Haber ve ToplumPolitika

MP Nadezhda Maximova: Kısa biyografi

Nadezhda Maximova - parti "Birleşik Rusya" dan Devlet Duma milletvekili. siyasi arenasında Hakasya Cumhuriyeti'nin menfaatlerini temsil etmektedir. O Bütçe Komitesi ve Vergi Rusya Devlet Duması başkan yardımcısı olduğunu.

Nadezhda Maximova: Biyografi ilk yılları

Maksimova Nadezhda Sergeevna Novosibirsk Bölge Kupino kentinde 13 Ocak 1942 doğdu. İşte ailenin başı bir savaş pilotu olarak görev yaptığı askeri garnizona, bulunamamıştır. İkinci Dünya Maksimov sonunda Kupino ayrılarak Moskova'ya yerleşti.

Okul Nadezhda Maximova çok iyi okudu. Sadece çünkü literatürde başarısız bir sınav o altın madalya aldı. Başlangıçta bir kimyager olmak istiyordu, ama annesi bu şekilde oy vermeye yasaklamıştır. Bu nedenle, aile ile istişare ederek, Umut Maliye Moskova Enstitüsü girmeye karar verir.

O yıllarda, ekonomistler yetenekli insanlar olabileceğini belirtmek gerekir. İlk ders geçmek amacıyla, beş sınavları geçmek zorunda kaldı. Aksi takdirde bir yıl daha beklemek zorunda kalacak, sadece bir dört izin verilir. Ama Nadezhda Maximova bu engeli aşmak başardı ve 1963 yılında başarılı bir şekilde bu kurumdan mezun oldu.

iş deneyimi

İlk kez Nadia enstitüde yaptığı eğitim sırasında bir iş var. Gün boyunca o bir tasarruf bankası Dzerzhinsky'den ilçesinde kasiyer öğrencinin görev yapmıştır ve çiftler halinde mali bilimi okuyan akşamları.

1964 yılında, gelecekteki politikacı finans departmanı Lyubertsy ilçesinde, Moskova bölgesi bir iş bulur. İşte o yatırımcı bütçe pozisyonunu güvenilir. Nadezhda Maximova kendisine göre bu atama ona onun siyasi kariyerine başladı dan Maliye Bakanlığı, içine almak yardımcı oldu.

siyaset

Sovyetler Birliği Maximova dağılmasından sonra üretim altyapısının mali programlarının departmanı yeni başkanı oldu. Bazı mesajları değiştirilmesi, 2002 yılında o Maliye Bakan Yardımcısı görevini aldı.

2003 yılında parti "Birleşik Rusya" dan Devlet Duması için çalışan ve TBMM'de geçer. 2011 yılında, yine sandık başına gidiyor ancak bu sefer Hakasya Cumhuriyeti'nin menfaatlerini temsil etmektedir. Yine, seçmen Nadezhda Maximova zafer getirmek.

Son görevi - Bütçe Komitesi Başkan Vekili ve Vergileri Rusya Devlet Duması. Vergi ve bütçe mevzuatı ile ilgili konularda ilgilenir. Ayrıca Kanada ve İtalya'nın parlamentoları çalışan uluslararası grubun bir üyesidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.