Spor ve SağlıkEkipman

Güreş için hangi güreş tercih edilmeli? üreticilerin Yorumlar

Orada genç sporcu, güreşçiler çünkü sadece hazırlık eksikliği nedeniyle, oturumları atmak zaman durumlardır, aynı zamanda düzgün kıyafet seçildi. İkinci sorunu önlemek için belli bir teorik seviyede elde etmek için gereklidir ve ancak o zaman halı üzerinde çalışmalarına başlayacak.

Güreş güreş nelerin anlamaya çalış, onları nasıl seçmek ve bazı üreticiler dikkatlerini odaklamak için.

güreş

Çok atak ve aktif spor, yani için ayakkabı güreş birincil olarak artan bir aşınma direncine farklı olmalıdır. - Son derece önemli bir noktayı her güreşçi için kavrama: Bir diğer önemli faktör taban malzemesi yapılmış olmasıdır. ayakkabı için temeli, örneğin, yüksek kaliteli sentetik ve doğal deri mükemmel, daha yumuşak ve daha esnek kullanılması daha iyidir.

Oldukça az sayıda deri her türlü önyargılı olmakla kaliteli sentetik malzemelerden güreş için güreş ayakkabıları daha güvenilir ve dayanıklı yapmak bu durumda unutulmamalıdır. Geçmişte için önde doğal malzemelerden birçok noktaya, üzerinde yüksek kaliteli sentetik deri orijinal görünüm ve streç kaybetmek eğilimindedir. seçimi ile yanlış hesaplayabilir etmemek için, güvenilir markaların üzerinde durmak daha iyidir - onlar yıllardır piyasada çalışmak gibi onlar iyi bir yargıç vardır. Örneğin, serbest stil güreşte Rusya'nın güreş takımının birkaç yıl üst üste Asics tarafından tamamlanan - spor giyim tanınmış bir lider.

spor ayakkabıları önünde Sambo Avantajları

- Profesyonel ayakkabılar veya spor ayakkabısı zaten aşina satın ne: Birçok acemi sporcular zor bir tercihle karşı karşıyadır. Birisi bu güreş (- onun temel nitelikleri mayoları, güreş, bant) - düşünüyorsa, o derin yanlış burada ortak bir spor uygun standart donanım olmasıdır. özel bir spor ekipmanı avantajı açıktır.

vurguları düşünün nerede görünür farklı avantajları son derece uzmanlaşmış ayakkabı, pahalı da olsa, geleneksel spor ayakkabılar üzerinde. Ayrıca, bu ürün Sambo seçimini belirlemeye yardımcı olur.

malzeme

Nitel ve yeterince dayanıklı malzeme piyasalar ve sıradan dükkanlarda satışa olduğunu dar profilli ayakkabı ayrılmaktadır. Temiz - saygıdeğer firmalar ayakkabılarını üreten hangi kanıtlanmış malzeme ve teknoloji, sadece yapılan güreş için Güreş, bu dayanıklı, rahat ve en önemlisi yapmak.

koruma

Uzmanlaşmış ekipman ya da yaralı her türlü gelen ayak bileği ve ayak korur. Epeyce üreticileri, tohum ve parmakların alanlarında özel koruyucularını güreş için güreş içine dikili onların ürünleri için radeyuschie. Teknolojik değişikliklerin önemli artı - Minimal ağrı ve risk azaltılmış seviyesi. Ve bu ayakkabılar giymek olmasına rağmen neredeyse görünmez.

taban

Uzmanlaşmış ayakkabı ve sporcu yaşamaya olacak yüke hesaplanan bu yapıldığı gelen malzeme. Örneğin, işgal güreş sırasında çocuğun üzerindeki güç yükü bir yetişkinin çok daha düşüktür, çünkü güreş junior güreş (çocuk), konforlu kendi ayakları üzerinde durularak, ilk etapta yapılır, bu nedenle bu durumda en önemli şey - doğru sarma sağlamak için malzeme ve bu nedenle, düzgün kan dolaşımı.

tabanları ağırlığı ve kalınlığı da önemlidir ve savaş sanatları tipine doğrudan bağlıdır. güreş Asics ve Adidas için güreş olanlar boksöre iyi yapışma ama yeterli hareketlilik sadece sağlayan ince ve hafif kauçuk taban yapılır. Bir başka mücadele tipi veya ağır topları dayanıklılık iyi göstergesi ile birleştiğinde döküm ve katı taban, yani katı yükü taşıyabilecek yegane yetenekli, tercih vermek daha iyidir.

debriyaj

Sambo (ve sadece güreş için) seçerken kavrama mutlaka dikkat etmelidir kritik bir etkendir. Böyle bir planın hemen hepsi ayakkabı otomobil lastiklerinde olduğu benzer olan koruyucusu vardır. Her çizim farklı amaçlar için tasarlanmış, böylece satın alma zamanı satıcı modelleri sadece güreş için basmak sormak emin olacak.

