ModaGiysi

Babaannenin mirası veya bir moda trendi: Kalın topuk ayakkabıları?

En popüler ve moda bayan ayakkabıları XX yüzyılın 70'li yıllarda kalın topuklu ayakkabılar vardı. topuk yüksekliği yürüyüş ve sirk ip gezdiriciliğine hissetmedim ise bayanlar güvende hissetmek için kendi kalınlığını telafi etmeye çalıştı.

Bugün moda olan o alay nedeni haline gelmezse, tasarımcıların kendi koleksiyonlarında kalın topuk kullanmak, ancak birçok kadın bu geçmişin bir kalıntısı olup olmadığı merak ve? Kalın topuk ile Ayakkabılar -, hiç şüphesiz, bir retro tarzı bir elementtir. Ama retro tarzı - trendlerden biri modern moda, ihmal, uygunsuz olan. Ve Babaannenin mirası tam elbise, ve faydalı çizgi stilini ve görüntünün özgünlük olan elemanların sadece uygun kullanımını anlamına gelmez. retro tarzı oluşturmak için kullanılan parçalar seleflerinin tam bir tekrarı değildir. Ve kalın topuklu ayakkabılar değişti: topuk deri, kumaş, süet ile kaplı olabilir, dizgi olmak. Bu nedenle, bir ayakkabı seçerken, sen kendi görünüşü hakkında endişelenmeyin - bu modaya uygun ve şık. Önemli olan - dikkate kuralları ve retro tarzı elemanları mümkündür kombinasyonları seçimi bazı almaya.

Modern kalın topuklu ayakkabılar gece ayakkabısı veya spor bot hassas olabilir. Kalın topuk, saygın ve şık görünüyor onu giyer birini, istikrar ve yürüyüşün güven verir.

etek ile yapılan bu tür ayakkabılar giyiyor. en şık seti - Bir kalem etek ve kalın topuk. etek çeşitli kumaşların yapılabilir. Moda özelliği - kalın çorap topuklu ayakkabı giymek. Modern bayanlar biraz şok edici görünse de, karşılama takdir.

Onlar kalın topuk dar kot ayakkabı ile iyice birleştirir. Kalın kumaş uygun rugan ayakkabı imal Pantolon. Geniş gevşek pantolon ile birleştiğinde Massive topuk iyi görünüyor. Ancak, bu seçenek uygun sadece uzun bacaklı ve uzun boylu kadındır. Düşük figür takım açık buzağı içerir sadece kalın topuk yardımıyla daha şık görünecektir.

moda podyumları masif topuklu Return - "pyshechek" için gerçek bir keşif. Tam rakam dayanmaktadır zarafet ve şıklık kazanır platform ayakkabılar ve tost topuklar. Bu ayakkabılar oldukça zahmetlidir, ama rüzgarda çarpıntı aydınlık, havadar etekler ve elbiseler ile giyerim eğer, onların hantallığı biraz hafifletilebilir ve figür kolaylaşır. Önemli olan - bu durumda diz sadece uygun uzunluk unutmayın. ayakkabıyla Çok kısa elbise siluet dibe ağırlığında, kaba, ve çok uzun bakmak ve boşa tüm zarafetini getirecektir.

Yaz sezonu için mükemmel uygundur kalın topuklu sandalet. Daha iyi, beyaz, bej veya kahverengi ayakkabılar seçin. Bu ayakkabı sayesinde günlük kullanım için mükemmel, ama her zaman abiye ile eşleşti değil. O kalın topuk giymek en iyisidir , bir iş takım elbise o güvenilir, rahat ve estetik olduğu için. Bir etekle kalın topuk üzerinde koyarak, ayakkabı rengine uyacak çorap bakmak gerekir. Onun aksanı kaldırır, masif ayakkabı düzeltir ve görüntü daha uyumlu hale getirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.