ModaTakı

Mağazalar takı Güneş ışığı: alımları, promosyonlar, indirimler kadınların Bir yorum

sıkıca kurulan - Sadece çok ifade "'s elmaslar bir kadının en iyi dostu" bu oldu kamusal bilinç. Bir sürü - hatta 0.03 karat - Kim onun koleksiyonunda en az bir taş olsun istiyorum. Ama nasıl elmas satın almak ve kırılgan bir kano ailesi bütçesinde ölümcül ihlali kırmamaya göze? Neyse ki, Rusya'da haline gelmiştir yerde mücevher mağazaları marka Sunlight açtı. kendi ürünlerinin tüketiciler tarafından yorum dengesiz. Bu markanın avantajları ve dezavantajları anlamaya çalış.

Elmaslar mevcuttur!

Birçok kullanıcı ucuz bir ürün Sunlight mağazaları yapma, sonuna kadar anlamadı. gruplarından birinin bir incelemesi söz konusu son derece küçük boyutlu taşlar her şeyi söyledi. "Değil elmas, daha ziyade, hatta kırıntıları veya tozu yapın" - tipik müşteri diyor, ama sonra ekler: "Ama çok güzel görünüyor." "Ürünler Hong Kong üretilmektedir, ünlü vergi cenneti" - diğer değerlendirmeleri söylüyorlar. "Fiyatlar franchising satış modeli nedeniyle azalır," - Üçüncü diyor. Ne olursa olsun, ancak on bin ruble hakkında değerinde altından yapılmış Sunlight ortalama ürün, ve gümüş - sadece bir buçuk bin. o çok mütevazı bir kız için pahalı, Katılıyorum.

kullanılabilirliği Sunlight

1995 yılında Hong Kong kurulan şirket Rus pazarında bir dayanak başardı. Vladivostok Kaliningrad - web sitesinde veya katalogda ürünü seçebilir ağına ek olarak, Rusya yüzden fazla şehirde satış 250 puan çalışır. ürün yelpazesi çok büyük. Eğer katalogda herhangi dekorasyon sevdim ve mağaza o yoktu, sadece sipariş edebilirsiniz ve bir kaç gün içinde teslim edilecektir. Güneş ışığı Review tarafından alıcıya Bu saygılı tutum sonrası hizmet için bir rol modeli çağırır.

ürünlerin kalitesi

Eğer - platin kaplı büyük ağır mücevherler, hayranıyım, buradan değildir. Ama eğer - çarpıcı eser, şıklık ve tarz ve en önemlisi takdir genç bir bayan - özgünlük Sunlight'da size ne gerek bulacaksınız. Gözler dev çalıştırmak ürün yelpazesi. elmas ve 0.29 karat, fionity, diğer kıymetli taşlar, beyaz, sarı, vardır rose gold, gümüş süs eşyaları. Güneş ışığı yorumlar Tüm boyutları var - hatta genç kızın ince parmakların, bir yüzük satın alabilirsiniz gerçeğini de övgü!

güvenilirlik

Fiyat rağmen - biraz takı maliyeti yukarıda, takı Sunlight yorumlar kullanmaya kararlı denir. Mağaza garanti altı ay boyunca, ama uzun yıllardır aktif giyim küpe ve yüzük taşları düşmezler. yüksek teknoloji neredeyse görünmez sabitleme yöntemleri ve ürün sayesinde farklı kürek takı pazarı, "perçinler" Kaba olmak gerekmez.

Promosyonlar ve indirimler

Biz gözardı edemez ve yetenekli politikacılar Sunlight'da uygulandığı alıcılar, cezbetmek. İnceleme bazı alıcılar kartı, bir sonraki alım ikramiye hakkında söyledi. Diğerleri gümüş küpe ve satın almak için bağışlanan fionitami ile kolye bahseder. Diğerleri bir sırrı açığa: Eğer firma hakkında bir inceleme bırakırsanız, istemci kartı 500 puan tahsil edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.