Gıda ve içecekYemek tarifleri

Lezzetli omlet - fırında tarifi.

Gerçekten, hiç pişirmeyi severim. Ben lezzetli bir şey ve orijinal ile sevdiklerini mutlu etmek ister. Ama bazen, kesinlikle mutfakta ev sahipliği yapmak istemiyorum bisiklet icat gibi muhtemelen herkes çekici değildir bana ruh bulur, ama yaklaşan levhalar ve tava düşüncesi korku ve özlemi ilham veriyor.

şans bu ki, bu ruh hali tiksinti başlar telefonu uğultu zaman kişisel bir anda gelmiş ve kocası bir neşeli ses duymak "Tatlım, bana lezzetli bir şey yapmak, çok aç, eve gidiyorum." Şu an nerede önümüzdeki birkaç gün içinde, kalma sevgili kocası Zihinsel istekli, biz mutfağa tarama buzdolabı açmak zorunda ... ve burada ruh hali oldukça şımarık. Özellikle bakışları birkaç zavallı yumurta, bir kutu süt ve peynir ve sosis artıkları sunması halinde. Eh, bir kaç sefil havuç, domates ve soğan birkaç ortalıkta kutunun derinliklerinde bir yerlerde. Ve nasıl pişirmek "tüysüz" gidiyorum? eşi hasta, özellikle ben haftada en az bir kez bir ev almak zorunda olacak adama anlatmaya Yorgun, - nankör bir görev. durumu kurtarabilecek tek omlet hiçbir bekar, "skovorodochny" ve muhteşem ile omlet tarifi fırında.

Omlet nasıl pişirilir fırında - tavsiye çok basittir. pişirme ilkesi bile okul açıktır. olan bütün yumurtaları çırpma, bir yağlanmış forma dökün ve önceden ısıtılmış fırına, bir bardak süt ekleyin. yakmadan omlet Fırını açmadan 20 dakika pişirin. Bu senin var omlet tarifi fırında. Ama yaklaşık bir soru olduğunda Omlet yapmak nasıl fırında değil sadece hızlı değil, aynı zamanda lezzetli, sizin hayal ve ne buzdolabında değildir sizde.

Benim durumumda, ilk organik sebzeler. Havuç soğan, domates doğranmış, aşınmış. Önceden ısıtılmış tavada üzerinde daha sonra, yağ, carrot fry birkaç dakika dökmek soğan ekleyin. Kavrulur sebze kadar, sosis, peynir kesik kalıntıları sürülür. Yani yumuşak ve gevrek değildir, sebze gel bu. Şimdi doğranmış domatesleri ekleyerek, beş dakika ve gaz kapatmadan önce bir dakika boyunca sosis atmak. Omlet için Dolum hazırdır. Ben alt kalıp onu yaymaya ve sonra süt ve fırına yumurta ile karıştırılır önceden dökün. bir omlet hazırlanan, ben rendelenmiş peynir serpin. Burada aynı zamanda kocasının bir omlet, sadece zaman takdir kadınlar için fırında bir tarifi, ama.

Eh isterseniz, bir omlet yapmak , hiçbir zaman ve çok az yiyecek yoktur çünkü, ama sadece bu yemeğin seviyorum çünkü, ben sadece hayal alkışlayabilirsiniz. Sonuçta bu yemeğin hazırlanmasında tek fark sadece kullandığınız doldurma yer almaktadır.

biber ve sebzelerle tavuk kızartma Can, sen Meksika fırında bir omlet tarifi gerekecek. Eğer bir Yunan parti düzenlemek istiyor musunuz? Sonra arkadaşların - Yunan peynir, zeytin, kıyılmış sebzeler. Bu, tercihen kırmızı şarap ile, bir düz plaka, hazır marul üzerinde omlet servis edilmelidir.

Genel olarak Omlet "Italiano" evrenseldir. Size dün makarna kaydetmek ve özgün yemek yaratacaktır. makarna ile karıştırılır Passiruete sebzeler, kalıbın alt üzerine yayıldı ve omlet dökün. Dedikleri gibi Gereklilik, buluşun annesi. Genel olarak, hayal, her iki seçenek iyi omlet olduğunu. Çok tuzlu değilse Yani, tabii ki, solmuş değil ve yanmış değil. Böyle bir felaket olmazsa, bu eşiniz yatağa iyi beslenmiş gider, sessiz ol ve lezzetli ve doyurucu yemek için teşekkür edebilirsiniz. onlar işten gelip Özellikle, ve un ile bulaşmış o güzel burun, (o bunun için çalıştı göstermek gerekir) mutfak yaratıcı kaos görür. (O aslında omlet un dahil olmadığını bilmesine gerek yoktur!)

Fakat şimdi bir temiz vicdanla bozulmamış buzdolabı raflarına işaret ve belki yemekten sonra, mağazaya kocası ile gidebilirsiniz. O zaman, bu ürünlere ek olarak botlar ve elbise bir çift satın aldı - farketmez, kocası düşünüyorum. Bu favori şımartmak bazen gereklidir, o böyle bir hostesi olmuştu ....

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.