BilgisayarlarEkipman

Nasıl bir bilgisayara bir elektrogitar bağlamak için - hızlı ve kolay!

akustik gitarda ayrılan süre oynayan birçok başlayan müzisyen, elektrikçi gidin. Hayat onlara zengin baba vermedi eğer, küçük bir sorun ile karşı karşıya. pahalı ve çok donanım yığınına olmadan elektro gitar - değil elektrik ve sessiz alet. stüdyo pahalı ve garaj müzik hayranlarından para gerçekten bir şey değil genellikle için, bir çok satın almak gerekiyor. Ancak, bir çözümü var ve şimdi nasıl bilgisayara bir elektrogitar bağlamak için göstereceğiz. derhal ve ücretsiz olarak olabilir bir hayır sonucu alın. ritim bölümü ve bir tüp preamp sahip hatta efekt eklemek - Ayrıca, sayısallaştırılmış şarkı çeşitli softinok yardımıyla onunla dalga olanak sağlayacak.

Nasıl bilgisayara bir elektrogitar bağlamak için? Çok basit! bir gitar, adaptör jakı mini jak içine diğer - kord iki ucunda. Bir bağlantı elemanı - golubenky giriş olarak ses kartı. Bazı söyleyebilirim ve işe yarayabilir, ancak pembe bir mikrofon girişi vardır. Mavi giriş seviyesi (mikrofon) pembe çok daha fazladır. Ben Söylemem ayrıntısına girmeyeceğim, ama nedeniyle frekans farkı muhtemelen ses aralığı ve farklı ses kaynakları. Bizim durumumuzda bu elektrik.

anlaşılan gibi bilgisayar donanımına bir elektrogitar nasıl bağlanır, şimdi programın zamanıdır. Teoride, gitar zaten hoparlörlerden dışarı gelebilir. Vindous da var karıştırma konsolu - tamamı için ses düzeylerini orada ayarlanır, bunun olduğunu ortaya çıkabilir line-in, gitar sıkışmış, kapalı veya ayarlar minimumda altındadır. Sonra, buna göre, bilgisayarınızda gitar sesi duyulmaz. Bu arada, hacim kurulu tarafından. Sesi yüksek sesle yeri temizlemek istiyor musunuz, daha küçük bir tane koyun, işlemcinin çalışmasını taklit etmek istiyorum. Böyle bir kural hemen her yürürlükte Kazanç (kazanç) olduğu gerçeği ile ilişkilidir.

Ses seviyesi kaydırıcı onu kırmızı bölgeye girmeye izin vermiyor, ses kaydını sınırlamak için o kadar ayarlamak gerekir. Ayrıca rahat çalışması için size ASIO4ALL sürücüsünü ihtiyaç - onlar resmi sitesinden çok az ve kolay indirme tartın. korkunç kurulum çeşit korkmayın - her şey basittir. hazır ayarlar bir demet ve kullanışlı ve hoş şeyler her türlü en iyi marka yazılım kullanımı ile oynama fırsatı - Buna ek olarak, bilgisayara bir elektrogitar nasıl bağlanacağını anlayacaksınız ne zaman, bir ödül beklemek zorunda kalacak. Ancak, yerleşik varsa ses kartına bir rezervasyon, kötü çalışacaktır. ses bozulma olmayacak, ancak nedeni işlem kendisinin kart sinyaline oldukça zaman gecikmesi olacak - endişelenmeyin.

Bu sadece size duymak olmayabilir neyi bellekten oynamak zorunda, kesinlikle ölümcül değildir. Ancak, mağazaya gidip iyi bir ses kartı seçmek daha iyidir. Bu sadece ciddi kaybıdır.

İhtiyacınız olana kadar arada, ekleri ultra pro-hi süper ile ultradorogie cihazlarda aç gözlerle bize bakma, onlar. Bu arızalı olmayan olduğunu ve 10-30 dolar için kart olabilir. Eh, zaten iyi bir ses kartı sahibi olacak kadar şanslıysanız, lütfen - Gitar Rig!
Bu teknoloji taklit tüp, ince tüp yükselteçlerin kaydedilmiş yığınları ile bütünleşik alıcıdan, efektler vidalama Dinamik Tüp Yanıtı ses sunar ve profesyonel araçlar bir dizi.

Gördüğünüz gibi, bilgisayara bir elektrik gitar kolaydır bağlayın. eserlerinde İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.