ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

"Interskol" (düzlem): Popüler modelleri, talimat, onarım ve yorumlar

Elektrik ait uçaklar tip panoları ve barlar yontma idealdir. "Interskol" Şirket müşterilerinin ideal olarak profesyoneller ve yeni başlayanlar için uygundur modelleri sunar. Bıçak büyüklüğü nominal güç ve hız oranına dikkat etmelidir cihazlardan birini seçtiğinizde. Boyut olarak uçaklar oldukça farklıdır.

Bazı modellerde, yonga ayrı bir çıkış vardır. enstrüman için çerçeve en yaygın olarak, bir astar ile yapılmış. Bazı sürümler ayarlama marş kullanın. profesyoneller için bu tür cihazların büyük bir uyum. Yaklaşık 8000 modelinin ortalama maliyeti. Ovuşturun.

aracı kullanmayla ilgili talimatları

Kullanımdan önce, cihazını ayarlamak için gereklidir. Bu amaçla, bıçak yapısının alt olan maruz kalmaktadır. Plaka yüksekliği bir döndürme mekanizması tarafından düzenlenir. cips Boru açık olmalıdır. Önemli bir ağa 220 enstrümanı bağlamadan önce başlangıç düğmesi etkin değil emin olmak için. güç modeli bağladıktan sonra maruz kalmaktadır. Gerekirse, plakanın yüksekliği bırakılır ayarlayın.

onarım modeli

rotor kırık zaman planyaları çoğu. Bahsedilen eleman motora yakın yer almaktadır. Instrument Tam kendiniz tamir etmek amacıyla, bir anahtar kullanmak gerekir. İlk olarak koruyucu kapak, muhafazanın dibinden çıkarılır. Daha sonra, başlatıcı hemen kaldırılır. Bir sonraki adım pedi bükmek etmektir. Arkasında vidalarla sabitlenir rotordur.

parçaları ayırmadan sonra kusurun olup olmadığına bakılır. Cihaz yanmış ise, siyah izleri olacaktır. Bu durumda, model tamir edilemez. Aynı zamanda, sorun rotor içinde bulunan kondenser, kırılmasıyla yer alabilmektedir. Onun performansı test cihazı kullanılarak test edilir. 30 ohm aşağıdaki indeksi eşiği direnci, rotor tamamen değiştirilmesi gerekir.

Açıklama düzlemsel "Interskol P-110"

Bu uçaklar (elektrikli) "Interskol" yorumları, kural olarak iyi. Elektrikli aletlerin 3.5 kW eşittir. Eğer uzman görüşü düşünüyorsanız, modeli ince planya panoları için uygundur. tutucu cihazı bir kilit ile kullanılır. Gerekirse, bu yüksekliği ayarlanabilir. tabak modeli motorun altına almaktadır.

sahiplerine göre, rotor çok sık kırılır. cihazın içine toza ve neme karşı koruma sistemidir. Çam panoları tedavisi uygun bir model için. Bıçak rendeyi zaman alıcı bir "Interskol" çok değil ayarlanması. 4.7 cm genişliğe ayarlayın. Redüktör Toplayıcı türü kullanılmıştır. Standart araçları ayarlamak ve çizgi anahtarı vardır. Eğer değerlendirmeleri inanıyorsanız, alt kapak sorunsuz kaldırılabilir. gibi düşük 7.800 olarak ruble olabilir piyasada belirlenen aracı satın alın.

Modelin yorumlar "Interskol P-102"

planer "Interskol P-102" incelemeleri sen çok çeşitli bulabilirsiniz. Onlar profesyonel kullanım için uygun değildir. Bu durumda, motorun, küçük bir güç uygulanır ve maksimum frekans bileşeni 1500 rpm'dir. modeli genellikle çam panoları tedavisinde kullanılır. Resepsiyon çok geniş değil ayarlanır ve biraz modifikasyon ağırlığındadır. 5.2 cm bıçak genişliği. Bu durumda, tutucu yoktur.

nem koruma sistemi aracı barındıramaz. Eğer müşteri yorumları inanıyorsanız, ısınma problemi olan motorlu seyrek görülür. Bu durumda plaka kolayca ayarlanabilir. sap elinde bir polimer astar kullanılır ve slip etmez. paslanmaz çelikten yapılmış Ram aracı. çam çubukları tedavisi için bir model uygundur. yoksun itibaren yüksek gürültü parametresini bahsetmek önemlidir. Maksimum hızda modeli kadar 77 kadar dB verir. söz konusu satın taşınabilir rendeyi 7 bin kadar düşük olabilir "Interskol". ovuşturun.

