OtomobilMotosiklet

Scooter Sokak Sihirli Suzuki: teknik özellikler, açıklamalar ve yorumlar

Scooter Sokak Sihirli Suzuki - uygun fiyata Japon kalite çok güzel bir örneği. Mini bisiklet, yüksek geçirgenliği ve çekici bir görünüme sahiptir. Olumlu eleştiriler çok Motorlu fanlar modelinin güvenilirlik, performans ve yönetilebilirlik hakkında söylenecek.

ürün açıklaması

Şirket "Suzuki" Japon Michio Suzuki tarafından 1909 yılında kuruldu. Bir motor üretim bir bisiklet ile oluşturma, motosiklet - Üretim üç yönde gerçekleştirildiği dokuma tezgahı. Yıllar sonra şirketten ABD'de motorlu taşıtların en büyük tedarikçilerinden biri değerini elde etti. 1967 yılında şirket Tayland'da kendi fabrikasını açtı. 2009 yılında, şirketin yönetim çevre otomobillerin geliştirilmesi için Wolkswagen ile güçlerini birleştirdi.

Profesyonel motor sporu olarak "Suzuki" modeli Elmas Ücretsiz modelinin yayımlanmasından sonra, 1953 yılında dahil oldu. Bunun sayesinde fincan ciddi motochempionata kazandı. Japon tasarımcılar ve sıradışı deneyler korkmayan biri. Bu Suzuki RE5 modelinin yaratılması olan bir döner motor.

Bir ayırt edici özelliği İtalyan motosiklet tasarımı oldu. Ani hızlanma - Birçok motor hayranları tarafından takdir edilmiştir motor, güzel bir özelliktir. 80 inci yıl için Suzuki, güvenilir, güçlü ve yüksek hızlı motosiklet üreticisi haline gelmiştir.

Bugün şirket otomobil, motosiklet, hafif motosiklet ve scooter büyük üreticisidir.

scooter Suzuki

Tüm modern scooter Suzuki Japon şirketin ürünlerinin karakteristik hale gelmiştir özelliklere sahiptir. Motosiklet sadece iki döngüsü - Bu bağlamda, 93 daha düşük oktanlı ve yağ ile benzin ile doldurun satın önerilir. scooter Japon üretimi için yaklaşık yakıt tüketimi 3 litredir.

yüke bağlı olarak sahip CVT sahip modern motorlu bisikletler, ayarlamak dişli oranı. vasıtasıyla tahrik mi kayış kasnak. Tüm elektrikli ekipman 12 V gerilime sahip

Tüm mopedler bir ayak veya elektrik marş olarak verilmiştir. Çalışma sırasında özel dikkat hava filtresine ödenmesi gerekmektedir - onun yol toz parçacık karbüratör, tıkanan memeler girer giyildiğinde. Bunun bir sonucu olarak, hızlı bir şekilde piston ve silindir giyerler. bileşenleri ve mekanizmaların kalanı neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Suzuki mini kiralama düzgün çalışması için yaklaşık iki yıldır Rus yolların koşullarında hizmet edebilir. Bu dönemden sonra, motor gücü önemli ölçüde düşer.

Scooter Suzuki Sokak Sihirli

Mini bisiklet Asya'da satılan daha düşük güce sahip, yapılandırma Avrupa'da geliyor. Ayrıca "Avrupalı" diğer egzoz sistemine, kontak anahtarı ve pinyon dişlisine ayarlanır. Bu bileşenlerin çalışması dayattığı kısıtlamaları kaldırmak için birçok motorlu fanlar onların daha mükemmel değiştirilir. Bu, önemli ölçüde maksimum hızı artar, motor gücünü arttırır dinamiklerini Suzuki Sokak Magic 50 hızlanan canlılık verir.

Çoğu durumda, ayrıntıları Asya Suzuki aksesuarları değiştirin. Bu tercih edilen ve bu model için firmaların diğer bölgelerinde bir seçim olduğunu.

Scooter günlük sürüş için ve off-road güvenilir bir arabadır. O artan zemin boşluğu ve daha geniş tekerleklere bir ülke yolda ve elde edilir kir, büyük hissediyor.

Özellikler

Mini bisiklet motosiklet sert çerçeve ve otomatik şanzıman bulunuyor. Bu sayede esneklik ve geçirgenliğini artırarak, küçük bir boyutu vardır. CVT ve hava soğutma ve aynı zamanda maliyet yöntemini azaltır ve mükemmel bir sürüş performansı sağlar scooter, ödünç bazı tasarım öğeleri.

Geleneksel scooter daha yol düzensizlikler için daha uygun Mini bisiklet. Bu onun büyük ve geniş tekerlekler kaynaklanmaktadır. O alınmış ve ileri tank üzerindeki geçmişti motosiklet sportif tasarımı telaffuz. Tek bir koltuk ile donatılmış, önyükleme yapmaz.

