BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Merkezi Oyun Warface başlatmak için - ne olduğunu ve biz neden ihtiyacım var?

Bugün oyun merkezi Warface başlatmak için ne bulacaksınız. Aslında, sanal nesne - bu çok yararlı bir şeydir. Ama neden ihtiyacım var? Bunu nasıl alabilirim? Ne yapıyor? Hadi bugün bizden önce bu sorulara cevap çalışalım.

Bu nedir?

biz bugün uğraşmak zorunda anlamaya çalışacağız, başlamak için. Aslında, Warface başlatmak için şimdiki çağdaş kullanıcının Oyun Merkezi anlaşılması için oldukça basit bir şeydir. şey Rusça birçok çevrimiçi oyun şimdi itfa ve "Mail" tarafından geliştirilen olmasıdır. o, onlara yüklemek güncelleme ve silme, oyuncaklar duraklar kullanıcıların indir yardımcı olan özel bir uygulama yarattığını. Bu sözde Oyun Merkezidir. Onun ihtiyacı "Posta" hayattan Warface ve diğer oyunlar başlatmak için. O olmadan, bir oyuncak kullanamazsınız. Bu kurulum dosyasını indirmek vermez. Hepsi bu. en, oyunun ilk açılışında hazırlamak için deneyin Warface ileti almak vermeyelim: "oyun merkezi çalıştırmak için kullanın."

Indirme ve yükleme

Eh, tüm eylem için en basit ve anlaşılır - oyun istemcisi başlamaya hazırlanıyor. Burada indirmek ve Mail.ru. üzerinde oyun merkezi yüklemek zorunda kalacak Nasıl fikirlerini uygulamak için? en anlamaya çalışalım.

pick up ve şirketin resmi web sitesine gitmek sadece Başlamak için Mail.ru. Daha sonra, bölüm "Oyunlar" bir göz var. Orada size bilgisayarınıza indirebilirsiniz oyuncakların listesini göreceksiniz. Ama eğer bir "Oyun Merkezi" tabelasını göreceksiniz hemen üstünde. bunun üzerine tıklarsanız, o zaman bilgisayarınıza yükleyici indirecektir. Bakan özellikle "ağır" değil - İnternetin ortalama hızda birkaç dakika yeterli olacaktır.

işlemi tamamlandığında, programı yükleyin ve ardından Warface ve diğer müşteri oyuncak başlatmak için Oyun Merkezi'ni kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ilk bakışta göründüğü gibi o kadar zor değil.

Nasıl çalışmak

Hiç kapsamlı oyun merkezi Mail.ru kullanmak istedi, hatta bunu kullanarak oyunlar indirebilirsiniz. Ancak, bu yalnızca istemci seçenekleri ile yapılabilir.

Uygulamayı başlatın ve sonra "Oyun" bölümünü ziyaret edin. Orada sonra, herhangi bir bölümünü bulun görselin yanında "İndir" butonuna tıklamalısınız. Sen indirmeye başlayacaktır. Bir süre (bu programın sağ üst köşesinde yazılacaktır) sonra, yüklemeyi başlayacaktır. Birkaç dakika bekleyin - ve oynamak deneyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, oyun merkezi Warface başlatmak için - çok yararlı bir şey, modern kullanıcıları için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.