SağlıkTıp

Kilo Vermek İçin Etkili Halk Telafileri

Günümüzde çoğu insan aşırı kilo sorunu ile karşı karşıyadır. Sadece estetik değil. Vücutta aşırı kilo varlığı genellikle uyarıcı bir faktör ve kalp hastalığı ve varis şeklinde damar gibi birçok ciddi insan hastalığının nedenidir. Aşırı ağırlığın varlığı yüzünden bir kişi kompleksler edinir, görünüşünden memnun değil, agresif ve huzursuz olur, psikolojik problemlere başlar. Bu, sinir sisteminin aşırı yüklenmesine ve mevcut kronik hastalıkların alevlenmesine yol açar.

Bu durumda, kilo kaybı için halk ilaçlarını kullanmak en uygun olacaktır. Bu, halk diyetlerinin ve kilo verme yöntemlerinin zamanla test edildiği ve bir kişi için en rahat hale geldiği gerçeği ile açıklanmaktadır. Elbette, bir gün ya da haftada yardımlarıyla kilo vermeyi başarmanız pek mümkün değildir, ancak kilo kaybınızın sağlığa halel getirmeksizin doğru olacağı durumdur. Kilo halk ilaçlarını kaybetmek, yağ ve cürufu gidermek, doğru metabolizmayı geri getirmek ve bilinmeyen tabletlerin yardımıyla vücudun suyunu dışarı atmamak anlamına gelir. Bu kilo kaybına yetkin bir yaklaşımla aşırı kilo vermezsiniz.

Halk ilaçlarının kilo kaybı değerlendirmelerini göz önüne alırsanız, aşağıdakilerden birini seçebilirsiniz.

Deniz lahanası (yosun). Bu yosun içinde, eser elementler ve minerallerin yüksek bir içeriği. Bu iyot, krom, kalsiyum, selenyum, çinko, brom, nikel, vanadyum, demir bileşikleridir. A, C, D ve B grubu aljinik asit ve proteinlerin tuzlarından zengin Laminaria. Aynı zamanda tuz biriktirme, ateroskleroz ve radyasyon hasarının tedavisinde de kullanılır. Obezite tedavisinde çok yardımcı olur çünkü obezite çok miktarda sıvı emme yeteneğine sahiptir ve mideye girince dolgunluk hissi verir. İçine giren mineral maddeler vücuttaki toksinlerin temizlenmesine katkıda bulunur. Bilerek, birçok biyolojik takviyenin bileşimine dahil edilir ve bu daha sonra kilo kaybı için halk ilaçları olarak sunulur. Ancak, sirke ile korunan deniz lahanasının bazı tıbbi özelliklerini kaybettiğini unutmamalısınız.

Mısır. Büyük miktarlarda mısır damgaları E, C, K, P ve PP vitaminleri, B vitaminleri, inositol, saponinler, glikosid benzeri maddeler, alkaloidler, yağlar, bitki sterolleri içerir. Mısır desigmaları , sağlığa zarar vermeden iştahı azalttığı için ağırlık kaybı için halk ilaçları olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle karaciğer ve safra yolu, mesane ve böbrekleri tedavi etmek için kullanılırlar. Etkisini elde etmek için, her yemekten önce 20-30 dakika boyunca mısır stigmasından bir çorba kaşığı sıvı alın yeterlidir.

Highlander kuşu. Katran ve tanenler, kahve asidi, mum, karoten, indirgenmiş şekerler içerir. Hazırlıklar yalnızca obezite için değil aynı zamanda şekerli diyabet, tuz dengesinin bozulması, poliartrit, gut vb. Için de kullanılmaktadır. Bununla birlikte, bir kuşun karidesine bulaştırılması önlem olarak alınır ve önce bir doktora danışılır.

Bahçe için lahana. Kilo vermenin en etkili halk ilaçları her zamanki beyaz lahana. Lahana'nın değeri, biyolojik ve kimyasal bileşimi ile belirlenir. Proteinler, B vitaminleri, vitamin C, H ve E, karoten, organik asitler, folik ve nikotinik asitler, amino asitler (lizin, triptofan, tirozin), magnezyum, potasyum, kükürt, fosfor, sodyum, nikel, kalsiyum, diğer mikro elementleri Ve lif. Bağırsağın mikroflorası ve motor fonksiyonunu etkileyen lif budur. Lahana, şekerin yağa dönüşmesine izin vermeyen ve vücudun obezitenin gelişmesinden koruyan tartronik asit içerir. Tarton asidi, lahana ekşi olduğunda ısıl işlemle yok edilir, kalır. En beyaz lahana yemenin yanı sıra, yemeden önce sıkılmış meyve suları almanız önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.