunmaktadır.

2. bilgiler Dünya ve evrenin alan ve hiyerarşik bir prensip katmanlı bir yapıya sahiptir. Daha yüksek tabaka, yüksek organizasyonu, tiner öyle.

3. bilgi alan ince dünyalar oluşturduğu yaşayan bir sistemdir. Bu alan analiz ve gelen bilgilere içinde çalışma ve gelişmeye devam yeni bilgi pıhtıları sonucunda oluşturmak için olabilir.

Bu ve diğer yönler eşyaların daha başka serisinde ele alınacak, ancak sonuç aynıdır: Dünya bilgiler.

Akaşanın kavramı 40 yıl boyunca O buna bir kaynaktan gelen durum bilgisi bir üyesiydi Edgar Cayce, popüler sayesinde olmuştur: "Akaşik Kayıt" Bu vakayinamelerinden yılında bireylerin yaşamlarına ilişkin evrensel karakteri ve kişisel olarak herhangi bir bilgi görmek mümkün oldu.

Edgar Keysi bilgilerin her yerde olduğunu söyledi, yüzden sadece ayıklamak istenilen durumda girmek için gereklidir. büyü durumda, hangi Dünya'nın bilgi alanına bağlantı ikinci büyük kemerin devlet denir. Bu Esrarlı her şeyi olur ki ana kuvvetlerine aittir. "Al" o yani Tamamen devlet girmek sadece büyücüler can Arakna, montaj noktası Sahasrara'nın üzerindedir. yani olası değildir kuruluşlardır fiziksel bir bedende yaşamak isterler. Ancak, Büyük Arcana öteki yüzü var. Hatta tüm kişilerde eser miktarlarda mevcut bulunmaktadır. az miktarda varsa, o zaman belli bir işte, önemli ölçüde artırabilir. Bu artış, yani gizli verilerin, çalışmak için yeteneğinizi inanılmaz bir değişim olacak Akaşik Records ile.

Yakında başlatacak yeni bir rota İkinci Büyük Güç adanmış Magic Beceri Ruh Avrupa Okulu'nda (2 büyük kemer) de planlanmaktadır. 11 Bu, böyle hiç bir şey Rus yapılmıştır tektir "Büyük Güçlerin Kapısı", çerçevesinde ikinci kurs olduğunu ve 12 kuvvetler (ilk 9 gözden geçirilecektir beri başka yakında tekrarlanacak olası değildir ve 10 ve 12 Arcana), her bir güç, yaklaşık 2 ay sağlıyor. Buna göre, tekrarlama olsa bile, yakında olmayacak. Bu en yüksek olduğu başlayanlar için maneviyat eşsiz büyücü bulaşan - entelektüel ve büyük usta Leo Sverdlovsk.

Bu proje aynı zamanda ilginç olacak şekilde Magic Beceri Ruh, (bu projede) sihirli çalışma fırsatı alır herkes European School olarak büyü ilk kez bu kadar ciddi bir okul. Tipik olarak, eğitim insanlar test fotoğrafları sonuçlarını kabul etti ve öğrenme sürecinde daha sıkı karmaşıklık daha da önce temel konuların sırasını izleyin.

Ama mesele düşünülemez en yüksek etkilediğinden o zaman bile hiçbir ayarlanmış sınır frekansı neohodimosti büyücüler uygulayıcıları olduğunu, bu projede karar verildi. Buna ek olarak, tüm ipler - maneviyat çıkarları geniş bir yelpazede çok ilginç.

2 büyük güç veya Ayna Akaşayı başlayacak yakında 6-inci güç ve - Zaten teması "cazibe ve arzuyu" biten.

Fırsatları , Sitemizde gel foruma üye olmak, biz (22-30 Moskova saati) "sihirli Üzerine Konuşmalar" her Cumartesi konferans açıktır.
Magic transkript, projenin başlangıcını anısına - projesi "Büyük Güçlerin Kapıları" hakkında Videoyu.

Burada eğitim için uygula

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.