HobiDikiş

Muhteşem "Afrikalı renkler" Kanca (ana sınıfı hediye örgü iğne yatağı)

Birçok deneyimli ustaları örme "Afrikalı renkler" kancaya bu sevgiyi söylemek. Bu bir hazır çiçek değildir. Yani hemen hemen herhangi bir karmaşık veya çok karmaşık şeyler oluşturmak için kullanılabilecek ayrıntıları çağırdı. Bu motifler mükemmel bitmiş ürünler monte edildiği bir mozaik parçalarının bir benzerlik vardır. makalede örme "Afrikalı Çiçek" kanca öğrenmek için yardımcı olacaktır. Şema işlem sırası fotoğraflarda grafik olarak. Bu hoş kalıbı kullanarak Tie iğne çubuğu.

"Afrika Çiçek" kanca (iğne çubuğu yapma ile ilgili ana sınıfı)

Uzun herhangi bir şey yaratmak için, o iş yeni teknolojiyi olduğu gözlenmiştir daha üretken hale gelir. Beceri çabuk sindirilir ve bunun yanı sıra örgü numunesi için harcanan zamanın hediye hiçbir anlamı yoktur. Biz kolayca hatta bir dizi izlemekten bakmıyor, bir gece anlamıyla sona edebilir, çok güzel bir iğne yatak yapmak öğrenmek sunuyoruz. Buna ek olarak, çalışma sırasında siz "Afrikalı renkler" kanca örgü örmeyi temel ilkelerini anlamak mümkün olacak ve gelecekte çalışmasının bu egzotik motiflerini süslemek için mümkün olacaktır.

  • Bir kanca 3.5mm ve çok renkli iplik kalıntıları hazırlayın.
  • Ayrıca dolum iğne yatağı için yumuşak bir malzeme gerekecektir.

Nasıl bir Örme için merkezi eleman?

• halka bağlanın 4 dikiş ile başlayın.
• sc ile (12 sütun) kendi çift sütun bağlayın.

• Her bir başka rengi 3 hava döngü örgü ve 6 elemanlı vyvyazyvayut başlangıç üç sc olan bir sütun 3. • Sonraki sıra - Başka gölge üzerinde örme iplik. 3-dikiş ile başlayarak. 6 sütunlar üçlü sc oluşan 6 elemanlarını örmek gereklidir. Sayı 6 - tarafından oluşturulan düzenleri, temelidir "Afrikalı renkler." • Kanca bağlayan zıt renkte iplik kullanarak, motif kenarında. Nakida alternatif olmadan Barlar resimde gösterildiği gibi. motifi daha bir çiçek gibidir.

örgü iğne yatağı

• Şimdi vücudun örgü iğne yatarım. Bunu yapmak için, sc ile bir satır sütunları bağlar. Ve sonra birkaç döngüler birlikte her yeni seri provyazyvat içinde olması gereken bir örgü silindiri andıran formu için.
• Birkaç santimetre sonra iğne yatağı örgü tabanına devam oluşacak yan duvarlar. Bunu yapmak için, 8 parçalara döngü bölmek ve her sıra sayısında azalma, provyazyvaya 2 grubu bir araya döngüler.
Örme kafası tamamlanmasından • önce, köpük ya da başka bir yumuşak malzeme parçaları yün iç boşluğu doldurur. Bu "Afrikalı renkler" kanca daha anlamlı hale it a güzel bir şekil verecektir.
işin son aşamasına •: hiçbir şey bütün menteşeleri azaltmak ve ipliğin ucunu sabitleyin.
Böyle tatlı şey arkadaşlarına vermek ya evinizde kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.