Ev ve AileÇocuklar

Eğlenceli yapmak için: Bir ev ülkedeki çocuklar için

Dacha - bu sadece sabahın yetişkin yatak veya bahçede yapan karanlık kadar, bir şey, bitki ot, konserve ya da inşa etmek için bir yerdir. korku komşuları rahatsız olmayan çocukların gülmek, bağırmak, yalınayak koşmak kalpten, açık havada kalmak için de çok büyük bir fırsattır. Kısacası, bu çocuklara kendileri olmak için eşsiz bir fırsattır. ülke sitesinde, her yerde bahçede, kendi alanı varsa onlar tamamen özgür olabildiği - Başka bir küçük insan mutluluğu için gerekeni?!

Kişisel alan

Boş 5-9 yaş arası çocuklar ve denetimi ile ilgili pek çok sorunun çözümünde - ülkedeki çocuklar için ev. OPEC babalar anneler, dedesi bazen ve çocukları "olur" bir sır değil. Ve yetişkinler sık ya da basitçe çocuk bakmak, ya kendi kişisel işleri ile ilgisi ve sonsuz rolünü gerçekleştirmek istemesen zamanım yok "dadı-polis". yani biri diğerinden bir mola ve burada karşılıklı ilgi gerekir. sorunu çözmeye yardımcı olmaktır çocuklar için küçük bir ev ülkede. Ne? Ve bu ne var:

  • ortak değil evde, oynamak için kendi yer olacak Çocuklarınıza var. İşte onlar istedikleri kadar sahiplerinin dolu ve eğer varsa, vb düzenlenmiş oyuncak, mobilya, vardır Bunlar bir sonucu, çatışma durumlarında daha az bir sayı olarak, onların bebek ve araba atmayın, ortak bir evde çöp yok.
  • Çocuklar için kır evi normal bir odaya sahip olmadığını, çocuklar havada harcamak çoğu zaman sağlayacaktır.
  • Kendi "çatı" Çünkü oyunların parçası üzerindeki tükenmez hayal, çocuklara çok uzun zaman alır. Ve yetişkin, vb kendinize zarar için, çocuklar "yanlış bir şekilde" tırmanmaya endişe gerek yok
  • Eğer ülkede çocuklar için bir ev Construct, bu da önemli bir eğitim andır. Erkekler, kızlar bahçe ve ilkokul yaşı genellikle yetişkinleri taklit. Ve özel "daire" kendi master duygularının eğitiminde güçlü bir faktör, doğruluk, düzen, temizlik, öz-disiplin arzusu olacak.

nasıl oluşturulur, ne inşa etmek

Eğer düşünüyorsanız, belki de bir ev, yeterli değil onun varlığı olsa - Villanın genç sakinleri için eğlence etkinlikleri organizasyonunda büyük bir artı. İdeal olarak, elbette, en azından küçük bir oyun alanı gerekiyor. farklı seçenekler Fotoğraflar, ilgili konularda birçok dergide bulunabilir. Orada, tabii, salıncak, slayt ve arzu şişme havuzun. şemsiye mantar veya ağacın altında küçük kum havuzu, tenyok genel resim tamamlayacak oldu. zaman onlar inceleme altında tutulabilir zaman zaman müdahale etmek - vb bir yetişkin, hasat ile değil çiğnenmiş yataklar, karışmaz ve diğer, böylece, bir taraftan çocukların şekilde çevirmek olmaz gerek yer seçin eğer gerekli, ya da sadece akşam yemeği için arayın. "Konut" gelince, birçok seçeneği vardır. İlk olarak, çocuklar için plastik evler ve ilgili aksesuarlar satın alınabilir. onlar kesinlikle ucuz değildir, ama zaman bir taşla birden kuş vurmak için. Yapılan bu tür ürünler genellikle maddi bir çevre dostu, dayanıklı, hava şartlarından etkilerden ve korkmayan yapılır değişen mevsim. Onlar çocuklar zarar veya daha fazla herhangi bir zarar Kendini neden almazsınız şekilde yapılır. dahil evler açık pencere ve kapılar, banklar veya sandalyeler ve masa bulunmaktadır. Genellikle slaytları veya diğer eğlenceli oyuncak ve aksesuar ve ekli. kız ve erkek çocuklar dikkatini çekmek daha Evler parlak boyalı. Ve boyutunda bunların belirli alan için uygun seçeneği seçmek her zaman mümkündür. Başka yöne gidebilir: kendi başlarına bir ev yapmak. Prensip olarak, bu çok zor değil, özellikle dost ailenin erkek kısmı doğrama aleti. Yükseklik yeterli 240-250 cm aynı derinlikte genişlik - küçük merdiven ve balkon olabilir 230 cm levhaların yapı üzerinde alır .. Bu "inşaatçılar" takdirine boyanmıştır. mobilya yık - tabure, bank - herhangi baba, dede de tamamen erişilebilir. "Bina" işler yeri olup ve çocukları haberi - Birlikte çalışmak için daha ilginç olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.