yumuşaklık

Birçok uzmanları başarılı bir maç yürütülmesinde ikinci koyarak çünkü biri olan bu faktör hafife alamayız. Satın almadan önce ayakkabı malzemesi, yani yumuşaklık kalitesini kontrol etmeyi unutmayın. Birçok kendine saygısı üreticileri ve onların tüketiciler Sambo uygulama testi kriterlerini belirterek, uyum ayakkabı sertifikalarını tamamlayacak.

kaliteyi - Yukarıda belirtildiği gibi son sentetik yerine (özellikle ünlü markaların patentli) size çok uzun bir zaman ve ana şey sürecek iken, deri, asil bir malzemeden olsa, ne yazık ki, bu kırılgan ve deformasyon karşı hassastır.

bağcık

Sağlam ve kaliteli bağcıklar sınıfta sadece konfor sporcusu sağlamak değil, aynı zamanda morluklar ve burkulma her türlü karşı sigorta edecektir. serbest stil güreş için en iyi seçenek modifiye sentetik bağlama olacaktır. Bu dayanıklı birimini oluşturan ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.

Ayrıca dantel uzunluğuna dikkat edin: çok kısa kullanımı sakıncalı ve çok uzun olabilir ve sınıfta asılı müdahale. Bir savaşçı sadece kordon üzerine basma ve dengesini kaybederek ciddi yara almış durumlar vardır.

Adını hemen hemen tüm spor malzemeleri mağazaları ilk yerlerden emblazoned en kaliteli üreticileri, Ifade.

"Adidas"

Bu şirket, hiçbir tanıtıma ihtiyacı var. marka ürünler yıllardır sporda lider ve spor tanınmış bir liderdir. Şirketin Böyle kıskanılacak başarı nedeniyle geniş ve kalite değil, aynı zamanda nispeten uygun fiyatlı spor malzemeleri için sadece kaynaklanmaktadır.

Marka sadece profesyoneller umurunda, ama yeni gelenler, amatör ve çocuklar hakkında unutma. Bu nedenle, pahalı prim yöneticileri ile birlikte güreş için nispeten ucuz güreş "Adidas" bulabilirsiniz.

Aynı zamanda marka şirketin ürünleri daha güvenli ve daha popüler hale patentli teknolojilerin kıskanılacak sayıda olduğunu belirtmek gerekir. Yumuşak ve kaliteli sentetikler, mükemmel bağcık, iyi kavrama ve tabii ki konfor: çok sıcak rekabete mükemmel dengeli özelliklere örnek, satın alma ayarlama hakkında "Adidas" ayakkabı Birçok sahipleri. spor forumlarında Herhangi kritik açıklamalar zenci ilgili gözlenmiştir.

"Asics"

Sadece "Asics" envanter önceki marka gibi spor malzemeleri piyasada liderdir. Bu Japon şirketi 1949 yılında tekrar kuruldu ve hala profesyonel gibi ve amatör sporlarda, popülerlik deli sahiptir kurulmuştur. Ünlü ifade "Sağlıklı bir beden - Sağlam kafa" "Asics" kısaltmaları deşifre edilir.

Ayrıca, Rus takımı güreş için "Asics" güreş etmeyi tercih ettiğini aslında söz yanlış olabilir ve bunun kendisi için konuşur yoktur. Şirketin bir diğer varlık başlıca gelişmeler doğrudan çalışma ve sporcuların ihtiyaçları araştırmaya katılan üniversite spor, temelinde gerçekleşecek olması.

ayakkabı çoğu sahipleri "Asics" çok sıcak şirketin ürünleri hakkında. Bunlar malzemenin bütün sevindirici kalite hangi bortsovki, tek, konfor ve kolay kötek iyi kavrama. Bazı marka üzerinde çok yüksek fiyat etiketleri hakkında şikayetçi, ama oldukça başka bir konudur.

"BIGSER"

BIGSER - bu art arda güreşte sadece kıt 80 yılda bizim sporcular kurtardı yerel bir şirkettir. O uzak süre içinde, hatta profesyoneller yurtdışında satın alınan birbirini kaliteli ayakkabı, paylaşmak zorunda kaldılar.

Ama "BIGSER" karar (hatta değil tam değilse) bu sorunu ve hala Rus pazarının önde gelen spor malzemeleri üreticilerinden biridir.

Rus sporcular Sambo sınıfına ve konfor sırasında yeterli fiyatlandırma politikası, kaliteli malzeme, iyi tutuş ayakkabılar "BIGSER" ekledi. Ayrıca şirket, uygun büyüklükte modeller üreten, çocuk spor unutmaz dikkati çekiyor. Birçok sahipleri marka ayakkabı şikayet merhem, sadece sinek - kötek vasat, ama sorun aynı "Adidas" ve "Asics" dan ayakabı satın çözülür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.