SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Semptomlar, nedenleri ve evde grip tedavisi

Hastalık çok ciddi formu değil, ve hastanın hastanede yatmak gerekmediğini eğer evde grip tedavisi bu oldukça mümkündür. makale hızlı enfeksiyon üstesinden gelmek ve gelişimini önlemeye yardımcı olmak için çok değerli ipuçları sağlar.

Genel olarak doktora başvurmadan evde grip kurtulmak için deneyin. Bir doktor doğru tanı koyabilmesi için onu başvurmak zorunda kalacak, çünkü Ancak, bu doğru bir taktik değildir. Aksi halde, iç organları etkileyen, komplikasyonların çok sayıda alabilirsiniz.

Grip Ev Tedavi hastalığın belirtileri bağlıdır. Bu virüsün belirtileri genellikle yüksek ateş, halsizlik, öksürük ve baş ağrısıdır. Bu semptomlar, kas ağrısı ve hatta nöbet tutturulabilir. Biz yüksek sıcaklıklarda virüsü öldürmek unutmamalıyız ama fazla 38.5 derece ise, çökertmek için gereklidir.

soğuk algınlığı ve grip itibaren muhafazakar ve halk hem tedaviler yardımcı olur. Önemli olan, hastalık kaçma. tedavi işe yaramazsa, asla doktor tekrar bakın ve hastaneye gitmek zorunda mantıklı. Evde, biz ilk odanın bu yatak istirahatı ve havalandırma sağlamak gerekir. Ve odasında bir gün ıslak temizleme birkaç kez yapmak. Çatal böylece iyi dezenfekte edilmelidir ve bu aile üyelerinin sağlığını kullanmamalısınız.

Eğer dehidratasyonu önlemek olamaz çünkü Grip ev tedavisi de optimum içme rejimi organize içerir. Doğal olarak, değil ayrıca yük gövdesini olacak bir diyet seçmek gerekir.

Evde grip tedavisi de, virüs öldürmek bronş tüpleri ve akciğerlerden balgam anlamak ilaçların yardımıyla üretilen sıcaklığını düşürür. En popüler antiviral ilaçlar "Ineterferon" ve ilaçlar vardır "Oksolınik merhem". Tabii ki, karmaşık bir etkiye sahip ilaçlar alabilir, ancak bunların alımı doktorunuzla kararlaştırılmalıdır.

Aromaterapi mükemmel bir araçtır. Örneğin, yararlı özellikler okaliptüs sahiptir ve nane yağları. İyi eylem mukoz membranlar nemlendirir ılık bir duş vardır. Eğer baş ağrısı veya nefes darlığı yaşıyorsanız, biz sıcak kompres uygulayabilirsiniz. cilde zarar vermemek için Bununla birlikte, çok sıcak olmamalıdır.

Grip Ev Tedavi tuz ve bitkisel karışımlar ile inhalasyon kullanımını içerir. Eğer bir burun akıntısı varsa, burun lavajı prosedürünü yürütmek için gereklidir. Öksürük vücudun zararlı mikroorganizmaları "atar" hangi koruyucu mekanizmadır. o durmaz uzun süre sorun bir çok verirse, o zaman tedavi edilmelidir. Gece boyunca toplayabilirim öksürmesine için odadaki hava nemlendirilmelidir. Bu amaçla Odaya su ile birkaç tabaklar yerleştirmek için yeterlidir. boğaz ağrı ortadan kaldırmak için, zencefil, turp ve sarımsak kullanabilirsiniz.

Bu basit ipuçları hızla hastalığı ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Sağlıklı kalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.