OtomobilMotosiklet

Modifikasyon veya ATV ayarlama

Bugün, Ayarlı ATV'de arasında motorlu fanlar çok popüler finansal yatırım haline gelmiştir. ulaşım bu tip fanlar çok sayıda kazandı ve promosyon hala büyümeye devam çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Ne dörtlü Melodisi işletmek

Dört bisiklet - mükemmel iş çalışma ve aktif eğlence hem de bulunduğu bir ulaşım modu vardır. Eh, opsiyonel aksesuarların montajı ve herhangi bir gezi boyunca ATV'de modernizasyonu sonrasında benzersiz ve unutulmaz yanı sıra hala ve mümkün olduğunca güvenli ve sahibi için ve çoğu motosikletler için bir hale gelir.

Nedeniyle ATV artan popülaritesine onlar için aksesuarlar her türlü talebini artıyor. ATV kullanımının çeşitli konusunun temel ekipman modellerini arttırmak sahiplerinin isteği açıklar. Tüm ATV ayar yapmak anlamına sonra çok daha işlevsel ve teknik olarak aynı teknolojiye donanımlı ve görünüm daha prestijli ve çekici hale gelir.

Hangi ATV "Stealth" ayar gerektirir

Şirketin "Stealth" ATV toplu zorlu off-road işletilmektedir. Bu, örneğin, bu gibi modellerin, özellikle doğrudur, "Leopard 600" ve "800 Gepard". Bu nedenle, bu kvadrovezdehodam ciddi ayar geçmek zorunda. Daha da geliştirilmesi içerir:

  1. Radyatör fanları yükleniyor.
  2. Şnorkel kurulum ve güvenilir çamur lastikleri.
  3. Motor ve varyatör İyileştirme.
  4. tel Sızdırmazlık.

Eğer çiftlikte bir yardımcı olarak ATV kullanmayı planlıyorsanız ve bu özellikle iyi bir model "Stealth 300" ve hepsi aynı GUEPARD 800, bu durumda, ATV akort kökten farklı olacaktır ise. bu yeterli olacak Çünkü sadece güçlü vinç yüklemek ve kar temizliği için snegootval için.

Modernizasyon dörtlü "Yamaha"

ATV "Yamaha" sağlam tasarım ve yüksek manevra kabiliyeti farklıdır. Çünkü firmalar genellikle zorlu koşullar ve zor dağlık arazide kullanılmak üzere elde bu modelin olduğunu. Bu nedenle "Yamaha" ayar ATV sahipleri tutmak için bir istek vardır.

verim, kapasite ve kullanılabilirlik ve koruma ATV geliştirmek mümkün mototekhnikoy için belirlenen hedefler doğrultusunda. Bazı sahipleri maksimum seviyede güçlü atı donatmak ve sadece süspansiyon ayar veya örneğin güç koruması kullanılmalı bazı için yeterlidir. Her durumda, ATV akort iyi bir profesyonel ve deneyimli mekaniği bırakılır.

Kendinden ayarlama

Hala dedikleri gibi, burada, Motobike içinde hakkınızı onun tekniğini vermek istemiyorsanız. Belki o zaman ayar yapabilirsiniz, sadece sürücü veya ATV görünümünü iyileştirmek isteyen kulüp ve taraflar arasında küçük yarışmalar çeşitli katılmak hayranlarına kendini düşünün elle ATV. En basit ve en kolay seçenek - bisiklet şık etiket yardımıyla bakmak bir dörtlü yapmak.

ATV çıkartmaları Motoshops satın ve onların predostatochen bir seçim yapılabilir. Onlar bilgilendirici olabileceğinden bu çıkartmalar, sadece bir süs olabilir. Örneğin, kulüp adının logosu, önemli gördüğü motosiklet şirketi veya bilginin bile her türlü adı. Hatta daha çok metin tamamen farklı sipariş edilebilir. özgünlük bayrak için birçok sahipleri ATV bağlı.

Ayarlama aşırı tekniği

ATV Eğer standart özelliklere tamamlanması ile ATV yeteneklerini geliştirmesine olanak tanıyan bir sanat olduğunu söyleyebiliriz ayar sağlar. işin kapsamı onun Motosiklet önünde sahibinin belirlediği hedeflerin temelinde belirlenir. çok amaçlı spor, faydacı ve çocuk modelleri için ek parça ve diğer gelişmiş ayrıntılar büyük bir sayıdır. Sen ATV geliştirmek için neredeyse bir fikrin gerçekleştirebilir.

ayarı için estetik tat fonksiyonlarda kayıp seti, ve ATV çalışmasına hangi alanın tam aynı iklim koşulları göz önüne seçilir demektir. ATV ayarlama birçok sahipleri için çok daha hızlı ve daha uygun sürüş yapmak, dinamiklerini ve motosikletler çalışmasını iyileştirmek için harika bir yoldur.

Buna ek olarak, aksesuarlar ATV çünkü bekçi parçaları korozyona ve diğer mekanik hasardan yapıların, bu makinelerin hizmet ömrünü uzatmaktadır. zorlu off-road bölümlerde sürerken Örneğin, alt koruması kurmadan onun ATV kasasından mükemmel koruyacaktır. Genelde, yüksek kaliteli ayar olarak - sadece bir çılgınlığı değil, aynı zamanda en çok motosikletler için büyük bir avantaj.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.