Entelektüel gelişimiMistisizm

Tibet Tulp nedir? Tibet Tulp: Değer

Bazen çocuklukta başlar, biz sıradan erkek ve kız çocukları daha gerçek olan şu anda görünmeyen arkadaşlar. Onlar Biz yetişkinler bu fanteziler gülerler ve psikiyatristler bazı tanılar koymak ... tavsiyelerde, sorunlarımızı anlamak bizimle oynar. Tibetliler de böyle şeylere karşı hassastır. Bunlar inanıyorum: nesneyi, olguyu, insan: Bir şey gerçekleştirebilir. Bu teknik ile "Tibet Tulp" olarak adlandırıldı.

Bu nedir?

Son yıllarda, gençler tüm grupta bir araya gelirler. Kendilerini tulpovodami diyoruz. Yarım gezegen üzerinde süpürüldü yeni çıkmış. Fakat onun takipçileri konsepti, amaçları ve misyonu gerçek özü hakkında bilmek olur? Tibet Tulp, yani görelim.

Bu küçük dağlık ülkeyi professes bir din - - Budizm'de öyle düşüncenin gerçekleştirilmesi gelmektedir. Bir adam aslında kendi kafasında ayrılır ve parçalarından biri serbest yüzmede koymak en parçasını ihtiyacı var. Yani senden ayrı değildir ve tamamen otonom olmazlar gibi belirli bir görüntüsü çıkarmaktan düşünce gücü sürece bunu canlandıran olduğunu. bağımsızlığını kazandıktan sonra, hatta ters temas kurabilir: Eğer dokunmatik hissediyorum, sözlerini duymak. Kısacası, amaç tulpovoda - tüm beş duyu canlı materyalin içine fantezi şekillenme. Ve kendisi için değil, aynı zamanda başkaları için değil sadece. Bu üst beceridir. Tibet Tulp, anlam ve bu ülkenin keşişler aynı çalışmalarında tanımlanmayan özü, uzun günlük yaşamın bir parçası olmuştur.

Tulp kimse

Tibet Tulp farklı formlarda kendini gösterebilir. Her bunu oluştururken, devam ediyor ne amaç bağlıdır. Birinci tip Tulp - hayali arkadaşı. Ve her zaman insan halini alır. Bu, başka bir gezegenden gelen bir yaratık olabilir muhteşem bir kahraman ya da efsanevi yaratık. genellikle çok yalnız olan küçük çocuklar ile geldi. Bunun nedenleri çeşitli olabilir: onlar aile içinde başka bir bebek doğdu ve tüm ebeveynlerin dikkatini şimdi odaklanmış, ya da yetişen, hiçbir arkadaşlarım var , işlevsiz ailelerin şiddet ve istismarı muzdarip.

Her durumda olursa olsun, böyle bir arkadaşının çıkmasını provoke ne sen ona iyi davran gerekir. Neye benzediğini söylemek çocuğunuzu sor, o seviyor. Eğer çok onunla arkadaş olmak istediğini farz edelim. Sonra çocuğunuzun hiçbir diyalog olduğu sonucuna, bu yüzden onun boş organize etmek tüm gücü gönderin.

Çocukların farkında olmadan diğer kendinizi icat, bazı yetişkinler özellikle bu tür görüntüler oluşturmak. Neden ihtiyacım var? Büyük olasılıkla, onlar da yalnız ya da zengin hayal gücü var, ya da sadece moda etkisi yenik düştü. Bu durumda, insan hisler ve duygular Tibet Tulp powered: değer ve hayatlarında rolü genellikle tamamen çevreleyen gerçekliği değiştirir, böylece ezici olur.

Tulp-halüsinasyon

Belli görüntülerle kendini gösterebilir: kar, alevler uçan, Kısacası havada dev yüzen balıklar ... görüntüleri, tam bir soyutlama insan beyninin tarafından icat. Bu durumda TULP yaratma sanatı iki parça olarak, bölünmesi, kendi başına ortasında bir duvar yapımı içinde bölünmüş bir bilinç şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Tibet rahipleri halüsinasyon görüntüler sadece düşüncelerini gücü sayesinde gerçek oldu iddia etti. Belki ve gerçek profesyonellerden görüntüleri hayata olsun, ama büyük çoğunluğu hala ilaç almamaktadır. Onların eylem olarak, onlara iltihaplı beyin yaratan bir resmini görüyoruz.

