ÇirkinlikInşaat

Nasıl bir sundurma yalıtmak için: Önemli Bilgiler!

Sonbaharın başlangıcı ile kış için hazırlıkları başlar. Birçok kişi gıda üzerine çorap ve evlerini izole edilmiştir. Bu nedenle, yılın bu zamanında en acil konulardan biridir nasıl elleri ile bir sundurma izole etmek.

Eğer durum nesnesi (ve ölçüde sıcak olmalıdır hangi) olması gereken sırayı belirlemek için gerekli hazırlık çalışmaları başlamadan önce. İlk verilere sırasında yüklü pencereli tipik bir odayı. cam süreci yana ayrı kategori olarak tespit edilebilir, ve uygulaması bu pencerelerin üretimi yapan edilmiş uzmanlara emanet edilmelidir. radyatör yüklemesi olmadan maksimum etkiyi elde etmek için irade izole edin.

sundurma izole etmek için önce dışarıya bütün açıklıkları bulmak ve köpükle onları tamir gerekir. onlar çok büyük olması halinde ek olarak mevcut tüm boşlukları ortadan kaldırmak yardımcı olmak için özel bir mühür kullanabilirsiniz.

Bundan sonra sokak sınır duvarlar izole etmek gerekir. Altı tahtalarının kullanmak daha iyidir. bu malzeme düşük maliyetli olarak ve aynı zamanda sınıflandırılabilir nedeniyle çeşitlerinin sadece çok büyük bir sayı vardır. Odalar yapılacaktır, o zaman, bir sundurma yalıtım amacıyla, sen duvar arasında bir boşluk ve astar bir ısıtıcı koydu. Genellikle uygun bir mineral yün olup, ancak bazı ustaları ısı ve daha iyi ses yalıtımı kafes yumurta ikinci bir tabaka yerleştirilir korumak için. Malzeme ayrıca yanmaz ise Onlar, çok iyi ses ve ısı ve tutulan bir şekilde yapılır.

Birçok merak ediyor duvarlar, izole edin zemin izole nasıl genellikle orada soğuk gidiyor çünkü, balkonda. Yaygın bu bina yöntemi için kullandı. (Birbirinden yaklaşık yirmi santimetre mesafede) bütün yüzey alanı üzerine çıta küçük çivilenmiş somut baza. Ahşap bir kafes elde etmek için Ve onlar bunu. sıkıca raya sıkıca sonra sundurma Elde edilen hücre yığını, mineral yün yalıtım ve tüm zemin kaplama levhası yonga, yanında.

Ortaya çıkan ahşap zemin gelecekte nahoş sonuçlarını ortadan kaldırır su geçirmez bir emprenye tedavi önerilir. Bundan sonra tüm zemin muşamba veya halı ile kaplı olabilir. malzeme üzerinde tasarruf değmez, bir sundurma kalitesini izole etmek unutmayın.

daha yüksek güvenilirlik ve ısı tavan sundurma güvenliği için de astar dikmek için tavsiye edilir. Bunu kurarken, hemen, seçilen malzemenin özelliklerine sayesinde tavanın herhangi bir alanda monte edilebilir aydınlatma, organize edebilir. daire bitişik olan (ancak bu sahibi takdirine bağlıdır) dikili daha estetik kaplama ve bir ikinci duvar için.

Kurulum Bu sundurma kendi ısısını koruyarak oldukça düşük sıcaklıklara dayanabilen ve olabilir radyatör gerçek bir sıcak bir odada (ya da diğer ısıtıcı) dönüşür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.