BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" bir tekrarlayıcı yapılır?

İlk bakışta, "Maynkraft" oldukça ilkel ve çok etkileyici bir oyun gibi görünüyor. Yanıltıcı tanıttı sekiz bitlik grafik ve arsa eksikliği, belirli amaç hangi oyuncu diğer oyunları aramaya alışık etmek. Ama aslında, bu grafik oyunu biraz tadını ve tam tersine hikayesi ve kampanyanın eksikliği, daha fazla olanak ve planını uygulamaya daha zaman verin verir. arsa katlanmış oyalama olmadan, daha çabuk oyunun en ilginç yönlerini öğrenebilir. Örneğin, "Maynkraft" hatta teller aracılığıyla elektrik iletebilir içinde, neredeyse imkansız görünüyor. birçok oyuncu bu fonksiyon gereksiz olduğunu görünebilir böylece Ama aynı zamanda o, sadece on beş bloktan tarafından iletilir. tekrarlayıcı, sen elektrik eylemi genişletme olanağını sağlar - özel bir birim olmadığından Ama bu öyle değil. Nasıl bir repeater yapılır? Yani elektrik kullanmak isteyenler için temel soru, fakat nedeniyle mevcut kısıtlamaları yüzden yapamaz.

işleyen elektrik

"Maynkraft" Elektrik gerçek hayatta aynı şekilde tellerin geçiyor, ancak oyunda, sadece sınırlı bir mesafe geçmesi ve daha sonra işlemez duruma dikkati çekiyor. Bu mesafe daha önce bahsedildiği - onbeş bloklar da sorun bir repeater çözecek söylendi. Ama nasıl bir repeater yapılır? Nasıl çalışır hale getirmek için? Birçok yeni başlayanlar bu nedenle, bu yönüyle olmadan oynamayı tercih bu sorunun cevabını bulamıyorum. Ama oyunun yeni yüzleri açılıyor! Bu nedenle, herkes oyun maksimum zevk almak için, bir repeater yapmak bilmeli.

kaynakların toplanması

diğer eşyalar olduğu gibi, sahip tekrarlayıcı sonra işçiliği için kullanılacak kaynakların belirli bir miktar toplamak. Eğer takipçi nasıl başa istiyorsanız, öncelikle daha sonra alt satır bankta yerleştirebilirsiniz taş üç blok, üzerinde stok gerekecek. merkez hücre ortaya çıkabilecek büyük zorluklar arayışı ile, kırmızı toz yerleştirmek gerekir. Bu her iki tarafında, daha önce ilkel tekrarlayıcı olarak kullanılan iki hamlaçların koymak gerekir. Oyunun tek günceller ile Ama eski teknoloji kaldırılmasıyla, ve yeni kullanılabilir hale geldi. Ve artık yerine repeaterin meşaleler kullanabilirsiniz, ancak bu tasarım daha az kaynak tüketen rağmen, çok daha hantal. Her durumda, artık "Ana" bir Tekrarlayıcı yapmak için biliyorum, bu yüzden bunu kullanarak sürecine gitmek gerekir.

elektronik sinyal genişletme

Elektrik telleri fazla onbeş blok geçiyor. Yani, güç kaynağından onbeş blok mesafede cihazlar tüketen güç vermek veya bir repeater kullanmak gerekir. Nasıl bir hale getirmek için Minecraft içinde tekrarlayıcı, zaten biliyorum bu yüzden kablo bittiği yerde hazır bir nesne ve gerçekleşecek. Ve bir yineleyici diğer tarafında, başka bir onbeş bloklar için bir sinyal iletebilir aşağıdaki teli düzenleyebilirsiniz. Gizli cihazın adıdır - tekrarlayıcı bloğu ulaşmadan önce elektrik ettiği mesafenin sıfırlamak suretiyle döngüsünü tekrarlar. Yani "Maynkraft" elektrik bağlantısının sırrı bu. tekrarlayıcı nasıl, nasıl çalıştığını biliyorum ve neden ihtiyacınız - çok. Ama başka amaçlar için kullanabilirsiniz.

Tekrarlayıcı kullanmak Ek yolları

Minecraft içinde Tekrarlayıcı bunu geliştirilmiş veya basitleştirilmiş yok aynı anda rolleri çeşitli hareket edebilir - bu baştan orada olduğu halde iyidir. Çoğu durumda bu bir izole edilmiş diyot olarak kullanılır. Bu yineleyici gelen yönü tek gerçeği sayesinde mümkün olduğu ve mevcut bir taraftan bunu girerse, sadece karşısındaki çıkabiliriz. ağ tekrarlayıcı Uygun yerleşim sizin için doğru yerde elektrik akımını ve en esnek kontrolünü söz bölmenin izin verebilir.

tekrarlayıcıdan İzle

devreleri ve elektrik şebekelerinin çeşitli bir yineleyici varlığı o orijinal amacı, orada kullanılan rağmen Kimsenin bir sürpriz sebep yoksa, konuyu kullanmanın yöntemleri şaşırtabilir söyledi. onda biri bir saniyenin onda biri kadar dört - şimdi dört Tekrarlayıcı modu gecikme olduğunu biliyoruz çünkü Örneğin, insanlar onu izlemek olun. İkinci modda birlikte iki dördüncü moduna ayarlı tekrarlayıcı ve bir tane koyarsam bir saniye gecikme olsun. ve bu harika "Maynkraft" - Tamamen farklı bir konuyla alakalı şeyler oldukça yaratıcı ve sıradışı bir yaklaşım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.