İnsan bilinçaltı - gizli arzuları, çocukluk travmaları, bastırılmış duyguların bir karışık labirent. Tam olarak ne ilaca sonra dışarıya çıkageldi bilinmemektedir. Her insanın vizyondur. Onun iç "I" tulpovody karmaşık koridorları Wandering "halüsinasyon gerçeklik." Aynı zamanda şüpheci doktorlar başlarını sallayıp en çarpıcı görüntüleri uyuşturucu bağımlılarını veya akıl hastası insanları ya bakın söylüyorlar.

Nasıl Tulp oluşturmak için?

Bunu yapmak için, en gerçekçi başını, yakın döner, ya da sadece çeken, büyüleyen bir görüntüyü hayal etmek. Hemen o iş, bu yüzden lütfen sabırlı olun olmayacaktır. Tipik olarak, Tulp altı ay birkaç hafta sürer oluşturun. Tüm kişi, kendini hipnoz olasılığı, ve tabii ki, zaman bağlıdır. Bu iyilik, en az yarım saat bir gün tahsis etmesi istenmektedir.

Tek bir kadın olduğunuzu düşünün, bir orta yaşlı ikinci yarısında ararken yorgun kim. Tüm arkadaşlar ailesi getirdi ve serbest sevdiklerinizle vakit geçirmek var. kasvetli günlerini geçirmek için iş yerinde can sıkıntısı gündür kaybolur. Tulp yaratma - İşte Tibetliler uygulama yardımına gelir. Bu durumda, bir arkadaş, arkadaş, sevgili suretinde somutlaşan edilecektir. Belli ki adam ne sever, onun neye benzediğini hayal. Sen zihinsel her karakterinin özelliği ve hatta onun geçmiş yaşamı çizin. Zamanla, sadece onun yanında onu görmeye başlamak, ancak, onunla konuş eğlenmek ve hatta samimi bir ilişki kurmak olabilir. Onun varlığına inanır ve onsuz benim gelecekteki hayat düşünemiyorum.

Tulp Özellikleri

genç bir adam - herşeyi ortaya çıktı ve size materialized görüntüyü var olduğunu varsayalım. Sen gösteriyi izliyor, onunla kanepede yatarken ediyoruz. Bu durumda, siz inmeden, omuz karşı bastırdı saçlarını ona dokunamaz. Sen izlenimlerinizi paylaşabilir, film tartışmak. sizin istek ve tercihlerine göre tasarlandığından Onunla, iyidir: her zaman övgü diyor, TV uzaktan, iyi bir dinleyici uzak almaz. Tibet bağımsız özerk bir birim olarak Tulp, ve kendi arzuları vardır: bazen bir kapris yapmak, yağma.

Sadece bir "ama" göz önünde bulundurun: Eğer bazı efsanevi Sasha ve Paşa hakkında onlara eğer diğerleri anlamıyorum. Eğer gizli bir görüntünün varlığını devam bile, size sokakta anekdot söyleyebilir kez. neden gülme erkeksiz gidiş başkalarından karışıklığa ve sempati neden olacaktır.

Tibet Tulp sonunda gelişebilir - sürecine müdahale etmez. Bu bilinçaltının iradesiyle gerçekleşir: bir noktada yeni hedefler ve arzuları ve düzeltilmiş onlara sizin "arkadaş" dir. Eğer istemiyorsanız, o olamaz, Die veya kaybolur. Tulp kontrolden çıkar ve astları insanın kendisi zamanlar vardır. Sık sık "kiralar" ona bağımlı hale gelir onun kurgusal niteliği ve vücudun kendi kurallarına göre yaşıyor.

psikiyatristler göre

Onlar çok şüpheci ayarlayabilir ve tamamen düşünce gerçekleşme olasılığını dışlamak olduğu açıktır. Onlara göre, Tibet Tulp - bireyin acil yatış ve tedavi gerektirdiğini gösterir. Onlar için sıradan bir zihinsel bozukluktur kişiliğinin, bölünmenin, "Ben" içine birçok parça bölün. Böyle insanlar şiddet aksine, toplumdan izole edilmesi gerekmez, "sessiz delileri" yağlamak, ancak tedavinin muhtaç.

bir hastalık değildir - Nereden bakarsanız daha derin bakarsanız, Tulp rağmen. Bu insani bir durum, bu nedenle ona tabletler ve enjeksiyonlar şeyler önce, onu yapmak arkadaşlar veya ilginç bulduğunuz yardımcı olmalıdır. Ve doktorlar genellikle, hata yaparlar deli damgası koyabilirsiniz. Psikiyatri - bilim bile en sağlıklı yılında, ince ve başını temizlemek Ona bir tanı koymak yardımcı olacaktır "hamamböceği" bulmak mümkün olacak. tanınmış psikiyatrist zamanlar, onu ilk söyledi şizofreni sahne herkes hevesli bir şey ya da birisi insan var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.