ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Metal Dedektör Garrett Ace 250 (yorum)

Metal Dedektör Garrett Ace sahiplerinin 250 yorum kolaylığı ve daha fazla işlevsellik için övdü. Üretici 250 $ cazip bir fiyata basit, pratik cihaz var isteyen müşterilerin isteklerine kulak. Bu cihaz ciddiye metal dedektörleri gibi davrandığından, ucuz elektronik rekabet edecektir. bunu nasıl yaptığını, bir sır kalır, ama potansiyel top-modelleri vardır.

Garrett Ace 250: modelin bakış

Bu bir ucunda bir kol dayanağı ile üç parça, 6.5 x 9 diğer tarafta elips şeklinde inç bobini ve üst kısmında kontrol birimi kapsayan, S-şekilli sap ilginç, ergonomik bir cihazdır. Kontroller hızlı ayarlamalar ve alanda ince ayar için ulaşamayacağı başparmak alanında yer almaktadır. konut olarak harici bir hoparlör yerleştirildi ve aynı zamanda bir kulaklık jakı vardır. En kolayca dört AA pil değiştirilmesine izin vermek için çıkarılabilir. bobin çeşitli boyutlarda bobinleri kullanmak için izin, su geçirmez ve çıkarılabilir.

Siyah bobin ve bar ile tezat sarı kontrol ünitesi ve kol dayama yerleri,. Yumuşak kavrama kolu ve kol dayama uygun. kontrol ünitesi, LCD ekran, büyük, basit görünüyor üç olağan düğme ve üç anahtarları vardır. Bu gerçekten de böyledir iken, daha yakından tanıdıkça bunun kolay bir biçim kullanmak böyle böyle büyük işlevsel karşılamak için bazı mühendislik marifet aldı olduğu görülüyor.

detektör 250 Garrett As Pro ayırt özellikler arasında, değerlendirme doğru herhangi bir sabit nesne metal Nokta yerini, 8 inç kadar madeni paraların derinliğinin belirlenmesi olasılığını belirlemek 12 kesit ayarlanabilir ayrım çöp bırakma 8 hassasiyet seviyesi modu izole edilmiştir. ve trehtonovoe uyarı, 5 ön ayarlı özel arama modu (metal, mücevher, kullanıcı modu, sikke ve emanetler) (LCD ekranda) görsel yoktur. Cihaz Ağırlık - toplam 1.2 kg, 42 ila 51 inç arasında, uzunluğu aralıkları ve sıklık 7.2 kHz.

Buna ek olarak, cihaza 250. Kılavuzu, dedektör montajı hakkında bilgi içerir yönetimi ve cihazın özelliklerini açıklar ve ayrıca sorun giderme ipuçları sağlar Garrett Ace için ek aksesuarlar satın alabilirsiniz.

LCD Ekran

Ekran Boyutu Garrett Ace yeterli adlandırılan 250 müşteri değerlendirmeleri. Bu kırmızı çizgi uygulanır ve okumalar siyah imleçler görüntülenir. derinlik verileri - Sol tarafta hassasiyet seviye göstergesinin merkezinde bulunan mevcut modları listesi, ve hakkıdır. Kullanıcıların tüm derinlik işaretçisi olurdu bu fiyata, başka bir dedektör hatırlamıyorum çünkü, sorun yok. son iki ekran arasında pil göstergesidir. Biraz duyarlılık seviyesinin üzerinde ayrımcılık 12 farklı varyantları işaretlemek göstergelerin dizisidir. Demirden gümüş sikke: Bunlardan Üstü türünü belirten tespit nesne tespit edildiğinde görünen bir imleç olduğunu.

Ekranın sağ tarafındaki Derinlik okumaları ziyade Pinpoint kullandıktan sonra daha arama sırasında hesaplanır. Burada birkaç yorum yapmak için gereklidir. derinliği ve kullanışlı bir nesneyi saptayarak önce bilmeniz rağmen, en akılda tutmak gerekir metal dedektörü bobinin merkezi hedefin merkezine geçecek eğer okuma ve hedef kimliği imkanı ile herhangi marka çok daha doğru olacaktır. Aksi takdirde, detektör dış kısmı, bir birleşik sinyali alamaz ve bu hataları meydana (bilgi ölçüm sonuçları güvenilir yeterli olmayacaktır) yol açar. Bu nedenle, en kısa sürede araştırma nesnesi bulunur bulunmaz, iyi bir fikir onun tam yerini belirlemek ve daha sonra derinlik ve hedef kimliği daha doğru bir ölçüm için "merkezin center" çalıştırın. Yüzey sinyallerine aşırı yüklenmesini önlemek için, bobinin yüksekliği zeminden 2.5 cm tutmak için gereklidir.

