Entelektüel gelişimiMistisizm

Alkolizm dan Taş. Taşların tıbbi özellikleri

Eğer alternatif tıp inanır mısın? Yani, farklı taşlar, muskalar, tılsımlar mucizevi özellikleri? Bu soruların basit bir cevabı kendi deneyimlerine, uygulamada, sadece teorinin doğrulanması sonra mümkündür. alkolizm dan koruyan bir taş olup olmadığı hakkında olacak makalede açıklanan?

Taşların tıbbi özellikleri

atalarımızın inançlarına göre, doğal taşların çoğunluğu şifa özellikleri vardır. Buna ek olarak, negatif enerjiden korur, vücudun korunmasını artırmak ve ruhunu güçlendirir. taşlar takı, muska olarak kullanılmıştır. Onlar ev mobilyalar ve mutfak eşyaları kaplı edilir.

Modern bilim tarafından tanınan alternatif tıpta eğilimler, - Taş renk terapisi, lithotherapy, manyetik. Üstelik taşların tedavisi oldukça sık ve başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Özel önem, bu bir düşünce bağımlılığı ile kombine fiziksel sağlığı restorasyonu açısından içindedir. alkolizm tedavisinde etkinliği açısından bu teoriyi düşünün.

içme gelen Ametist taşı

Ametist minerallerin değerli çeşitleri aittir. sıradışı ismi Yunanca "ametistos" dan gelmektedir ve tam anlamıyla olarak çevrilen "bir ayık, sarhoş değil." Orijinal, ancak bazı yavan. tanrılar güzel perisi Ametis zamanlarda, Dionysos şarap tanrısı saldırısına da kaçınarak, Artemis döndü. tanrıça beri sarhoşluk karşı bir muska haline gelmiş bir mücevher haline perisi döndü.

Büyülü mit güneş ışığına maruz kaldığında tamamen renksizleştirilebilir gerçekten eşsiz taş, anlatıyor. O eski üst düzey bizzat daima ametist ile onları takı veya takılar ile sahip olduğu söylenir. Onun olağanüstü gücü bile Aşırı alkol kullandıktan sonra, ayık zihin kalmanıza yardımcı olur. Şarap için Bardaklar genellikle ametist süslenmiştir.

kaya ile aşılanmış su, aynı zamanda alkolizm mücadelede terapötik bir araç haline gelir. Sabit içme erkek ya da kadın bu infüzyon kendi başlarına yemek ya da diğer gıdalarda dökmek önerilir. Ametist ikamet özelliklerini, şifa güneş sinir. içme gelen Taş değerli metallerin bir zincir üzerine monte edilmemelidir, doğal liflerden yapılmış bir ip seçmek daha iyidir.

bobin

Bobin - sarhoşluk korur başka taş. O Aptekarsky maden yıllar önce tanıdı. Ana amacı - bu şifa ve koruma budur. Geleneksel şifacıları, sihirbazlar, kullanılan harç ve bu malzemeden yapılmış diğer kaplar. depolanmış tıbbi bunların karışımları mükemmel özelliklere sahiptir. Bobin alkolün etkisini azaltır, aynı zamanda herhangi bir zehrin nötralize sadece.

Bobin - içme gelen erkekler için bir taş. mineral hazırlanması kaldırmak için giyilmelidir alkol bağımlılığı belirli ritüelleri uyulmasını gerektirir. Bobin uçları, votka ile kavanoz içine daldırma, birkaç kez bir iplik sarılır. Sonra kilise mumlar bir dizi ateşe verdi. Tamamen yakmak gerekir. Dışarı çıkmak, tekrar ateşe verdi. ritüel önce yapmak daha iyi taş bağlama için Shackle. Bu kadın erkeğin boynuna asmak gerekir yakındır sarhoşluk karşı çok güçlü bir muska vardır.

Krizokol: özellikleri ve yetenekleri

Hangi taş daha içmekten yardımcı olur ve daha kötüsü, uygulamada anlaşılması gerekmektedir. Her biri olumlu koşullarda insana paha biçilmez yararlar sağlayabilirler benzersiz özelliklere sahiptir. Taş chrysocolla - sulu bir bakır silikattır. Çok ender rastlanan yeşilimsi renk tonu ile, mavidir. Ana taşın değeri - beden ve etkilenen kişinin ruh uyumunu kurmak. bir muska takmak gibi, votka bir bardak dökmek hayatın zorluk ve sıkıntılardan herhangi hazır zayıf bir insan için çok önemlidir.

Bu mineral kullanılarak üretilen Coulombs tiroid bezi ve mide ülserlerinin kronik hastalıkları kolaylaştırır. Uykusuzluk, nevralji, psikoz sabit giyen taş koşulda tamamen birkaç gün içinde bulunmaktadır. Yukarıda bahsedilen belirtiler eşlik şiddetli alkolizm muzdarip insanlar için, çok önemlidir.

kadınlara uzun zamandır anne görevlerini yerine unutmuş alkolikler giymek gereği ile Süsler chrysocolla. Krizokol taş kadınsı açılır ve anne içgüdüsü geri yükler. O hormon kadar üreme sisteminin hemen hemen tüm hastalıkların kendiliğinden iyileşme için kadın vücudu yönlendirir.

taşlar, muska nasıl kullanılır

ametist ve bobin - alkol için iki taş iyi özlem kaldırır tam tılsım-muska olun. Birbirlerinin eylemi güçlendirir. en az üç gün süreyle alkol kaçınmaya dikkat edin. Taşlar keskin kenarları ve sıyrık olmadan uygun şekle seçilir. Başka birini bulunuyor kullanabilir veya içme taşı bağışlanan olamaz. Yeni maden tıbbi amaçlar için gereklidir. O olacak, ametisli ve bobinler ile çivili süspansiyon kolye veya bilezik, önemli değil.

