Spor ve SağlıkEkipman

İpuçları - kayak nasıl seçileceği

Kışın, en keyifli ve aynı zamanda kullanışlı egzersiz kayıyor. Için birçok kişi, böyle bir yönü göz önünde bulundurulması için be basit bir çözüm için dinlenmek ve zevk hafif sporları. Yine çoğunluğu için kayak bu sadece bir hobi ve yaşamın anlamı yoktur. farklı yönlere rağmen, bütün bu bu insanları birleştiren - bu spor ekipman seçimi için arzudur.

Peki, nasıl kayak seçilir? Tabii ki, bu is önemli tüm - ve insan büyüme ve kişisel tercih, ve uzman tavsiyesi ve malzeme imalatı donanımları. Ama her şeyden önce, bir noktada karar vermelidir - bu kayak nelerin gerekli olduğunu için. Tüm envanter aşağıdaki türlerden ayrılır:

- Örneğin, Atom modeli veya Dolomit için, iyi bir yolda yüksek hızda binmek için tasarlanmış spor;

- turizm, genellikle büyük mesafeler, üstesinden gelmek için mükemmel bir seçenektir - Ülkeler arası, örneğin, marka Armada Ski için;

- insanlar çeşitli dağ yamaçları aşmak için Alp, farklı modeller olabilir, dizayn - Dinamik, Goode veya Kneissl;

- spor ve amatör, örneğin, Salomon veya Volant için, kısa mesafelerde telaşsız pateni alan arayanlar için en uygun olan bu kayaklar vardır;

- avcılık, bu seçenek kış av yerlere taşımaktır.

kayak nasıl seçileceği anlamak için, sadece mali yetenekleri güvenmemelisiniz. uzun zaman hizmet verecek çünkü iyi ekipman, para ve çok maliyetli gerekir. Dağ kayak çeşitli seçenekler ayrılabilir, burada tüm sürme tarzı ve kişinin eğitim düzeyi ile ilgili. Yani seçim doğru yetkilerini yorumlanması gerekir ve sadece arzu dayalı edilemez. Bir spor mağazasında çalışan bir profesyonel seçebilir belirli bir uygulama için yetkili bir seçenek.

Genellikle, sipariş anlamak nasıl seçebilir kayak, sen gerek know Ne Bunlar için serbest stil, telemark, büyük slalom, hem de yapanlar Talep kayak üzerinde bakir arazi veya hazırlanmış izler.

Bugüne kadar hem de sürme tüm stilleri uygundur özel amaçlı modeli vardır. Bu kayaklar kademeli olarak tüm dağ başında kavramak isteyen bir acemi için idealdir olduğunu. Ayrıca, deneyimsiz bir kişi için nerede topuk ve burun bükme de yumuşak tabanı ile araçları seçmek için. Bu modeller işlemek için ve yönetimi kolaydır. profesyonel düzeyde biniyor olanlar için, bir var kayak kayak düzey uzman.

kayak nasıl seçileceği birçok sporcu ve amatör endişe cevaplamak için, onların uzunluğu dikkati çekiyor. Yeni başlayanlar için, bazı uzmanlar binmek daha kolay olan kısa versiyonunu satın almak öneriyoruz. Seçilmiş derece uzmanlaşmış modeli ve büyük uzunluğu gibi profesyoneller için. Genel olarak, dikkate kayakçı ağırlığını almalı, Rostovka kayak nasıl seçileceği hakkında konuşurken:

- Kolay sevgilisi için daha kısa kayaklar sığdırmak;

- Ağır - biraz daha sert ve daha uzun olduğu;

- büyük ağırlığı kayaklar sertliğini arttırmak için gereklidir.

eğitim, boy ve kayakçı ağırlık düzeyini, hem de kendi bireysel tercihleri: sağ kayak nasıl seçileceği hakkında savunan, birçok faktörü hesaba katmak gerekir. Bunların hepsi önemli değerlerdir. Sen kendimizi aldatmak ve profesyoneller için tepeleme modelini satın olmamalıdır eğer - Sıradan bir acemi veya amatör. Dikkatlice potansiyellerini hesaplamak gerekir, ya da patinaj herhangi sevinç getirmeyeceğini ve bir trajediye dönüşebilir.

Çocuklar için biraz farklı bir ekipman seçim var. anlamak için kayak nasıl seçileceği çocuk da onun kilo ve boy güvenmek zorundadır. Bu durumda en önemli nokta çocuk konfor ve kolaylığı, iyi bir hamle hissetmeye ihtiyacı ve hatta onları atlamak kolaylığıdır. Ne zaman alış madencilik ekipmanları bir antrenör veya uzman bir dükkan görüşlerini dinlemek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.