IlişkilerAldatma

Aşk Üçgeni: kıza ne yapmanız gerekir.

Mutlu bir aşk bile akla yatkın bir his. Sevilen bir çocuğu anlamak ve bir aşk üçgeni söz konusu olduğunda kendinizi kör bir biçimde düşünmek zor. Bu durumda, duyuların şiddetlendiği ve makul kararlar almanın zaman zaman zorlaştığı şeklinde düzenlenmiştir. Böylece kız sevgi üçgenine girdi. Ne yapayım

Üçgende, kız iki pozisyonda olabilir. Üst veya üslerde. İlk durumda, iki adam kızın dikkatini çekmek için savaşıyor. İkincisinde, sevgilisi için diğerinde yarışıyor. İlk durum bir kız için çok acı vericidir, ancak ikincisi genellikle daha sempatiktir.

Bir kızın iki adamdan birini seçmesi gereken bir durumla başlayalım. Bu seçim her zaman zordur, çünkü genellikle bu çocuklar çok farklıdır. En ilginç şey, bu durumda olan kızın her ikisini de seviyor olmasıdır, fakat her biri kendi yollarını sever. Örneğin, bir kişiye, annesininkine benzer duygular yaşar ve ikinciyle dostluğa yakın bir şey hissettirir. Bu kız, ... ikisine birden izin vermeyecek hiçbir şey için değil, ama nihai bir seçim yapmadığı için, mevcut ikisinden daha fazla olan üçüncü bir seçeneği bulabilir. Dolayısıyla, ikisi ile olan ilişki uygun değildir ve yıllarca devlet bir aşk üçgeni gibi sürer. Ya ikinizden birine ihtiyacınız olduğundan emin misiniz? Birinin ve diğerinin avantajlarını ve dezavantajlarını yazılı olarak açıklayın. Şu an için. Ve sonra geleceğe benzer bir tablo oluşturun. Lysina daha da kötüleşecek, ancak layık eğitim gelecekte istihbarat gelişmesini vaat ediyor. Elbette, biz kehanet değiliz, fakat bir erkeğin neye dönüşeceğini düşünmemiz gerekiyor. Eğer en azından bir kere hakaret edildiyseniz, şarap içmek için vurun veya eğilimli olursanız - derhal daha iyi diskalifiye edin. Böyle bir mutlulukla, sadece "ne yapacağız" soruları olmayacak. Eğer başkasını seviyorsanız ve emin olsanız, rakibinizin bunu bilmesi gerekir. Ancak ilişkinin kendisini bozamazsınız. Şanssız talipten hoşlanmaman gerekiyor. Kendisiyle iletişim kurarken dikkatsiz, ilginç ve tepkisiz olun. Onu püskürten ve taklit eden nitelikleri bulmak gerekiyor. Skandal ve histerik olmadan kendini terk edecek.

Eğer siz kendiniz için rekabet ediyorsanız, problemi çözmenin en etkili yolu, sizinle ilgilenmek çok güzel olacak özgür bir adam bulmaktır; böylece, sizin için yarıştığınız adamın bundan haberdar olması sağlanmış olur. Sevdikleriniz rahat bir nefes alıp sizi yeni birine verirlerse, o size gerçekten ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Ve bu adam hakkında pişmanlık gerekli değildir, ancak güzel bir bakıcı ile birlikte kalmak ya da başkasını aramak daha iyidir. Bu aşk üçgenini unutmaya çalış. Ya adam düşünür ve işleri düzeltmeye başlarsa? Takas öner: kapıda o adama bir dönüş yapın, o da o kızı atar. Bir erkeğin sosyal rekabete katılmaması, durumun ustaları gibi hissettirilmesine izin veremezsiniz. Bu onların karakter incentence görünür ve kızlar için küçümseme.

Ve aniden yabancı bir kızla rekabet edemediğiniz ortaya çıktıysa, bir arkadaşınız size ihanet edip bir sevdiklerinizi götürseydi ne yapmalıydı? İntika alma, sadece mutluluklar dilemek ve geleceğe yönelik çıkarımlar yapmak - her iki sosyal çevrenizi de vurmak. Durumu ve coğrafyayı değiştirmek daha iyidir. Başka bir şehirden biriyle İnternet'le tanışın ve onunla mutluluk arayınız.

Böylece, hayatında bir aşk üçgeni vardı. Ne yapayım Bu üçgenin dışındaki bir ortak arayın ve sizinle üçgene giren insanlara asılmayın. Sosyal çevrenizden daha yüksek bir adam edinmek için kendiniz çalışmak daha iyi. Bu strateji genellikle kız için en faydalıdır ve duruma bir yükseklikten sanki bakmasına izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.