ÇirkinlikInşaat

Doyurucu tabanları: Bir yorum ve Avantajlar

zemin için Fiili malzemeler, dekorasyonunda en inanılmaz rüya uygulamak için izin verir. Önemli olan - dairenin farklı bölümleri farklı malzeme gerektiren gerçeğini unutma. Ne yazık ki, bu herkesin bildiği sürekli biz böyle lüks parke gibi benzersiz bir fenomen gözlemleyebilirsiniz ... banyoda sonuçla, tamir göz ardı edilir. Ne bilinmeyen böyle "tamircileri" düşünüyorum. Tabii ki, parke zemin güzel, ama sürekli nem ve sıcaklık değişikliklerinin sert koşullarda uzun sürmez.

Ama kendinden yayılan zemin onların inanılmaz güzellikte bir şekilde gerçekçi anlamda sunacak (ondan nadir bir adamın yorumu kayıtsız). O daha çok bir sanat eseri gibi görünüyor ve onun yaratma oldukça pahalı bir işlemdir.

Dökme döşemeler kullanılması

herhangi döşeme, kendinden yayılan zemin olarak, muhtemelen olumlu olacak olan bir yorumu, açıkça kullanım kapsamını sınırlamıştır. Genellikle yüksek karakterize edilen alanlarda kullanılan bant genişliği fabrikalar, hastaneler, ofisler: ve neme. Bu döşemeler monte etmek mantıklı nerede toz ve aşındırıcı kimyasal ortamlarda çok.

, Sanayiciler de özellikle iyi bir yorum olan bu kendinden yayılan zemin, Not önemli ölçüde onun için bir yatak olma, betonun ömrünü artırabilir. Buna ek olarak, aynı zamanda önemli bir yüksek estetik değere sahiptir. Yaygın inanışın aksine, taban kaplamasının baz yükleme işlemini kolaylaştırır ve devreye sokulması zamanlamasını hızlandırır üçten fazla milimetre arasında bir kalınlığa sahiptir. Yükleme işlemi oldukça basit.

asılsız kalmamak için, biz ana aşaması açıklar:

  • , Teknoloji bizim stil tarafından açıklanan tüm zeminler, yüksek kaliteli baz varlığını düşündürmektedir. Yani maksimum dikkat ile çalışmaya başlamadan önce orijinal incelenen beton zemin. en ufak pürüzler bulma ve zaman çukurların çıkarılmalıdır.
  • ön zemin hazırlama sonraki aşamada devam eder. Beton temelin çıkarıldıktan sonra dikkatlice kusurları zımparalanmalıdır. Zemin bazı usulsüzlükler kalacaktır ise sonradan ince polimer tabanının ayrılmasından kaçınmak. Yani, tamamen pürüzsüz bir temeli yol zaman ve çaba gerektirir.
  • yumuşak, kuru beton dökülür mevcut kompozisyon. (Kalite ile tutarlıdır fiyat olan) sadece bir gün kendiliğinden yayılan katında kullanımı tamamen hazır hale gelir. Bu süre geçtikten sonra, yağlı bir patina, zemin kaplamaları çıkarın. Çalıştırın ve sadece üç gün sonra üzerine atlamak.

Özellikle iyi kendiliğinden yayılan zemin, sadece hevesli olacağı bir yorum "canlı". İlk olarak, dikkatli bir baz (yukarıda sözü edilen) hazırlanması ve daha sonra beton belirtilen uygulama üstünde, çizim ya da doğal malzemelerden model yatırılır. Tüm bu kapak lak tabakası üstünde ve reçinenin doldurulduğu. Böyle süsler, Kat toplu Verilen ve aslında "canlı" bakacağız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.