alkolizm karşı korur taşın ve tıbbi özellikleri, sürece kadar saklar onlar ihmal başlar yok. Mineral saygı, dikkatli bakım gerektirir ve dikkatli olmak üçüncü taraflardan gizlemek ve amaç muska eskiden ne için, anlatmak için olmamalıdır. Büyücüler ve siyah büyücüler genellikle kötü niyetli kuvvet taşları kullanın. Bütün, muska ve tılsımlar sonra uzun yakın kişiye sadece olumlu hareket edemez, ama aynı zamanda zarar getirir. Sen bunları akılda giyemezler, bu giysilerin altına gizlemek için daha iyidir.

kıymetli taşların özelliklerini Şifa

içme adlı kullanıcıdan taşlar mu? astrologlar ve büyücüler çoğunluğu göre, herhangi bir tılsım veya muska kötü alışkanlıklardan veya hastalıklara karşı mücadelede bir araç olarak hizmet edebilir. bobin, yılan sokması, böcek önler kemik ve yumuşak dokuların kaynaşmasını artırır. Sarmala süslemeleri tercih İnsanlar baş ağrısı muzdarip değildir. Zümrüt ruh halini normale ve akşamdan çeken insanlar için özellikle önemlidir zihin, yoğunlaşır.

Mercan kolye ve kolye, epilepsi ve sinir tikler eğilimli insanlarla hastalarda önerilmektedir. Taşların yaraları iyileştirme ve ağrı giderici, toz olun. Lapis hamile kadınları ve küçük çocukları korur. Malakit kalp hastalıkları ve dişi hastalıkları önler. Bu eşsiz ve karaciğer sorunlarının tedavisinde bir veli gibidir. Bu bobin ve ametist alkol arzusunu kurtulmak yardımcı olmak ve malakit karaciğeri geri yükleyebilirsiniz gerçeğini söz etmek gerekiyor.

Alternatif tıpta taş kullanımı

görme güçlendirilmesi ve böbrek, karaciğer enflamasyonu kaldırmak ve mide, bir halka ya da küpe güç ametist olabilir. 12-14 saat süreyle taze eriyik suyla tankı sıcaklığı bayıltır ve şiddetli soğuk algınlığı semptomları kaldırır bu taş ile aracı ısrar ediyorlar. Ametist, hamile yardımcı uyku geliştirir, bağışıklık sistemini güçlendirir. Doktorlar hipofiz ve hematopoetik sistemin hastalıklardan muzdarip kişiler için takı gibi takı takmak önerilir.

Yöntem alışılmamış tedavi lithotherapy taşları çağırdı. Bunlardan merhem, tozlar, tentür ve decoctions yaptı. Binlerce yıldır bu alanda biriken deneyim. Geleneksel ilaç güvenli ve zararsızdır, genellikle geleneksel tedavi ile bağlantılı olarak kullanılır. Ayrıca kolye, bilezik, kolye ve küpe, figürinler ve çeşitli figürler kullanın.

taş olacak Tam şifa gücü, her zaman hastanın yakındır. Sen, yatağın yanında komidinin üzerinde yastık altında masası mineral koyabilirsiniz. taşlar Tedavi hastanın burç bağlıdır. vücut üzerinde belirli noktalara bunları uygulayın. Masaj taşlar ısı ve soğuk kayma ile, kan damarlarını etkiler.

taşlarla Koruyucu ve sihirli ritüelleri

Herhangi bir ritüeller ve araziler sadece saf düşünce ve iyi auralı yapılmalıdır. Sen acı insanların yakınlarının tedavisi için taşları konuşurken başlayamaz. Aksi takdirde, semptomlar ve kötü sağlık, kime üzerinde arsa ayarlanır geçilecek. Hastalık takılar kaldırmak ve gardiyanlar azalan aya konuşmaya başlamak için. Eğer aura ve psikolojik durumunu geri yüklemek istiyorsanız, bu ağda aya sırasında bunu yapmak için en iyisidir.

Tılsımlar, muska ve taşları şifa ile diğer şeyler, periyodik okuma ruh halleri üzerlerinden giymek en iyisidir. Kelimeler istenen sonuca referansla rasgele içindedir. enerji akışı doğru yönde gidip olacağından hızla onun planının performansında yardımcı olur. Bu tür ürünlerin üretimi için doğal kumaşlardan yapılmış iplik veya şerit kullanmak gerekir. Yüzük, küpe, gümüş olmalıdır.

taşlar tedavi temel kuralları

Eğer bazı kuralları dinlerseniz alkolizm dan Taş, etkili olabilmesi için:

  • değil ana amaç doğrultusunda bunları kullanmak için, taşların enerji değerini ihmal etmek;
  • Hatta geçici olarak üçüncü şahıslar, eline geçmesine değil;
  • Özellikle tedavi amacıyla yabancı ve hoş olmayan insanlardan bir hediye, kabul etmeme;
  • için taş kullanmamaya yolsuzluğu hedef ve diğer olumsuz sihirli manipülasyon;
  • zaman yıpranmış taşları burçları uyup uymadıklarını gözlemlemek;
  • taşların tedavisinde ilişkin kararını mineraller ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip uzman emanet etmek daha iyidir;
  • bağımlılığı hızla içmek ametist ve bobin yardımcı olmak;
  • Lithotherapy akut veya cerrahi hastalıkların tedavisi yerine geçmez: sadece tıbbi müdahale izin verilir.

Kesin olan tek şey ise: Güç taşlar, tılsımlar, muskalar, kendi arzusu ile desteklenmesi gerekiyor. Bir kişinin sonuca odaklanır Sadece eğer, o alacaktır. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.