ÇirkinlikKendin yap

Bir kask demir adam yapmak için: Adım adım talimatlar

Bütün çocuklar masal karakterleri dönüşmek seviyorum. onlar anaokulu gibi erken yukarı oynamak İlk oyunculuk rolü. Tabii ki, rüyalarımda her kız içinde - cesur bir şövalye - harika prensesi ve çocuğu olur. Bebeğin dönüşümü güzel ve uzun elbiseyi almak için yeterli olacaktır Ama eğer özel bir kostüm ve aksesuar gerekecektir "savaşı donatmak için" savaşçı. Birinci ve belki de bütün şövalye giyim ana özelliği, bir şapka olduğunu. Yani çocuk modern bir dokunuşa sahip özgün bir kostüm yapmak istiyorum? Sonra Iron Man kask yapmak için nasıl birçok yönden birine göz atın. Talimat yorumu ile bir tam çözüm şeklinde verilir.

kask demir adam yapmak neyi nasıl Gönderen: hazırlık

Başlamadan önce, birkaç noktaya karar vermek gerekir:

  • ve bunun için de başlık imalatı planlanmaktadır;
  • Bu ürünün gelecekte nasıl görüneceğini;
  • Teknolojik ve işlevsel özellikleri nasıl olacak.

Eğer kostüm parçası yapmak planlıyorsanız, böyle bir Noel partisi olarak, çok komplike işleri alamadım. Bu kaskın işlevselliğini ve üretiminin teknolojisini basitleştirmek için mantıklı. Lise öğrencilerinin sergide, örneğin, katılma süper kahraman kostümü (fotoğraf 1) ana kısmının inşa edilmesi durumunda, biz tamamen farklı bir yaklaşım gerekir. belirli değer ve görünüm ve bunun üretilebilirlik ait olacaktır. Bu kılavuz, ilk aşamalarında bir açıklaması olarak sunulur "Nasıl bir kask demir adam yapmak". Fazla çalışma, farklı malzeme ve teknolojileri kullanarak, istenen sonucu bağlı planlanmaktadır.

malzemeler gerekli

desen imalatı için, yeteri kadar yoğun bir yatay kağıt veya çizim kağıdı kullanırlar. Basit bir kalem çizgisini uygulayın. (Köşeleri ve girinti doğru kayıt için) Kırtasiye bıçak, makas ve sıradan küçük tip çivi gerekecektir kesmek için. kaskın basitleştirilmiş bir versiyonudur oluklu mukavva (hırsızlık ürünleri, kozmetik ve böyle devam eder. D. kutusunu) kullanın. Tüm parçalar dayanıklı ve çabuk kuruyan (örneğin, "Anı" gibi) tutkal elle veya özel bir tabanca kullanılarak bağlanır. harici işleme (kaplama parçaları ve bunların bağlama) için farklı bir bant renkleri gerekir. Tarama demir adam kask daha az yoğun bir malzemeden yapılabilir. Bu seçenek eğer alçıtaşı planlanan parça ve örneğin tarihleri arasında ileri bağlantı, mıknatıslar kullanılır.

şablon montaj

resim 2 gösterileri ise demir adam kask çizimleri. başın aşağıdaki bölümlerden bağlanırken desen Bölüm alınacaktır:

  1. Kulak.
  2. Pariyetal.
  3. Arka.
  4. Chin-bukkal.
  5. Burun.
  6. Frontal.

Bu durumu bilerek, bir kesim kağıt ürün tek bir ürün içinde birlikte koymak kolay olacaktır. Fotoğraf 1 kask hemen hemen tüm bölgeler farklı renkte olup birbirleriyle bağlantı sınırları vardır, çünkü ayrıntıları ayırt etmek yardımcı olacaktır tamamladı. Yine ve geniş bir alanda pozisyonu tek bir ünitede ürün bileşiği önce bağlama yerlerini işaretleyin.

Biz kask demir adam kağıt veya kartondan imal yapmak

Bu Headdress hacmini elde etmek için, ustaca eklemleri düzenlemek gerekir. Özellikle, eğri çizgiler alanında, bunun yapıştırma, böylece önemli bir dışbükey bir şekil vermek yardımcı olacak küçük bir insizyon, yapmak için. Resim 3 iş bu aşamasını gösterir. tüm parçaların montajı yapıldıktan sonra birlikte farklı renklerin yapıştırma bandı geçirirler. Aynı zamanda, daha sonra şeffaf yapışkan bant kapsayacak şekilde renkli kağıt dekorasyon için kullanılabilir. Çağdaş bir tema üzerinde yaratıcı oluşturulmasını oluşturarak, çocuğunuza hayal fırsatı verin.

Sofistike teknoloji kullanımı

fotoğrafta 4 kalın kağıt (Whatman) üzerinde bir kask demir erkek nasıl yapıldığını göstermektedir. birleştirilmiş ürün alçı karışımı, ince bir tabaka ile kaplanmış ve kurumaya bırakın, bir imal model için boş elde edilebilir. Bu durumda, süreç içinde tüm çıkarılabilir veya sürgülü parça birbirine nasıl göz önüne almalıyız. Uygulama mıknatıslar içine sabit - tür teknoloji en kolay ve en uygun seçeneği. Bu yanak bölgesinde de mümkündür ve çene mobil önünü yapmak için dönen eklemleri ayarlayın. Dıştan bu modern kask özel parlayan emülsiyon boyanmasına çok cazip sayesinde alabilirsiniz. Eh, işin son aşaması göz boşlukları aydınlatmak için mini ışıkları ön alanda el sanatları içine monte edilecektir. İşte bu, kask hazır!

Bu orijinal eşyalar da benzer başlık diğer masal karakterleri için temel teşkil edebilir. gerçekliğe en sıradışı fantezileri çeviri oluşturun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.