Parametreler planya "Interskol P-105"

Düzlem "Interskol P-105" bir çok avantajı vardır. Uzmanlar kalite bıçağı övdü. standart kiti Levha ayar tipini içerir. aracında kontrol yapısının ön monte edilebilir. alıcılara göre, bıçaklar çok çabuk ayarlayabilirsiniz. Bir ağ kablosu tutucu olmadan kullanılır. set rende kompakt anahtarına bağlıdır. sorunsuz, aracın alt kapağı çevirin.

Mevcut toz koruma sistemi. Bu durumda takılması, bu planer tabanına yakınında yer alır. İzin verilen çalışma sıcaklığı 45 derece bir maksimumdur. 5.4 cm'ye eşit bıçak genişliği. Planer marş kontrol ile birlikte kullanılır. sette Talimatlar planya "Interskol P-105" dir. Redüktör aracılığıyla kondansatör ile birlikte kullanılır. modelinde neme karşı koruma sistemi no. 6700 ruble fiyata kullanıcı kapasitesine sahip bu serinin bir uçak satın alın.

Açıklama planya "Interskol R-82TS-01"

bu dizi evde onarım için idealdir Planer. modifikasyonun özellikleri arasında yüksek kaliteli kalem bahsetmek önemlidir. Bu durumda, kaplama reçine yapılır. Eğer uzman görüşü, motoru düşünüyorsanız, modeli yüksek kalite kullanır. akçaağaç tahtalar uygun bir model işlemek için. Bu durumda tutucu plastikten yapılır.

4.6 cm'ye eşit bıçak genişliği. Gerekirse, plaka elemanının eğim açısı işleme yeteneğine sahiptir. güç kablosu 1.2 m ve müdahale planya sırasında bir uzunluğa sahiptir. Resepsiyon tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. kontrol, model bir marş uygulanır. gibi düşük 7.900 olarak ruble olabilir zamanımızda Planya satın alın.

Modelin yorumlar "Interskol P-55"

genel olarak olumlu bir karaktere sahip bu dizi değerlendirmeleri Planer. profesyoneller için, model, harika uyuyor. Güç kablosu cihaz sahibinin uygulanır. alıcılara göre, plaka sorunsuz ayarlanabilir. Gerekirse, her zaman temizlenebilir. koruma sistemi toz tarafından temin edilmez. kadar 4.6 olarak kW'a eşit motor gücü. Ki burada, maksimum frekans 2300 rpm ulaşır.

aracında Redüktör kontrol ile birlikte kullanılır. Hız kontrol yapısının önünde yer almaktadır. Nem koruyucu sistem aracı olmasıdır. Başlangıç tel tipi kullanılır. 4.7 cm'ye eşit bıçak genişliği. Plakanın eğim açısı, herhangi bir sorun olmadan ayarlanabilir. Çalışma sırasında izin verilen sıcaklık seviyesi 40 derecedir. Standart bir plaka setini çıkarmak için anahtar olduğunu. Sökün "Interskol" rendeyi hızlı. Rotor bir kapak kullanılır. bu dizi kadar düşük 7.800 olarak ruble olabilir Planya satın alın.

Parametreler planya "Interskol R-82TS-05"

Başka bir model marka "Interskol" - düzlem P-82TS-05 - 4.3 kW kapasiteli yaptı. 1.400 rpm kadar maksimum frekansı. Redüktör model kontrolörü uygulanır. Eğer uzman görüşü inanıyorsanız, nadiren kırar söyledi. Modelin termal koruma plakasını kullanır dikkat etmek de önemlidir. akçaağaç kurullarının tedavisi için uçağı harika uyuyor.

Nem koruma sistemi üçüncü derece geçerlidir. Starter cihaz yüksek kalite kullanır. 4.3 cm bıçak genişliği. Mümkün değildir, bu durumda plakaya eğim açısı ayarlamak için kullanılır. Başlangıç sistemi bir rotor ile donatılmıştır. 6300 ruble olabilen bir özel deposunda bu uçağı satın alın.