Geniş renk yelpazesi herhangi bir motor-hayranlarını memnun etmek. gümüşten bordo - Bu renklerin çeşitli ile temsil edilir. dönüş sinyalleri, farlar ve geniş sert ön çatal Made by - bunlar "sokak büyücü" nin görünümünü göz alıcı özellikleridir. Nedeniyle modelin geniş kapsamına Japonya'da ve Avrupa'da hem popüler hale gelmiştir.

Suzuki Sokak Magic: teknik özellikler

İncelemeler bakılırsa, scooter, kullanımı kolay olan mükemmel frenler var, şehir yolda istikrarlı bir şekilde devam etti. Bu özellikler parametreleri Suzuki Sokak Magic kaynaklanmaktadır.

onun aşağıdakilerden Özellikleri:

 • Motor hacmi 49 cm3 olup;
 • iki zamanlı motor;
 • tek silindirli 7.2 litre güç üretir. s.;
 • motor elektrikli başlatma ve Kickstarter olarak kullanılarak başlatılır;
 • Arka fren tamburu asıllı minimum zaman oranını sağlar;
 • dökme alüminyum jantlar sunulan;
 • tank hacmi 6.2 litre;
 • kuru ağırlık - 78 kg.

Mini bisiklet, özellikle, geleneksel scooter alınan mükemmel bir kalite motosiklet çerçeve ve elemanları vardır, çok olumlu özelliklere sahiptir. Bazı kullanıcılar yakıt tankı az miktarda bildirmiştir, ancak modelin uzun yolculuklar için tasarlanmamıştır. Suzuki Sokak Magic 2 - ile scooter geliştirilmiş bir motor kapasitesi 110 cc. cm'dir. Bu mini bisiklet özel bir model çağrılabilir. Hafif mühendislik ve iyimser disk frenler bir tür ile donatılmıştır. Ayrıca lastik pabuçları yapılır scooter, yani herhangi bir sorun olmadan farklı yüzeye sahip yollarda seyahat yapmak için izin verir.

Avantajları ve Dezavantajları

Scooter modeline iki avantaj ve dezavantajları atfedilebilir bir dizi özellik vardır. Ancak, sınıfın diğer üyeleri önünde mini bisiklet bir çok avantaj vardır:

 • şık tasarım;
 • rahat uyum;
 • acemi veya genç motorlu fanlar için büyük;
 • bakım ve onarım kolaylığı;
 • Japon inşa kalitesi.

artı modellerinin sayısının yüksek olmasına rağmen, negatif bir dizi faktörü seçebilirsiniz:

 • zayıf arka frenler;
 • eldiven kutusunun olmaması;
 • yedek parça bulmakta biraz karmaşıklığı.

yorumlar

deneyimli motorlu fanlar göre, ilk muayene de "Suzuki" hemen dikkati çekmektedir. Bu çok zor "scooter-dışkı" dir. Daha küçük açı direksiyon kolay baştan mini bisiklet hareketini kontrol etmek için yapar. 6.2 litrelik tank hacminin boğulmuş 250-300 kilometre için yeterlidir.

Rahatsız binmek o sadece uzun boylu insanlar. Nedeniyle scooter, küçük olmasından anlamıyla taşıyan "el altında." Olabilir sahipleri, kaba Rus yolları ile mükemmel iş göre Büyük ve geniş tekerlekler,.

vasıflı motorlu fanlar gibi, Sokak Sihirli Suzuki 150 kg canlı ağırlık yüklenir. "- Köyün şehir" Kolayca seyahat üstesinden gelebilen bir sebze villa SUV, çağrılabilir. Eğer anahtarı koyarsanız, sınırlama olmaksızın, mini bisiklet 60 km / s hıza kadar ulaşabilir.

koltuk için, kullanıcıların görüşüne göre, sen alışması gerekiyor. Yüksek sertlik ile karakterize edilir. Kendisi mini bisiklet, çünkü küçük ve orta ölçekli büyüme insanlar için daha uygun boyutları ve tasarım özellikleri. Yüksek motor fanlar rahatsız hissedeceksiniz.

çoğu durumda Sokak Sihirli Suzuki scooter olumlu yorumlar, inişli çıkışlı bir yolda hareket kolaylık vardır. Hatta donanımlı karayolunda yokluğunda güvendiklerini, çoğu engelleri işleyebilir.

fiyat

Japon kalite ve yüksek geçirgenliği mini kiralama "Suzuki" dan konvansiyonel scooter ile karşılaştırıldığında onun maliyetini artırmıştır. Ancak, bu model halen (50 bin ruble, konfigürasyona bağlı olarak) Bu, düşük maliyetli olarak kabul edilebilir. çizgi temsilcileri bir çok ikinci el şeklinde satılmaktadır. b fiyatları / Bir Sokak Sihirli Suzuki 30 başlayıp 45 th bitirmek. Ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.