BilgisayarlarYazılım

Program incelemesi: iPad için Video Player

Şu anda video (metinden sonra, elbette) kullanılan içeriğin değerlendirmesi en yüksek yere sahip. Ve tabii ki, dosyaların bu tür iPad gibi tablet aracılığıyla izlenebilir. daha uygun kullanımı için, çeşitli uygulamalar yükleyebilirsiniz. Bu yazıda cihazın bu "apple" için en popüler video oynatıcılar bakacağız.

Ace Oyuncu

iPad için Bu video oynatıcı olumlu özelliklerinin çoğunluğuna sahiptir. Onun tüm en popüler oynamak mümkün olmadığı gerçeği ile başlamalıdır video formatları. Yükleme ek codec temel destek programı uzatabilirsiniz. Bu oyuncu azar azar her şeye sahiptir. Yani, normal video veya klipleri için idealdir vardır. .. altyazılar, değişim ses, renk, ses düzeyi vb Özellikle vurgulamak gerekir yerleşik dosya yöneticisi uygulaması: Programın İşlevsellik içeren standart bir kümesi bulunuyor. Bu çok kolay kullanımı vardır ve hemen dosya hakkında genişletilmiş bilgi sağlıyor. Burada böyle devam boyutu, türü, oluşturulma tarihi ve gözlemleyebilirsiniz. D. Ace Player kablosuz ağ üzerinden yükleyebilirsiniz uzak sunucudan bilgileri okumak için izin verir. Kullanıcıların tablet veya aksesuarın hafızasında tüm video dosyalarını depolamak için bu ihtiyacını ortadan kaldırır.

OPlayer

daha önce tarif edilen programa oldukça benzer OPlayer. iPad için Bu video oynatıcı oynatma neredeyse tüm süreci kontrol etmesine izin farklı ayarları bir yeri vardır. Videonun çeşitli parametreleri değiştirerek, etkilerin çeşitli ulaşmak mümkündür. Wi-Fi uzak bir ağdan video oynatmak mümkündür. programın ayarlar arasında, böylece kareler ve döngü filtre, bir tampon boyutu gibi parametrelerdir. D.

AVPlayer

iPad için Bu video oynatıcı aktif gezinirken doğrudan dosyalarınızı yönetmek için izin jestlerin bir zengin vardır. Standart kümesi zaten hızlı anahtarlama ve dosyalar için makro kaydetti. Altı ücretsiz hücreler mevcut kullanıcıların hareketlerini kaydetmek için. video görüntüleme sırasında bir altyazı gösterim hızını ve hızlı bir değişim ayarı ilgileniyorsanız, bu oyuncu size göre.

Bu Playing oluyor

Kural olarak, hemen hemen tüm bu kategorideki programların seçenekleri standart belirledik. Ve O, bir özellik dışında, bu sayıya için de geçerli olacak uygulamayı oynamak oluyor. iPad için Bu video oynatıcı dinamik renk düzeltme dosyalarını kontrol etmenizi sağlar. Bunu yapmak için, hareket edebilir sürgü üzerine ince bir çizgi yoktur. Bunu taşıma, aydınlatmak veya video koyulaştırabilirsiniz. Ipad için film çok doygun renk olduğunda yararlı olabilir.

PlayerXtreme

PlayerXtreme bir nedeni listesini yaptı. Onların kullanılabilirlik diğerlerinin arasından sıyrılıyor. Diğer benzer uygulamalar ile karşılaştırıldığında, bu uygulama aynı koşullar sunmaktadır, ancak farklı bir fiyata. Sen gerekmez şey için ödemek zorunda değilsiniz.

iPad'inizde filmler nedeniyle programın kararsız çalışmasına vahşi teröre dönüştü değildir görüntülemek için, yüksek kaliteli bir uygulama satın gereklidir. Bu liste, bu kategoride en iyi araçları gösterir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.