Modelin yorumlar "Interskol P-66"

Başka hangi modeller şirketi "Interskol" tarafından yapılan? Düzlem P-66 birçok avantajı vardır. Bunlar arasında, kompakt boyutu dikkat etmek önemlidir. modelinin sapı yüksek kaliteli polimer astar ile yapılır. Resepsiyon paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Planya mevcut olmayan ve gelen Softstarter. derz çubukları için modeli harika uyuyor. toza karşı koruma sistemi, üçüncü sınıf cihaz kullanılır. Uzmanlara göre, modelin rotor besleme oluğu kondansatör uygulanır.

Çok hızlı bir şekilde soğur, böylece uzun bir süre izin bu aracı kullanın. Dezavantajları arasında yüksek güç ayarını dikkat etmek gerekir. planer neme karşı koruma sistemi mevcut değildir. Rotor kontrol olmadan kullanılır. 4.2 cm'ye eşit bıçak genişliği. plakası taşıma eğim açısı mümkün değildir. Kullanıcı, düşük bin 6 olarak. Rub yapabiliyor bu serinin bir uçak satın alın.

Parametreler planya "Interskol P-80"

müşterilere marka "Interskol" Başka ne sunabilir? Düzlem, P-80 bar işlemek için uygundur. Regülatör kontrolöre başvurmuştur. Bu durumda koruyucu plaka paslanmaz çelikten imal edilmiştir. sap bir polimer astar ile birlikte kullanılır. Alıcılar kapasitör iddia gibi nadiren hararet. nem koruma sistemi, ikinci sınıf tarafından kullanılır. Biz parametreleri hakkında konuşmak, o 3.6 kW planya kapasitesine dikkat etmek önemlidir.

Bu durumda, frekans dakikada 1800 devirlik bir maksimum eşittir. meşe tahtaları modelinin tedavisi için mükemmel uyum. Toz koruma sistemi kalitesi için tercihen kullanılır. Raf plastikten yapılmış. Modelin, rotor yapısının arka kısmıdır. Model sadece 3.2 kg ağırlığındadır. plakayı çıkarmak için standart seti planya konuk tuşuna basın. aracında bıçak yerine oldukça basittir.

Hasar onarım planya motoru "Interskol" en iyi servis merkezinde yapıldığında. kusurlarından biri de yokluğu ayarlayıcı plakasını dikkat etmek önemlidir. gürültü seviyesi 79 dB eşittir. planer gelen voltaj aşırı yüklenmeye karşı koruma yoktur. Kullanıcı, düşük bin 6 olarak. Rub yapabiliyor bu dizideki aracı satın alın.

Açıklama modeli P-23 şirketin "Interskol"

Düzlem, P-23, çam çubukları tedavisi için de uygundur. Ayrıca, model çeşitli boyutlarda meşe kalaslarla çok iyi başa çıkabilir. Redüktör, model bir kontak tipi kullanılır. kontrol o çerçevenin önünde yer almaktadır. Bu durumda mevcut olmayan ve alma. Eğer uzman görüşü düşünüyorsanız, plaka ayarlamak çok kolaydır. 5.3 cm'ye eşit bıçak genişliği. Plakanın eğim açısı ayarlamak için bırakılır. Güç kablosu yuvasıyla birlikte kullanılır. planer standart seti anahtarıdır.

nem koruma sistemi üçüncü sınıf tarafından kullanılır. bir polimer kaplama ile sağlanan alet bir sap. Başlangıç Sistemi yüksek kalite kullanır. Ancak, yükseklik ayarı plaka çevrimdışı dikkat etmek önemlidir. sedir ürünlerin tedavisi için bir model kötü uyuyor.

Gürültü seviyesi 67 dB planer olduğunu. Tamir planya "Interskol" hizmet merkezinde uygun davranış. Toz koruma sistemi üreticisi tarafından sağlanan değildir. dizi tarafından sağlanan bir uçağı satın, 7500 rublelik bir fiyata kullanıcı yapabilirsiniz.

Açıklama düzlemsel "Interskol R-86TS"

Kompakt ve ucuz uçak olduğunu. Elektrikli aletlerin 4 kW arasındadır. neme karşı koruma sistemi yoktur. Eğer değerlendirmeleri inanıyorsanız, rotor kaliteli bir denetleyici ile kullanılır. Güç kontrol bazın önünde yer almaktadır. Bir ağ kablosu bir tutucu ile donatılmıştır. bıçak genişliği tekniğe uygun olarak, plaka sorunsuz ayarlanabilir. sadece 4,3 cm'dir. kadar az 5.700 kadar ruble olabilir zamanımızda modeli al.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.