OtomobilArabalar

Güç kaynağı sistemi - doğasında bağlantı düzgün araba çalışması

Eğer gaz pedalına basın her zaman, motor büyük ivme kazanıyor ve hızlanma başlar çünkü güç kaynağı sistemi, araba hareketini yürütmek için fırsat verir. Ancak, sık sık araba üzerindeki yükü artan, hızlı bir yavaşlama olarak kullanmak ve eğer artar yakıt tüketimi. Sürücü genellikle sadece değerli sinirleri geçirir, böylece zaman kazanmak için çalışıyorum.

arabalar genellikle ekonometr gibi bir sensör, minimum öğrenmek için kullanılabilir yüklü yakıt tüketimini, ancak doğru sonuç sadece ortalama bir hızda bilinen olacağını dikkate alınması gerekmektedir.

Bu güç sistemi düzgün çalışmasını ihtiyacı olduğunu hatırlamakta yarar var. Çoğu durumda, sürücüler yakıt deposunda oluyor hiçbir fikrim yok ve bu nadiren gereklidir kontrol edin. Bu madde nedeniyle düşük kaliteli benzine girmesini olacak şekilde tıkanırsa, ve durgunluk oluşur Ancak, durumlar vardır. kirlenme çok büyük değil ise, tankın dibine denemek kapağını gevşetip Koyabilirsin. büyük bir yüzey üzerinde kir yayılmış oluşturulan bir durumda, tüm mekanizmanın ortadan kaldırmak gerekebilir.

Aynı zamanda mümkündür ve yakıt tankının tüp içinde tazminat deliklerinin kirlenme. o oluştuğunda, güç kaynağı sistemi "reçel", yakıt karbüratör içine edilmez başlar. Bu başa çıkamaz vakum içinde oluşturulmuş olması, doğar yakıt pompası. Orada gerçekten böyle bir sorun olup olmadığını öğrenmek için, basitçe tankın kapağını açın. Bu eylem kutunun açılması kuvvetle hatırlatır ki, duyulmalıdır.


operasyonda olan güç sistemi ihtiyaçları ve filtrelerin sürekli kontrollerin bir eğilim atmosfere girmek başlıyor bol miktarda zararlı maddeler, şekillendirme, tıkanma var. Bitki ve filtre elemanlarının belli bir dönemi sağladık rağmen, aracın nasıl kullanıldığını sıklıkla göz önünde ve hangi koşullar altında gereklidir.
Araç güç sistemi doğru modda çalışmak için, kontrol etmeli , karbüratör ayarı yoldan süre sonra ayarlamadan sonra ve ayrıntılar kirlenmiş bulunmaktadır. Bu durumda, bu zengin veya oluşturabilir yağsız karışımı, daha sonra silindirler içine beslenir. Bu durumda, güç motor karbüratör herhangi bir sorun "çıkar" "ateş" ile başlar, aşırı ısınmasına başlar ve yakıt tüketimini arttırır, kaybolur. en ufak şüphesi düzensiz çalışma öğeleri bunu üretmek ve arıtma için gereken anda, arıtma gerek içinde gerekse dışında olmalıdır.

karbüratör gibi bir dizel motorun güç kaynağı sistemi silindiri ve çıkış gazlarda yakıt nüfuz etmesini sağlar. Bu filtrelerin sürekli temizlik gerektirir ve yakıt tankını kontrol edin.

benzin hareketini buharlaşır olmadan bu iş detaya yakıtı pompalamak için gerekli olan daha önce bu yüzden motor, şamandıra haznesinde zor olacak başlatmak için böylece, uzun bir arabada unutmayın, bu çağrı kolunu kullanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.