Garrett Ace 250 Rus puanlarını kullanarak ölçüm derinliği sırasında enstrüman okuma adımı, bunun 6-7 cm olduğu ortaya çıkıyor 10 cm işaret edilmiştir derinliği olan kazı sikke, eğer nedenle. 5 cm olduğunu hatırladı tavsiye yüzeyin altında, hala doğru olurdu. Bu yaklaşımın nedeni. 2 inç seviyesi - bu değere bir derinliktir. İkinci durumda burada anılacaktır rağmen ikiden dörde ve böylece en fazla 8 üzerinde ve sekiz işareti aşan mesafeler - 4 inç.

kontrol düğmeleri

Ekranın altında 6 vardır düğmeleri. En iyi 3 modu, duyarlılık ve ayrımı ayarlamak için kullanılır. Bunlar mevcut değerini artırmak ve sol veya sağ tuşuna basarak azaltabilir ya. Alt tuşları (PWR) açmak için kullanılan, ayrım (ELİM) ve doğru bir şekilde basılı olarak bir nesnenin konumunu belirler.

modları

Ekranın sol tarafındaki mod düğmesine bastığınızda geçerli seçimi gösterecektir. 5 Tüm seçenekler fabrikada önceden ayarlanmış ancak kullanıcı tercihlerine göre ayarlanabilir. Bu özellikler sadece en iyi metal dedektörleri sunuyoruz - sahibi farklı mod seçeneği vardır ve bu durumda kullanıcı favori ayarlarınızı kaydedebilirsiniz. All-Metal ayrımcılık kullanılmaz yüklerken, tüm metaller tespit edilir. Araştırmacılar ve plaj avcılar bu ayarla çalışabilmesi isteyecektir böylece cihaz, minik nesnelere çok hassastır.

Mücevher modu küçük parçalar ve demir ince bir folyodan sinyalleri ayırt ilk iki segment kullanmıyor. Yine, çöp miktarı da dahil olmak av koşulları, plaj avcılar bağlı olarak bu yükleme yüzük, bilezik ve diğer takı bulmak için kullanışlı olacaktır.

Kullanıcı modu ayarlarınızı kaydetmek için izin verir. öncelikle "paralar" olarak ayarlanmış eylemleri çevirmek, ancak zaman değiştirilebilir. Dedektör kapatıldığında diğer modlarda herhangi bir değişiklik ayrımcılık kaybolacaktır.

Bir kural olarak, "emanetler" Ayarlama, küçük demir çöp gelen sinyalleri filtreler, ancak kurşun veya pirinç nesneler üzerinde tutar.

"Paralar" modunda Garrett Ace sahiplerinin 250 yorum enkaz enstrüman karıştı vuruş yapabilir kontamine parklarda veya başka yerlerde kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu folyo ve demir çivi gelen sinyalleri ortadan kaldırır, fakat alüminyum kutular sekmeler olarak nikel aralığı filtreleme korur. Bu modda, ayrım ölçeği nikel madeni paralar, hem de paraların çoğunluğu için diğer altı tesisler önünde imleçler karartılmış ve fark edilmeden gidip malzemeleri işaretlenecektir olmayacağını söyledi edilecektir.

duyarlılık

düğmesinin sol ve sağ yan cihazın duyarlılık seviyesini düzenler. Deneyimli arama yapanlar bu seçenek iki ucu keskin kılıç olduğunu biliyoruz. Bu dost ve düşman ikisi de olabilir. Tüm metal dedektörleri cihazın iyi çalışmasını sağlar duyarlılık en üst düzeyinde çalışır, gerekir. Cihazın performansına zarar verebilir çok fazla. Bu dedektör toprağın denge fabrikada yüklenir. Yerden bobin Öncü, sen yanlış alarmlar kalmayıncaya kadar, duyarlılığı yükseltmek ve sonra cihaz stabilize bir seviyeye azaltmak gerekir. Bu toprağın mineralizasyon ve enkaz miktarı düzeyine bağlıdır mevcut koşullarda, en iyi derinlik sağlayacaktır. Birçok modern arama motorları maksimum ayarları kullanmak için çalışıyoruz ve çoğu zaman hayal kırıklığına uğrar. Metal Dedektör Garrett Ace 250 sekiz bölünmeler kurulumu mutlaka mümkün olan en iyi derinlik vermez hangi çok hassas dedektör denilen Rus sahipleri, gözden geçirmektedir. Kullanıcı çok 75 çalışma performansına ya da en fazla da% 50 hayret edilecek.

ayırt etme

DISCRIM düğme altında Elim ile birlikte çalışır. ilk eleğin üst kısmında birimleri 12 sınıflandırmak için kullanılır. ELİM sonraki basın devre dışı bırakmak veya seçilen modunu etkinleştirmek, imleci değiştirir. Böylece avcı mevcut duruma göre ayrımcılık parametrelerini değiştirebilir. Diğer metal detektörleri gibi, istenmeyen sinyallerin hedeflerin dışlama istenen nesnelere reaksiyonun bir eksikliğine yol açabilir hatırlanmalıdır. Örneğin, bir altın halka, dilin aynı iletkenliği olabilir , alüminyum kutu , böylece bu iki deneklere detektörü yolculuk yetmezliğine yol açar yola. Bununla birlikte, 12 segmentli aralığı ayrımcılık Garrett Ace 250 Pro sahipleri yorumları ince ayar fırsatı istisnaları için övdü.

