OtomobilSUV

Mitsubishi L200: kötü yollar için ayarlama

Bir araba satın almak, sürücü temel özellikleri ve birleşik bir tasarıma sahip bir otomobil alır. yapmak parametreleri geliştirmek için görünümünü özel ihtiyaçları için bir model arıtma - Benzersiz, unutulmaz, otomobil sahipleri ayar başvurmuşlardır.

Mitsubishi L200: ayar

L200 alma yol üzerindeki yük önemli miktarda taşıma sağlayan araç sınıfına aittir. Aynı zamanda yolcular lüks bir arabanın rahat etmek kısıtlı değildir.

Mitsubishi L200 - Ülke, çiftçiler, avcılar, balıkçılar seyahat seyahat, hareketli bir eğlenceye için ideal bir model. Çakıl yol, astar prolesok, çukurlar ve çukurlar pikap arazi için bir engel değildir. Ama fabrika özellikleri hâlâ yol yok nerede güven alanı aşmak için izin vermez. sulak aşmak için, gölete çayır boyunca sürmek yokuş yukarı buzlu veya ıslak yüzeylere tırmanmak için, off-road Mitsubishi L200 ayar yapmak tavsiye edilir.

Benzersiz görünüm

Pikap montaj hattı çekici, hafif vahşi bir tasarıma sahiptir zaten kapalıdır. spor aerodinamik şekil, Modern optik olarak, fantezi jantlar güçlü arabanın dikkat etmek zorunda kalmaktadır. Herhangi bir engeli aşmak için güç, güvenlik, yetenek hissetti. Oysa bu araba, tüm kardeşleri gibi. renk ve ekipman tipine özgü küçük elemanların tek fark.

Mitsubishi L200 araba modifiye daha canlı, şık ve unutulmaz hale gelecektir. Tam olarak nasıl bu hayal gücü ve sahibinin isteklerine tamamen bağlıdır. Özel Kung optik, panjurlar ve kapakları, yan etekler ve çamurluklar, tavan rayları ve yansıtıcılar üretim modeli bireysel görüntü vermek LED. araba daha güvenli ve daha işlevsel olun. ayrıca olumsuz çevresel faktörlerden kendisine araba ve yolcu koruyacaktır. Moda trendi - yapıştırarak karbon fiber gövdesi, hava fırçalı ve 3D film.

ilk etapta bu ayar

Kesinlikle "iki yüzüncü" pikap iyi bir modeldir. Bunun ve tamircileri ve sahipleri hakkında konuşmak. Ancak, geliştirilmiş olması gereken bazı bileşenler ve mekanizmalar vardır. Için Mitsubishi L200 ayar değil sadece iç arıtma ve vücudunda. kabinde Birçok can sıkıcı aşırı gürültü, sert süspansiyon. taban koruma fabrika mevcut SUV gereksinimlerini karşılamıyor. pikap donları yerli yakıt ünlü "kalite" başlatma sorunları yaşayabilirsiniz. Yeterli zemin boşluğu. Bu parametreler iyileştirmeler yoluyla düzeltilebilir.

l200 ayar için - sadece eğlenceli veya geçici bir heves değil. Örneğin, bir askeri kamyon brandaları davetsiz gelen yağış, toz, soğuk (ısıtmasız kung) vücut pikap, bir açıkta kısmını korur. sallandığında Onlar kayıp bagaj izin vermezler. aerodinamiği artırmaktadır arabanın silüet değiştirme. Tamponlar arkasına monte, güvenli genel yükleri düzeltmek için izin verir. Köpüklü krom, belli bir çekicilik kabaca pikap verir.

"Kengooryatniki" Kanguru ile çarpışmaktan kaput korumaya hizmet için kullanılır. Avustralya'da icat, şimdi onlar dünya çapında SUV popüler bir öğesidir. Onlar sadece hayvanlar üzerinde değil korumak ancak çalı üzerinde, şube, off-road sürüş sırasında diğer nesnelerle çarpışmalara sarkan. takviyeli tamponlar - "kengooryatniki" için yardımcı olmak.

Düzenli hareket, küçük nehir ve diğer su organları waded gerekiyorsa, o şnorkel yüklemek için önerilir. Bu cihaz, kanal aracılığıyla motora hava iletir bile güç ünitesi su seviyesinin altında ise.

Mitsubishi L200: süspansiyon ayar

Şasi otomobilin en sorunlu parçası olarak kabul edilir. Arka yaprak yaylar patlamasına shruzah garip krizi, potekshie damperleri nahoş sürücüyü şaşırtabilir. Süspansiyon ayarlama L200 modeli ile uyumlu olan diğer üreticilerin yeni birimler üzerinde önceden değiştirme güvenilmeyen siteleri gerektirir.

Uzman kaldırma kitleri Mitsubishi çapraz yardımcı araç geliştirilmesi, takas artış sağlar. yay kiti ve amortisörler dayanıklı, güvenilir personel dahil. Ayrıca ayarlama l200 Bobin genişleticiler için tekerlek kemerleri yüklenmesini içermektedir. Bunun sonucunda, sürücü daha geniş tekerlekleri seçebilirsiniz. zorlu yol koşullarında bu geçirgenliğini artırır.

Yolda araba yükseltmek için çeşitli yolları vardır. 10, 20, 30 cm? Ve yüksek olabilir! 35-37 inç jantlar Canavar Kamyon sıradan bir kamyonet dönecek. Ancak, fiyat modernizasyonu önemli olacaktır. Böyle bir yüksek kaldırma halka açık yollarda çalışma kurallarına aykırıdır. Şüphesiz, her trafik polis müfettişi denemeleri için mucize makineyi yavaşlatmak için o görevini gördüğü. Ayrıca, ayar (parça ve işçilik) 5.000'den fazla euroya mal olabilir. Buna ek olarak, garanti kaybedecek, taşıma ve konfor kötüleştirebilir.

zeminin korunması

engebeli arazi, üstesinden gelmek toprak yollar derin çukurların, yüksek engellerle ile, araba kaçınılmaz dibe edilecektir. Koruma gelişmiş arızaları önlemek Yardım transfer kutuları, vites, konut ve diğer maliyetli bileşenler. Önemli bir unsur da geliştirme ayar eşikleri olduğunu. yollarda, onlar arabanın alt kısmına göre daha az acı yok.

iç ayar

derinlemesine bir ayarlama L200 ise, fotoğraflar Mitsubishi şaşırtıcı güncellendi. Ama, görünüm ve özelliklerini geliştirmeye ek olarak, yolcu ve sürücü konforunu artırmak için unutma. Kabinde gürültüden ek titreşim ve ses izolasyonu kurtaracak. Kabin filtre tozu ve kokuları emer.

Yeni döşeme en önemli şey, ama hoş bir araba güncelleme değildir. Dijital TV tuner navigasyonu ile radyo, güçlü hoparlörler - ayar için sonsuz olanaklar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.