TeknolojininCep telefonları

Telefon taksitleri: nerede daha iyi almaya ve tahvil çıkarmak ister

Günümüzde giderek daha fazla tüketici kredi büyük ve küçük ev aletleri satın almak için tercih ederler. Bu yenilik dokundu ve taksitle telefonları satın akıllı telefon sahipleri vardır. Nerede daha iyi modern gadget alınır? Hangisi daha iyi - bir kredi veya taksit? Bütün bunlar bu makalede ele alınacak.

taksit kredi farklıdır

alımları değerinde yaparken bir kaç kez, düşünmek hemen aylık ödemeler yapmak daha kolay seçilen mallar için ödeme ya da. Eğer taksitler halinde telefonunuzu almaya nereye karar vermeden önce, ayrıca, artıları ve eksileri tartmak gerekir.

Kredi - faizle nakit sorunu. Böylece zorunlu olarak faiz ve tarafların yükümlülükleri oranını öngörülen karşılık gelen bir anlaşması hazırlanan. Bir kredi şubesinde ve mağazada ikisi de olabilir alın.

Tipik olarak, bu durumda, fazla ödeme% 10 malların maliyeti% 30 etmektir. nedense borçlu sözleşme belirtilen süre içinde bir aylık ödeme yapılmış değilse, o zaman para veya cezalar edilebilir. Uzun vadede durumunda gecikme cezaları daha agresif olacak ve hatta malların orijinal maliyetini engelleyebilir.

Biz genellikle dükkanları, bayilikler bayilikler ve diğer kuruluşlara sağladığı taksitlendirme, zımni faizsiz kredisi üzerinde söz varsa. Bu durumda, malın maliyeti kaç eşit parçaya bölünür. Ödemeler ek faizsiz aylık yapılır. ödemelerinin gecikmesi durumunda mağaza malı geri alma hakkına sahiptir. Bu nedenle, satın alma ürünlerin bu yöntem en faydalı gibi görünüyor. Ama taksitle telefon alabilirsiniz mağazalarında bakmak için zaman yapmayız. Öncelikle böyle bir işlemin avantajlarını ve dezavantajlarını dikkate alınması gerekmektedir.

Artıları ve eksileri taksit

Bu tür işlemler yararları hakkında konuşmak, o vurgulamak gerekir:

  • ilgi eksikliği;
  • işlem hızı (taksit çevrimiçi mağaza ya da doğrudan düzenlenebilir);
  • belgeleri (genellikle Rusya Federasyonu'nun bir vatandaşın sadece bir pasaport gerektirir) minimum paket;
  • Esnek devreler borç yükümlülükleri;
  • işlemlerde koleksiyoncu ofisini katılmazlar.

Ancak, nerede taksitle telefon almak seçerken, bazı tüketiciler aşağıdaki dezavantajları karşı karşıyayız:

  • Ödeme için çok kısa;
  • Taksit satış, telefon modellerinin, bu nedenle her zaman tam olarak ne istediğini satın almak gerekmez;
  • Aynı anda bir ilk ödeme yapmak zorundadır;
  • emtia yalnızca tüm ödemeleri yaptıktan sonra alıcı dolu malı olur.

Ayrıca, bazı satıcılar kasten taksitle satılan malların fiyatlarını şişirmek. Sonuç alıcı hala fazladan bir yüzdesini öder olmasıdır. Taksitle telefonunu almaya nereye bakmak önce Dolayısıyla, pazar ve diğer mağazalarda seçilen modelin fiyatını incelemek için tavsiye edilir.

Şimdi en uygun koşullarda sunmak ticaret şirketleri düşünün.

"Megafon"

Hücresel iletişim Lideri uzun akıllı telefonlar satışı yapan olmuştur. % 0,% 0, 24 ay: Bugüne kadar, "Megafon" Galaxy smartphone'lara oldukça elverişli koşullar satın almak için müşteriler sunuyor. anlaşma ve kelime "taksit" olarak adlandırılan rağmen, aslında kredi kaynağıdır. Evet, bir telefon değerinde 55,000 için gerçekten 2300 ruble hakkında her ay yapım 2 yıl boyunca her zaman kazanır. Bir satın alma işlemi sırasında Ancak, müşterilerin banka ortağı tarafından sağlanan kredi ve faiz oranı yılda 7.45% olacağına dair bir anlaşma imzalamak istenir (bu arada, bütün bu bilgiler resmi web sitesinde bulunabilir). Böylece, telefon ödemek zorunda kalacak için 55 000 ve 63 195 ruble olmadığını çıkıyor.

Eğer böyle büyük sitelerde akıllı telefonun aynı model aramaya Ancak, o zaman yaklaşık 65 000 ruble değerinde olabilir. Böylece cihaz kredi satın almak daha karlı.

Biz en iyi taksit veya kredi telefonu almaya nereye dikkate devam ediyor.

"M. video"

Ünlü kibermarketa site aynı koşullar sundu:% 0,% 0, 24 ay. Ancak bu durumda, dar sanatçısını ve tüm tabletler ve akıllı telefonlar ile ilgili değildir. Bu nedenle, taksit, daha ziyade bir kredi, size telefon gibi birini alabilir.

Samsung Galaxy "M. video" aynı model bulunabilir, bu 36 ay boyunca ödeme yapmaya, hisse senetleri satın alınabilir.

"Yulmart"

taksitle telefon almak nerede dikkate almaya devam edecek olan bir büyük pazar yerleri birini göz ardı edemeyiz. Bu durumda, ödeme süresi 6 aydır. daha az karlı görünüyor olsa da, daha kısa, faiz sırasıyla yıllık ödenir hesaba ödeme, daha az faiz oranı verilen dönem alması gereklidir.

Özetlersek

Yukarıdaki açıklamalara dayanarak taksitle telefon almak nerede sorusunun cevabı, o kadar basit değil açıktır. Aslında gibi büyük mağazalar ve kibermarkety bu hizmeti sağlamak kalmamasıdır. Biz özel satıcı ile böyle bir anlaşma düzenlemek, bu sonuçları ile dolu olabilir, bu nedenle bir kredi almak veya hemen smartphone toplam ücretinin ödenmesi için daha kolay.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.