Kendini yetiştirmePsikoloji

Onlar neden olarak pozitif duygular

Pozitif duygular - İnsan durum, olumlu duygular getirir. Herkes başarının ne beklenti, mutluluk, memnuniyet ve güven duygusu bilir. Hepsi en az bir kez bir ömür boyu deneyimi sevgi, şefkat.

Pozitif duygular yaşamaya yeteneği - Ne doğa insanlık bahşetmiş oldu? Onlar mutlu ve enerjik hissetmek için izin verir. Bu durum insanlara yardım amaçlarına ulaşmak ve daha mutlu hayat kurmak ve diğerleri ile ilişkileri geliştirmek vardır.

Eğer varsa nasıl olumlu duyguları tetiklemek için kötü bir ruh hali? Aşağıdaki ipuçlarını kullanın.

- Pozitif uyanma hemen sonra Tune. Kendini anlat: "Bugün güzel bir gün. Bir gülümseme, iyilik ve mutluluk yayar. "

- aniden, maviler bulmak gözlerinizi kapatın ve biri nasıl hayal etmeye başladı düşünüyorsanız rüyalar gerçek oldu.

- Eğer öfke, hayal kırıklığı ve diğer olumsuz duyguları hissettiğinizde, pozitif bir eğlence şarkı dahil bir komedi izlemek, kitap okumak.

- negatif düşünceler daha kolay akla ve bunlardan kurtulmak zordur almak gelmek unutmayın. Bu nedenle, en kısa sürede size aşmak için başladıkça, hemen mutlu anıları geçin.

- olumlu affirmations kullan - affirmations. vb N. Pravdina L. Hay,: Kolayca gibi yazarların kitaplarında bulunabilir maneviyatı, psikoloji vb: Beyanlar aşağıdaki konularda sitelerin büyük bir numarası var Onlar kendinle gelebilir. Örneğin, "hep bana iyi şanslar", "Fortune Benim için başarı" ve diğerleri "" her zaman bana yardımcı oluyor.

- Eğer hoş olmayan insanlarla uğraşmak zorunda gündüzleri yaparsanız, kendilerini sıcaklığını anlayış duygusunu doldurmak için onlarla konuşmaya çalışın. Sen yavaş yavaş kimi çirkin olanların tavrı değişecektir.

- Her zaman negatif insanlarla temastan kaçının. Zengin liderleri ile konuşmak için uğraşın. Onlar her zaman pozitif düşünce ve duygusal.

- Eğer hoş olmayan bir yaşam durumu geliştirdik bile, güç kullanarak gülümseme, aynaya gidin. Kendini anlat: "Tüm sadece iyiye değiştirilir." Ve her problemde bir yol olduğunu hatırlamak ve bunu bulacaksınız.

- haberler, korku, gerilim, suç izlemeyi bırak. Onlar olumsuz düşünceler ile doldurun. hayatlarının benzer sorunlar ve sıkıntılar içinde uzun hatırlar durum ve yem Görülme.

- Pozitif duygular qigong'u, yoga oluşturun. Pratik meditasyon, ilahiyi mantra, feng shui çalışma. Oryantal sanat başlangıçta iç barışı teşvik ve insan bolluğu, iyilik ve sevinç surround yarattı.

- iyi bir dinlenme için çekilmeden önce Programı kendisini. Bu gevşeme uygulamaya yardımcı olacaktır. Birincisi, vb sonra ayak, alt bacak, kalça, onları rahatlamak, sağ ayak parmakları üzerinde durulacak Alternatif dikkat, bacaklarının arasından kollarını gidin. Sonra vücut, boyun ve kafa dinlenmek. Sonuç olarak, artık vücudunuzu hissedecek, hafiflik ve özgürlük hissediyorum. Bu anlarda, hoş bir şey hayal ve yavaş yavaş uykuya dalmak. Tüm gece bilinçaltı arzularınızı yerine getirilmesi üzerinde çalışacak. Ve sabah iyi bir ruh halinde uyanıyorum.

Yani, duygular nelerdir? Pozitif ve negatif. İlk basitleştirmek hayat, başarılı bir durum yaratacak ve pek çok sorun ve anlaşmazlıkları önlemek. Negatif duygular - Bu depresyon ve melankoli yoludur. Onlar hayat skandallar moral bozukluğunu zorlaştırıyor. Bir kişinin etkisi altında olduğu zaman Ve dünya gri ve nefret dolu görünüyor. Yukarıda açıklanan yöntemleri kullanarak iç duyguları değiştirin ve hayatınızı parlak olacak ve iyi şanslar sonsuza size eşlik edecek. Her gün yeni deneyimler ve hoş bir değişiklik keyfine varacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.