BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Meincraft" da sihirli değnek nasıl yapılır ve nasıl kullanılır?

Meincraft'daki her oyuncunun, bu oyunda çok fazla değişiklik olduğunu biliyor. Bu proje, sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz inanılmaz fırsatlar sağlar, ancak yine de kullanıcılar süreçleri daha da çeşitlendirmek ve daha da heyecan verici hale getirmek için yeni şeyler yaratmaktadır. En popüler modlardan birisi "Taumkraft" dır ve burada büyü dünyasını öğreneceksiniz. "Meincraft "'ın orijinal versiyonunda, elbette, simya yardımı ile yaratabileceğiniz efsanevi yaratıklar ve özel iksirler vardır. Ancak böyle bir sihir yoktur ve bu "Taumkraft" tarafından düzeltilir. Bu değişikliği kullanacaksanız, enerji ve bilgi edinme, büyüler oluşturma ve çok daha fazlası ile ilgili çok önemli bilgileri öğrenmek zorundasınız. Ama her şeyden önce "Meincraft" da sihirli değnek nasıl yapılacağını öğrenmelisin.

"Taumkraft"

"Meincraft" da sihirli değnek nasıl yapacağınızı incelemeye başlamadan önce, bu konunun eklediği mod "Taumkraft" ile biraz tanışmanız gerekiyor. Doğal olarak, oyun sürecinde neyin yeni olduğuna dair tam bir fikir edinmek için modifikasyon hakkındaki bilgileri dikkatlice okumanız gerekir. Şimdi sadece temelleri öğreneceksin. Modu yüklerken, sihirli değnek veya Taumonomicon gibi çeşitli büyülü şeyler yapmak için fırsat elde edersiniz - büyü kitabı "Minecraft". Ayrıca oyundaki her öğenin kendine has bir sihir alanı vardır; buradan, özel cihazları yönlerini çıkarmak için kullanabilir ve ardından bunları daha karmaşık yönleri ve hatta büyüleri elde etmek için bir araya getirebilirsiniz. Daha sonra onları büyülü enerji ile şarj etmeniz gereken sihirli değnekle de kullanabilirsiniz; bu da özel bir şekilde ortaya çıkar. Genel olarak, tüm soruları çözmek için çok zaman harcamanız gerekecek, ancak şimdilik sadece "Meincraft" da nasıl sihirli değnek yapacağınızı anlamanız gerekiyor.

Kraft çubukları

Yani, "Maincrafter" da sihirli değnek nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız, o zaman öncelikle gerekli materyalleri toplamaya ihtiyacınız var. Çok fazla gerek kalmayacak - önce temel olacak ahşap bir sopa al. Uygun külçeden elde edilebilen bir altın külçe ile yanı sıra, Meincraft'ın büyülü dünyasını inceleme sürecinde bulabileceğiniz sihirli parçalardan herhangi biriyle birleştirilmeniz gerekecek. Bu üç maddeyi birleştirerek, elli enerji birimi tutan ve temel büyüleri yapmanızı sağlayan basit bir öğrenci çubuğu alacaksınız. Unutmayın: sihirli değnekler ve büyü için "Maincraft" modunu kullanmanız gerekecek, böylece bu tarif kullanılabilir.

Değnek kullanma

Birçok oyun ilk başta "Meincraft" ın sihirli değneklerinin size ne gibi avantajlar sağladığını anlamıyor. Bu konunun Kraftı sadece bir başlangıçtır ve onu oluşturduysanız, bunu derhal profesyonelce kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Bunu öğrenmek zorunda kalacaksınız - bir sihirli değnek kullanmak için enerjiye ihtiyacınız olacak ve zaten öğrenilen büyüler. Elinde bir değnek alır ve enerjisi yeterliyse bildiğiniz büyüleri yapabilirsin.

Geliştirilmiş değnek

Zaten anlamış olduğunuz gibi, öğrencinin çubuğu yalnızca temel büyülere erişmenizi sağlayan bir temel oluşturur. Ancak bunu, bir uzmanın bir değneki, bir yangın değneği vb. Gibi daha güçlü sihirli öğeleri hazırlamak için bir temel olarak da kullanabilirsiniz. Sana çok daha büyülü fırsatlar veriyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.