PWR ve Pinpoint

PWR Güç düğmesi dedektörü döner. Pinpoint preslenmiş halkanın merkezi onun tam yerini belirlemek için, hedefin üzerinde olduğunda tutulmalıdır kazma. sinyali artan artar karanlık ses şiddeti üst sıra imleçler artış ile. Ayrıca, nesnenin boyutunu belirlemek detektör hedef merkezinin ortasına yakınken üzerinde Pinpoint düğmesi ve yeniden tıklayarak tutabilir. Müşteriler, bir amacı doğrudan iç bobinin üstündeki bobinin merkezinde işaretinin önünde bulunur iddia Bu yöntemi kullanmak.

Buna ek olarak, elde edilmesi için bir tam yeri, nesne üzerinde bir taraftan diğer tarafa detektör hareket ve daha sonra sinyal gücü artmaya başlar kadar hedefin üst bobin kısmı hedefleyerek. Metal nesneler hafifçe burun iç dönüş altında olacaktır. herhangi bir metal saptanması ayarı derin amaçları için sesi genellikle fark ile bir hareket gibi güçlü değildi. Belki de bu sonuncu modunda, ses duyulabilir sinyalleri yapmak ve arama sırasında onları kaçırmamak güçlendirilmiş olduğunu olmasından kaynaklanmaktadır.

Garrett Ace 250: Cihazın açıklaması

Hafifliği ve metal oyuncak ucuzluğu rağmen değil. Kullanıcı yorumları biraz ıslak ve tuzlu kum için hesaba azaltılmış duyarlılık sahilde detektörün istikrarlı işleyişi hakkında konuşun. Sığ suda kolay arama için Açık bobin tasarımı. Kuru kumlu toprak altın aynı iletkenliği olduğu mümkün, iyi bir göstergesidir 20 cm derinlikte bakır ve nikel yapılan para almak olun. Üye güçlü sinyal seviyesine sahip metalden hatta çok küçük ve ince parçaları bulundu.

eliptik bobinleri buna alışmak gerekir ilk bit kullanarak nesnenin tam yerini belirlemek için. sesli bu mod zayıf eşik sinyali geçişte. Daha sonra, aynı zamanda görüntü ekranında görüntülenen bir nesne, ses düzeyi arttıkça, daha yakın.

bobinin büyük boyutlarına rağmen, oyun alanları Garrett Ace 250 kullanıcı yorumları üzerinde çalışma olumlu değerlendirilmektedir. Dedektör bile metal yapıların yakınında işini yapar. Metal algılama modları ve takı kullanarak, kayıp takı çok küçük parçalarını bulabilirsiniz. gözyaşı ile metal büyüklüğünde parçalar sabit bir sinyal verir.

takı algılama zamanında bira kutuları, Mod set sikke arama modunda iki musluklar ve yabancı sinyalleri kaybolur dan sekmelerde duruldu kalma bir sürü almaya başladığında. Kullanıcılar ayrımcılık istenen parametrelere hızlı bir geçiş için bu düğmeye övün. Ayrıca her iki yönde de iyi bir sinyal bir hazine olduğunu ve diğer yönde onun yokluğu çöp olduğunu anlamak kolay olacaktır. Dedektör hızlı bir şekilde geri ve bu nesneler arasında iyi bir ayrım anlamına gelmektedir. ekli kulaklık hiçbir hacim için Üyelerin iyi bir kulaklık seti satın almak için ihtiyaç bahsediyor.

Eğer çöp detektörün düşük içeriğe sahip herhangi bir metal arama modu başlayabilir bölgelerde, sesleri dinlemek ve hedef tanımlaması gözlemleyin. Hassasiyet Garrett Ace 250 kullanıcıların yorumları kelimeyle muhteşem anılacaktır. metal ne küçük ve ince taneli hassas cihaz kaçar. Kuşkusuz, bu hazine avcıları için iyi haber olacak. Bütün modlarda, detektör güvenle sadece% 50-75 tarafından belirlenen bir hassasiyet düzeyi 15-18 sm bir derinlikte para bulur.

özet

Dedektör Ggarrett Ace 250 sahipleri yorumları daha pahalı modellerden daha iyi çalışır gerçeği övün. çok az para için daha önce pahalı özellikleri almak beri ek olarak, bu yeni başlayanlar için harika bir araçtır. Sonuçta, kaç acemi kullanıcılar 15 cm derinliğinde bir rögar kapağı bulamayan cihazlarda hayal kırıklığına?

Bu daha pahalı metal dedektörleri artık sahipsiz edilecektir olduğu anlamına mı geliyor? Elbette değil. Yine de, As 250 cihaz çok hafif, kendi elit fonksiyonların birçoğunu kullanılabilir hale getirir, bu saatlerce kullanılan ve yolculuklarda yanınıza edilebilir. Onun kolay öğrenmesi ve bir zevk onunla çalışmak için.

Daha önce, tür kesin yer tanımında, sinyali tefrik modu seçimi, görsel ve audioidentifikatsiya, derinlik tanımı olarak uygun detektör özelliklere sahip olacak hayal etmek imkansızdı. Her durumda, Garrett Ace 250 pratikte kanıtlanmış buna değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.