IlişkilerAldatma

Zaman alarm çalması için: eşiniz sizi aldatıyor olduğunu 11 işaretler

İhanet - iki kişi arasında bir ilişki içinde olabilecek en kötü şeydir. Ve, bir kural olarak, her şey film veya TV şovları gibi değildir ve çok daha basit ve daha sıradan. Ancak, bu hale gelen kolaydır. Biz eşiniz muhtemelen değişecek gerçeğini gösteren 11 işaretlerini dikkate alınmasını önerir. Eğer onlardan en az üç ilişkinizde uygulanabileceği bulursanız, onun yarısı açıkçası konuşma zamanı, olasıdır.

O önce hiç olmadığı gibi telefonunuzu korur

Tabii ki, telefonunuz, tablet veya bilgisayar - bu kişisel bir şey. Eğer bir ilişkide olduğunda Ancak, bazen eşiniz için aygıtı kullanmak için gerekli hale gelir. senin adamın bu karşıdır Ve eğer durum şüpheli olduğunu. Bir kısa mesaj çekme veya onu göremiyordu böylece ekranın dışına döndüğünde ortağı telefonunu kapsıyorsa ek olarak, uyarı olmalıdır.

Sosyal ağları kullanmaya çıkar veya arkadaş sizi kaldırır

Hepimiz bazen, bir mola ve "Facebook" dan dinlenmek için "Vkontakte" ve diğer sosyal ağları gerekir. Ama bazen etkinliklerini gizlemek amacıyla, insanlar arkadaşlarının onların yarısını kaldırın. Erkek arkadaşının Hesabınız devre dışı kaldığını söylemiştim ama arkadaşlarından birinin kısa süre önce yayınlanan bir komik yazı, bahsetmiştim Yani, o zaman durumu görüşmek zamanıdır.

O senin etrafında gergin

Tabii ki bu eşinizin sizi aldatıyor anlamına gelmez. Ancak, diğer faktörler sinir davranışları ile birlikte ne yapacağını biliyor ve nasıl omuzlarından kilo vermek olmadığını gösterebilir.

Beklenmedik bir yolculuk gider

Tabii ki, eşiniz başka şehir veya hatta ülkeyi ziyaret etmek iyi nedenler bol olabilir. Böyle bir yolculuk için ihtiyaç beklenmedik bir şekilde görünen ve adam gerçekten bu aciliyetini açıklayamıyorum Ancak, bunun kirli olduğu oldukça mümkündür. Aynı zamanki programında ani değişime genelde geçerlidir. Yani, belki eşiniz iş yerinde kalmak geç ve sıklıkla arkadaşlar edinmek veya spor salonunda çok fazla zaman harcamak oldu.

O ihanetle suçluyor

saldırı - şaşmamak onlar iyi savunma söylüyorlar. Eşiniz sizi aldatıyor ise, kelimenin tam anlamıyla aldatma sizin suçlamaları sizi sersemletebilir.

O inanılmaz mutlu oldu, ama sizinle ilgisi yok

Ortağın sadece şarkılar söyleyerek ve çiçekler kokulu, evin etrafında çırpınıyor? Tabii ki, büyük bir senin bir mutlu sevilen zaman. Seninle benim iyi bir ruh hali paylaşmaya çalışmaz ve bunun için herhangi bir neden göremiyorum Ancak, böyle bir durum sizi uyarmak gerekir.

Hiç seks hayatı var

Her zamanki tutkulu ortağı yakınlık gitmek için girişimlerine cevap vermezse, o zaman bu iyi bir neden olmalı. Ancak, soruna bir hassas yaklaşımdır. Belki başka bir kişinin hayatında varlığı ile ilgisi yoktur. Böylece, cinsel temas girme isteksizliği hormonal bozukluklar, ruh sağlığı sorunları, stres etkisi nedeniyle olabilir.

O ödün vermez

Eğer eşinizin davranacağını inatçı ve olmadığını dinlemek için görüş, bu imkânı bulur belirtisi arasında onun sadakatsizliği. Sonuçta, ilişki ya da bu şekilde, uzlaşma gerektirir. bir ortak şeyler kendi yolunu yapmaya çalışacağım başlar ve onun yarısı sözleriyle yanıt vermezse, o zaman uyarı olmalıdır. Ancak, bu aldatma belirtisi değildir mümkündür. Size en az biri artık onlar ilgileniyor çünkü uzlaşmaya isteksizlik de, ilişkiniz sadece sona eriyor bir işareti olabilir.

Sık sık planlarını değiştirir

son dakika uzun kabul etmiş favori müzik grubunuzun konser veya romantik bir akşam yemeği için yürüyüşü iptal etmeye karar ortağınız ise mutlaka bir utanç olurdu. Belki de bu iyi bir neden var. Bu düzenli olursa Ancak, bu onun aldatma, ya da size saygı basitçe eksikliği bahsedebiliriz.

O is planlama, gelecekteki olmadan

Eşiniz aile kutlamaları Ailesini ziyarete davet arkadaşları ya da değil düğününe benimle götürecek durursa, o zaman sizi uyarmak gerekir. Belki de sadece sizinle kendi geleceğini görmüyor. nokta burada ihanetle sadece olabilir. Yani eşiniz bu durumu tartışmak için deneyin. Sonuçta, belki de sadece o ayrılmak istiyor söylemeye bilmiyor.

Birisi ortağın aldatma hakkında size söyler

Hatta arkadaşlarınızın veya bilmeyen insanlar bir şekilde adam seni aldatıyor olduğunu ima ederse, bunu kendine dışına alabilirsiniz. bu tür konuşmalar ve aldatma kanıtını sağlamak isteyen yanında gidiş Ancak, sen görmezden olmamalıdır. Bu nafile duygular zaman atık etmemek için, durumu anlamaya en kısa sürede daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.