Spor ve SağlıkEkipman

Motorun altında balıkçılık Kataramanlar. motorla Şişme katamaran

mağaza PVC değişiklikler sunar. daha iyice bu konuyu araştırmak için, belirli tekneler göz önüne almalıyız. Onlar kendi başlarına yapabileceği dikkat etmek de önemlidir. Bütün bu makalede bulunabilir.

motorun altına balıkçılık için Katamaran katı substrat farklıdır. modellerin Karkaslar genellikle alüminyumdan yapılmış. bir şişme bot ortalama ağırlığı 20 kg 'dan fazla değildir. Buna karşılık, ayar yük kapasitesi 300 kg civarındadır.

Kendi elleri Model

elle motora altında balıkçılık zordur katamaran olun. İlk çerçeve inşa edilmiştir. Dahası, silindirler tarafta yüklenir. Çerçeve, pek çok uzman durulaminden gelen yapmanızı öneririz. Küçük bir yükseklik seç daha iyi destekleyin. Balonun ortalama uzunluğu, bu amacı, yüksek yoğunluklu seçilmelidir 380 cm. polivinil aşmamalıdır. ayarladıktan sonra silindirler dümen stok monte. Bu bir streç kullanır. Ayrıca tekne şişirmek için vanayı yüklemeniz gerekir. En azından kiriş ve koltuk tahta koydu.

Esnek dolap modellerde Açıklaması

Şişme katamaran esnek dolap ile motorun altına (PVC) sık sık ortaya çıkar. Bu durumda, küçük bir bom kalınlığı kullanılır. Piyasa genellikle polivinil klorid modifikasyonu sunulmuştur. Hava valf aygıtı kordonunun bulunmaktadır.

malzemenin ortalama yoğunluğu 800 gramı aşmaz. metrekare başına. ölçer. Tekne veri avantajı büyük tanklar yüklemek yeteneği olarak kabul edilir. ortak çapraz tür sabitleme. Bu 55 bin alanında motorun altına bir katamaran (PVC) bir ortalamasıdır. Rub.

katı dolap Tanım katamaran

Sığ su teknelerde balıkçılık için sık sık sert dolap ile kullanılmaktadır. PVC en yaygın modelleri. Bu durumda iki mesnet yüklü. Doğrudan silindirler kiriş kenarlarına sabitlenmiştir. Bazı durumlarda, dümen stokunun değişiklikler bulabilirsiniz.

Amortisörler onlar bom üzerindedir. malzemenin ortalama yoğunluğu 700 gramı aşmaz. metrekare başına. ölçer. Modeller firmware üzerine monte edilir destekler. Latka sıklıkla kauçuk kullanılır. Bu katı bir dolap ile motorun altına bir katamaran (şişme) arasında bir ortalama yaklaşık 50 bin. Rub.

Özellikler iki model Kirişler

İki Kirişlerin üzerine modifikasyonlar büyük talep vardır. Ancak, piyasa sadece çifte modeli sunmaktadır akılda tutulmalıdır. onları yük kapasitesi endeksi 300 kg aşmıyor. Destek küçük boy daha sık ayarlanır. Tekne boyu 340 cm aşmıyor.

kirişler genellikle yaklaşık 1.3 mm'lik bir kalınlığa kullanılır. Latka modelleri silindirler üzerinde doğrudan bulunmaktadır. Çift modifikasyonlar da esnek dolap ile yapılabilir. Böylece, burun parçası daha güvenli olarak kabul edilir. Tespit katamaranlar haç aracılığıyla yapmış. 55 bin olabilir dükkanda bir tekne almaya. Ovuşturun.

Katamaranlar üç kirişler

Üç kirişler ile Modeller genellikle dört tip üretilmektedir. onları yük kapasitesi endeksi yaklaşık 500 kg'dır. Kilitli küçük sertliği daha sık kullanılır. Ancak, iki destekler üzerinde değişiklikler vardır. Pazar en sık iki silindirli katamaran satılır. Teknenin eni 130 cm geçmeyen dikkat etmek de önemlidir.

bu modellerde Hava valfleri kiriş kenarında yer almaktadır. Hava dolum süresi 10 dakikayı aşmaz. Bellenim, yüksek yoğunluklu daha sık kullanılır. Bazı tekneler lastik patlaması var. Bu tür modeller uzun süre hizmet edebilir. Sen. 45 bin fiyata satın Rub edebilirsiniz.

Alt desteği ile Modeller

Düşük desteğiyle Modelleri onlar düşük güçlü motorları sağlar. İki ve üç silindir ile üretilmektedir. Depolar stringers bir model olduğunu not etmek de önemlidir. Ortalama görev oranı 300 kg 'dan fazla değildir. Silindir temel olarak küçük bir çapa kullanılır.

Bazı değişiklikler dümen uygulanır. Bu durumda Stringers PVC şeridinde sabit. Booms kauçuktan yapılabilir. bunlar genişliği farklıdır için. 50 bin gibi düşük olabilir düşük süreleri ile bir tekne satın alın. Ovuşturun.

yüksek desteği olan modeller Açıklaması

Kurulum güçlü motorlar için tasarlanmış yüksek desteği ile Tekneler. Bu model ve uzunluğu 400 metre, daha büyüktür. Ayrıca şu da önemlidir geniş çaplı silindirlerin kullanılması söyledi. Kilitli ağırlıklı olarak orta sertlik kullanılır. Pazarda hem iki ve üç modifikasyon vardır.

