TeknolojininElektronik

Çamaşır makinesi: nasıl seçilir

Geçerli saat Çamaşır makinesine - uzak olmayan bir lüks ama hayati zorunluluktan. Şimdi piyasa tatları ve farklı müşterilerin tercihlerini tatmin edebilir farklı modeller bir sürü sunuyor. Bu çamaşır makinesi sorunlu seçtikleri bir birim olduğunu söyleyerek değer. En iyi seçeneği yardım etmek bazı yönergeleri kullanmak değer.

Çamaşır makinesi: incelikleri seçmek

Ilk şey boyutuna bağlıdır kadarıyla, onları nereye koyduğunuzu karar vermek. Bu durumda, dikkate yüklenmesi gerekiyordu çamaşır miktarını, almak önemlidir. Yükleme ünitesi veya müstakil: İki ihtimal vardır. yüklenmesini kapasite makinesinin derinliğine bağlıdır.

Yükleme Tipi sonraki adımı belirlemek gerekir. Biz ön ve dikey bir sürümü bahsediyoruz. Makine ve kurutma ancak düşük boyutları ve aynı zamanda, bazen çok yararlı olabilir, yıkama işleminde, ek yük olasılığı ile ayırt edilir. Ön-yükleme sistemi, makinenin yüzeyi herhangi bir ekonomik bir amaç için kullanılabilir anlamda uygundur. Burada dezavantaj genellikle kapıyı açmak için bir yerin zorunlu varlığı denir. Tüm ankastre modellerde sadece ön bulunmaktadır. Mini çamaşır makinesi çok fazla yıkamak gerekmez olanlar için uygun bir seçenektir.

Sonra yıkama, ekstraksiyon ve uygun sınıfına karar vermek zorunda elektrik tüketimi. Yıkama verimli çamaşır sınıfı tamamen bağlıdır. en iyi göstergesi Sınıf A olarak kabul ve B edilir sınıf Enerji seçimini etkiler başka parametredir. Burada yük boyutuna göre tüketilen enerjinin bağımlılığı anlamına gelir. Çamaşırları nemli nasıl Spin sınıf görüşmeleri çıkıştır. Burada da en iyi sınıfları A ve B olarak kabul edilir

Çamaşır makinesi genellikle işlevselliğe zorunlu itiraz dikkat ile elde edilir. genellikle yüksek maliyeti ile ayırt kurutma ile donatılmış Birimler, ancak, çamaşır asmak için hiçbir fırsat var bu evler için vazgeçilmezdir. Güncel modeller işlevleri ve çeşitli programlarla donatılmıştır. en pahalı 20 yıkama programları varlığı ile ayırt edilir. Her bir alıcı, bağımsız bir şekilde, bir önemi ya da başka bir yıkama programı tarafından tespit edilmelidir.

Sıkma hızına dikkat etmek de önemlidir. Bu parametre makinesinden çamaşırları alacak kadar kuru olduğunu gösterir. Dokudan farklı türleri farklı eğirme hızlarına ihtiyaç olduğuna dikkat etmek önemlidir. Makineyi kullanma yeteneğinin önemli hızlarda değerini etkiler. Tambur hacmi başka önemli bir bileşenidir. 7-9 - Küçük bir aile için büyük yeterli 4.5-5 kilogram olacaktır. Şu anda en popüler modeli Indesit, Electrolux ve LG gelmektedir imalatçı, dikkat etmek önemlidir.

biz böyle bir kompleks makine seçimi hakkında konuşursak, çamaşır makinesi gibi, her zaman Hırdavatçıdaki danışmanlardan yardım isteyin, çünkü bu, zor olmamalı fazlalaştı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.