Gıda ve içecekYemek tarifleri

İhale, sulu, Çeşitli: soğan ile Domuz kızartma

Domuz - İhale, çok lezzetli et. beslenme domuz sevmiyorum olmasına rağmen, bu grup B, demir, çinko ait vitaminler açısından zengindir. domuz menüsünde bulunması gerekir bu yüzden bu olmadan, normal bir kalp aktivitesi yoktur.

Başka bir şey, özellikle kavrulmuş et sık tüketimi, şekil üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olmasıdır. Kızartma domuz - Ama bazen, bir istisna yapabilir ve yurtiçi reel adamın yemek davranabilirsiniz (mümkün olduğunca az olması arzu edilir).

Domuz kızartma mantarlı

Bir Kızartma yılında tava ilk petrol olmadan, mantar kızarmış. Bir fazla sıvının buharlaşmasına, bunlar hazır olana kadar komposto, yağ ve soğan ekleyin.

ortalama boyutta parçalar halinde kesilmiş domuz, sıcak yağ içine yerleştirilmiştir. amacıyla kuru leke gereken sıcak yağ ve nemli et parçalarını dokunmasını "yağ patlama" yol açmamıştır.

bir yandan et kahverengiler, bu ters zaman. Kabuk oluştuğu zaman, soğanla birlikte domuz eti mantarları ekleyin, ateşi kaldırmak yumuşayana kadar orta ateşte bir kapak ve yavru ile kapatın. tuz, biber sonunda.

Domuz herhangi mantarlı pişirilebilir, ancak vahşi mantar kullanılarak özellikle kokulu elde edilir.

Domuz eti, soğan ile kızarmış

Birinci yol, her zamanki

yüksek ısı için net kızarmış, genç değilse et orta büyüklükte parçalar halinde kesilir, hafif, kapalı yendi, ters çevirin. Her iki taraf da kabuk oluştu zaman yangın ortalama yapar ve et yarım halkalar halinde dilimlenmiş soğanı ekleyin. daha soğan bir tavada koymak, çok sulu ve aromatik et olacak. Sunulan, yavru, ara sıra karıştırarak yanmış önlemek için. Domuz ihale ve altın kahverengi soğan olduğunda, tuz, biber, sarımsak püresi zubochek eklemek ateşi kapatın. Servisten önce, et kapağın altında birkaç dakika durmalıdır.

İkinci yöntem. soğan ve domates ile Domuz kızartma

adet iki taraftan ortalama değeri kızartılır. domates ayrı bir tavada kızartma soğan ise. Et neredeyse hazır olduğunda, her iki tava içeriği bağlanır. Sonra et yanmış olmadığından emin olarak kapaksız söndürmek.

Üçüncü bir yol. "Barbekü için" soğan Domuz kızartma

Bu çanak domuz için ve soğan favori tuz ve baharat ekleyerek, ilk, sirke ile marine edilir. İki ya da üç saat orta ateşte bir tavada kızartın üzerinde et yayıldı sonra. Bu durumda, kabuk değil başında ve pişirme sonunda kurulması gerekiyor. Ne zaman domuz yarı mamul, yarı eklendi salamura soğan, marine öncesi basın bunu. soğan kahverengi hale geldiğinde, geri kalan soğan marine yayılmış yüksek ateşte pişirilmiş.

soğan ile kızarmış Bu domuz, yumuşak, nepodzharistoy, ama çok lezzetlidir. barbekü yanılsaması oluşturmak için, pişirme sonu mümkündür 5 dakika önce sıvı duman damla ekleyin.

Domuz eti, peynir ile kızarmış

Birinci yöntem. Fransız klasik Et

Domuz, orta boy parçalar halinde kesilmiş, hafifçe yağlanmış bir tavada kavurma yayılmış, kapalı yendi. Tuz, biber, soğan üst sıkı liman. Bir saat yaklaşık dörtte üç fırına rendelenmiş peynir tabakası ile serpilir. Sonuç olarak, bir çıtır altın kahverengi kabuk ile sulu ve lezzetli yemek almalısınız.

İkinci yöntem. Bir tavada Mantarlı Fransızca Et

nedense fırında et pişirmek için bir yol varsa, üzgün olmamalıdır. Fransızca Et bir tavada pişirilebilir.

Domuz neredeyse bitkisel yağ pişirilmiş kadar kızartma karıştırma, küçük parçalar halinde kesilmiş. Et neredeyse hazır olduğunda, bir kapak ile kapatın ve çok küçük ateş yakmak, rendelenmiş peynir üstünde yayılan yarım halkalar halinde kesilir soğan tabakası, serpilir. 5-10 dakika sonra ateşi söndürün tava kapağı kapatılır.

Çıtır peynir kabuk, bu durumda, öyle değil ama et lezzetli ve suludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.