Bu durumda Destekler germe için kullanılır. kirişler, genellikle yaklaşık 1.4 mm'lik bir kalınlığa ayarlanır. Bu gibi değişikliklerin de malzemenin yoğunluğu 800 c. metrekare başına. ölçer. Karkas sadece durulaminden yapılır. 60 bin olabilir mağazalarda bir tekne almaya. Ovuşturun.

Katamaran "Taymir"

Bu katamaran çok popülerdir. Bu durumda, görev oranı 450 kg eşittir. bindirmeleri ile kullanılan bir model Booms. Latka balonlar üzerinde bulunan. katamaran toplam uzunluğu taraflarca oluşturulan model Germe. 350 cm'den büyük değildir. Bellenim kürekler standart olarak dahil edilmiştir, kalın kullanılır.

Teknenin eki haç ile sağlanmaktadır dikkat etmek de önemlidir. 780 gr eşit malzemenin yoğunluğu. metrekare başına. ölçer. 56 bin gibi düşük olabilir bu katamaran satın alın. Ovuşturun.

Modeli "Rotan"

Motor "ağızlarıyla" altında balıkçılık Bu katamaran esnek bir dolap sunan satılmaktadır. Bu durumda, dört yer vardır. Reliance çerçeveden kısa mesafedir. katamaran toplam ağırlığı 22 kg aşmaz. Bellenim, orta yoğunluk kullanılır.

Latka modelleri silindirin tabanında yer almaktadır. Modifikasyonlar dümeni uygulandığı dikkat etmek de önemlidir. Stringer, bir kauçuğu, ve 1.4 mm bir kalınlığa sahiptir. Bu katamaran. 45 bin arasında bir fiyata yapabilirsiniz, mağazalarda satın Rub.

katamaran açıklaması "Delta 300"

Motorun altında balıkçılık için bu katamaran sert dolap ile yapılır. Teknenin temel avantajı, güçlü bir destek olarak kabul edilir. yaklaşık 500 kg gezinip yük kapasitesi endeksi. Bu katamaran dört yolcu için tasarlanmıştır. bom teknenin pruva korumak için kullanılır. Bunlar kauçuktan yapılmış, esnektir.

katamaran bir arka streç firmware vardır. Buller sarmak için kullanılır. Temel paket modeli kürekler bulunmaktadır. karkas malzemenin yoğunluğu tam olarak 700 gramdır. metrekare başına. ölçer. silindir genişliği 46 cm eşittir. Demirlemeler örümcek içinden karkas. Satın modeli 45 bin. Rub olabilir.

Özellikler modeller "Delta 350"

yüksek yoğunluklu bir malzeme ile karakterize edilen motorun altına balık için bu katamaran. Parametre 560 gram ortalama eşittir. metrekare başına. ölçer. İki kirişler ile bu tekneyi yaptı. Onlar ayağı yanında yüklenir. Koltuk güçlü bir resepsiyon mevcuttur. Dört yolcu için belirtilen katamaran tasarlanmıştır. Modelin güçlü patlama sahip olduğuna dikkat etmek de önemlidir. O, PVC. kirişler yüklü modeli Esneme.

Hemen kiriş küçük kalınlığa kullanır. Buller mevcut bir katamaran sunulan. standart kit bir küreği bulunur. Toplam cihaz tek bir hava valfı kullanır. Duralumin bu modelde geçerli değildir. Dikkat çekici 46 cm düzeyinde geniş çaplı silindirler bir. 47 bin olabilir, bu katamaran al. Rub.

Katamaran "Delta 380"

Çünkü yoğun silindirlerin gibi birçok tüketicilere motorun altında balıkçılık için bu katamaran. Bunların çapı 50 cm'dir. Malzemenin yoğunluğu 560 c. metrekare başına. ölçer. Modelin bom silindirleri üzerindedir. O lastik latki kaplamayı korumak için kullanılan dikkat etmek de önemlidir. Buller sarmak için kullanılır.

katamaran kavisi kordonunun tarafından korunmaktadır. Kürekler standarttır. çerçevesi montajı çapraz yoluyla ortaya çıkar. katamaran genişliği kullanılan modelin destek düşüktür. 156 cm'ye eşit, bu nedenle düşük güç motor yükleyebilir. 52 bin olabilir bu katamaran satın alın. Ovuşturun.

Modeli "Buster"

yüksek talep balıkçılık için motorun altında bu katamaran (PVC). Ancak, bu model sadece dört karşılamak mümkün olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu durumda patlama verilmemektedir. Latka kauçuktan yapılmış. Mevcut katamaran içinde Esneme balonlarla yer almaktadır.

Modelin toplam uzunluğu 430 cm eşittir. Stringer o küçük kalınlığa kullanılır. ortalama malzemenin yoğunluğu 780 c eşittir. metrekare başına. ölçer. Toplamda, katamaran iki hava valfi vardır. 57 bin olabilir modelini satın alın. Ovuşturun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.