SağlıkSağlıklı beslenme

13 gün boyunca Japon diyet tuz, şeker ve alkol unutmak zorunda kalacak

diyet, diğer taraftan, kilo bir sürü sorun teslim etmek için bir taraftan yardım olarak, bu bir kilo şey ve diğer yeni ağırlığı korumak için var. Boş ağırlık her zaman düzgün yemeye başlar gerekenler hakkında konuşuyor ve diyetler hakkında ve unuttunuz mu kaybetmek. onlar hızlı ölçekte istenilen işareti elde etmek izin verirse Ama nasıl, bunlara unutabilirsiniz! Evet, iyi bir diyet çok kolay değildir bulmak için. Ve eğer yapabilirsen? Ancak, Japon diyet hakkında öğrendikten sonra, onun yaratıcıları söz verdi biraz şaşırdı.

kilo kaybı için Japon diyet Japon hastanede çalışanlar tarafından icat edilmiştir. Yükselen güneşin vatanında yaygınlaşan diyet giderek Rusya'ya dahil olmak üzere dünyanın her köşesine uçtu. diyet menüsü basit ve çeşitlidir ve tüm ürünler herhangi bir mağaza satın almak kolaydır çünkü Genellikle, Japonca hakkında, adı sürece hatırlatır. Geliştiriciler, bir diyet hedefi oluşturarak metabolizmayı düzenleyen ve diyet alışkanlıklarını değiştirmek yardımcı olan bir diyet ile gelip oldu. Eğer 13 gün boyunca Japon diyet inanıyoruz ve bu böyle sürer ne kadar ise, sadece en az 3 yıl süreyle, kilo, ama sonuç tutmaya yardımcı olur.

Eğer bir diyet başlamadan önce, vücudunuzu hazırlamak gerekir. diyetin ilk günü arifesinde, Bunu yapmak için hediyeler unutup kendinizi günün taşıma gibi bir şey yapmaktır. 18.00 önce gerçekleşmesi gereken, yemeğe emin ol, sebze salatası küçük bir bölümünü ve az yağlı et bir dilim yemek gerekir. Bir tavuk göğsü olacaksa iyi. Bu psikolojik Kendini kurmak gerekir. Eğer başından sonuna kadar onu geçmesi durumunda 13 gün boyunca Japon diyet çalışır çünkü hiçbir durumda geri yarım üzerinde düşemez. Onu listelenen yalnızca bu ürünleri kullanabilmesi için diyet menüleri özenle seçilmiş olduğunu belirtmek gerekir. o şey gibi görünüyor olsa bile aksi 13 gün boyunca Japon diyet sadece basit durmasına, bu olamaz yapmak analog yerini alabilir.

Ve şimdi çok diyet doğrudan dikkatinizi çekmek. bana bütün 13 gün tuz, şeker, un ürünleri ve alkol unutmak zorunda kalacak gerçeğine dikkatinizi çekmek edelim, bu nedenle mümkünse daha iyi misafirlere şenlikleri ve geziler önlemek için.

13 gün, menü için Japon diyet:

gün 1

Kahvaltı: Doğal (! Unground) sütsüz kahve.

Öğle yemeği: 2 yumurta, sebze salatası (bitkisel yağ ile taze lahana) 200 g, taze domates veya domates suyu, bir fincan.

Akşam: bitkisel yağ ile kaynatıldı Balık yağı ve bitkisel salata, lahana 150 g.

gün 2

Kahvaltı: Doğal siyah kahve ve bisküvi.

Öğle yemeği: 150 g haşlanmış balık (ve kızarmış), bitkisel yağ ile lahana, marul, sebze 200 g.

Akşam yemeği: haşlanmış sığır eti 200 gr ve yoğurt bir fincan.

3. gün

Kahvaltı: Doğal siyah kahve.

Öğle yemeği: bir yumurta, bitkisel yağ ile görmüş 3 büyük haşlanmış havuç,.

Akşam yemeği: İki elma.

4. gün

Kahvaltı: Doğal siyah kahve

Öğle yemeği: 1 büyük maydanoz bitkisel yağ, 1-2 orta elma kızartılmış veya yabani havuç.

Akşam: 2 yumurta, haşlanmış sığır 200 g ve sebze 150 g taze salata, yağ ile görmüş.

gün 5

Kahvaltı: limon suyu ile tatlandırılmış çiğ rendelenmiş havuç,.

Öğle yemeği: balık (kızarmış) haşlanmış 250-300 gr ve domates suyu bir bardak.

Akşam: kaynatılmış, 100 gr (kızarmış) balık ve yağ ile taze salata 200 g.

gün 6

Kahvaltı: Doğal siyah kahve.

Öğle yemeği: haşlanmış tavuk 300 g taze salata veya ham havuç 150 g.

Akşam: 2 yumurta, bitkisel yağ ile doldurulur salata ham havuç 150 g.

gün 7

Kahvaltı: yeşil çay.

Öğle yemeği: haşlanmış sığır eti 200 gr, 1-2 elma.

Akşam: 150 haşlanmış balık gr (ve kızarmış), bitkisel yağ ile lahana, marul, sebze 200 g.

Bir 5 gibi 8 gün hem 6 ve 9 10 13 1 olarak, 12 2 gibi bir 11 gibi 3, 4 olarak aşağıdaki gibidir: 8. günden sonra, diyet tekrarlanmalıdır.

geliştiriciler 8 kg'a bu diyet up bir diyet kilo kaybı söz. Japon diyet çıkın pürüzsüz olmalıdır. Derhal tüm lezzetli için gitmeyin. Hergün ürünler her yemekten sonra gıda hafif bir doygunluk hissetmek, emin olarak ancak aşırı yemek değil, yavaş yavaş tanıtılmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.