BilgisayarlarYazılım

Bir iyi antivirüs var mı?

Robinson - Tanınmış karakteri Defoe benzer Internet, erişimi olmayan bilgisayar kullanıcı. Küresel ağ tarafından sağlanan fırsatlar, böylece sıkıca günlük yaşamının bir parçası olduğunu daha zor gün geçtikçe onlarsız. Sosyal ağlarda arkadaşlarınızla sohbet veya banka ziyaret etmek zorunda kalmadan kartı ile para yatırma para koymak, en son haberleri öğrenin Online film izlemek - Tüm bu internet üzerinden mümkündür. bilgisayar ve Açgözlülüğüm değerli bilgiler normal çalışmasını engelleyen virüsler - Maalesef, bazı dürüst olmayan insanlar geliştirmek ve belirli kötü amaçlı yazılım dağıtmak başladı. Bu tür programların karşı korumak için antivirüs programlarıdır. Sadece - O neyi daha basit olabilir gibi görünüyor antivirüs yazılımı yükleyin ve güvenli bir şekilde interneti kullanarak. Bu doğru olabilir, ama sorun çeşitli anti-virüs ve bir çok birini seçmek olmasıdır. Kullanıcı en güçlü antivirüs ne adil bir soru vardır bu yüzden. Eğer ideal bir çözüm bulmak varken neden daha zayıf bir program kullanabilirsiniz?

nankör bir görev - Aslında, en iyi antivirüs nedir hakkında konuşmak. Dedikleri gibi, zevk ve tercihleri tartışma. En iyi belirlemek için en iyi antivirüs yazılımı, öncelikle genellikle ne olduğunu anlamak gerekir.

standart özellikler büyük ölçüde genişletilmiş olan klasik anti-virüs yazılımı ve bütün kompleksleri: Birkaç sınıflara tür programların içine terimdir sonbaharda altında. farkı anlamak için, bize bir örnek ele alalım. Kullanıcının bilgisayarında, ya da başka bir virüs bulaşmış dosyayı girer. Aktif tarayıcı koruyucu yazılım bir dosyada kötü amaçlı kod algılar ve bunu nötralize eder. Her şey basit ve net. Internet döneminden önce yeterliydi. Ama şimdi tarayıcı geçmiş kayma diğer tehditler var. kod yaratıcısına preslenmiş butonların listesini gönderir yakalama tüm kullanıcı aktivitesi ve Ünlü keylogger zamanki temsilinde virüsler değildir, ancak onlardan zarar görme potansiyeli (banka hesaplarına erişmek için şifreleri çalınmış olabilir) çok büyük. Şimdi bir felaket , kötü amaçlı yazılım işletim sistemine geçilmesi konusunda engelleme ve kilidini açmak için bir ücretli SMS göndermek istiyorum - onlar da her zamanki Antivirus tarafından göz ardı edilecektir. Kaspersky Internet Security (KIS), Comodo Internet Security, TrustPort Internet Güvenliği ve diğerleri: Bu nedenle, en iyi anti-virüs yazılım paketi olarak adlandırılan Internet güvenlik erkekler (internet güvenliği) bir parçası olmalıdır. etkin bir şekilde işlevlerini gerçekleştirmek için kendi kompozisyonda Anti-Virus, postaları filtre duvarı bilgisayarınızın ağ bağlantı noktalarını izler, virüslü e-postalar karşı korur ve akıllı tarayıcı en son tehditleri algılar.

Kaspersky Lab (KIS) ürünüdür - Birçok iyi antivirüs inanıyoruz. Bu sıradan bir kullanıcı güvenli çalışması için gereken her şeye sahiptir. ciddiye yüklenen önceki sürümleri işlemci hesaplamaları, yavaş aşağı neden, ama yeni sürümlerde elimine edilir.

Onun en iyi antivirüs olduğunu iddia ederek, taraftarları NOD32 Antivirus hemfikir olmayabilir. Başlangıçta, yüksek hızlı performans ve yapılandırma esnekliği olma nedeni ise idi. Bu arada, adı numarası "32" dikkat etmek gerekmez - NOD 64-bit sistemlerde iyi çalışıyor.

Yerli ürün Dr.Web (Doktor Web), Windows'un ilk versiyonları beri bilinen, bütün kusurları ortadan ve şimdi en popüler anti-virüs uygulamaları ile rekabet etti. Bu arada, kompleks yerine sadece Antivirus daha Dr.Web Güvenlik Space tarafından temsil edilmektedir.

Bunlar sadece etkili koruma sistemlerinin büyük listesinin bir kaçıdır bilgisayar virüslerinin. Daha önce bahsedildiği gibi, en iyi antivirüs her kullanıcıyı tek tek uyar. Ayrıca, bazıları ödenir unutmayın. Seçin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.