GüzellikBakım ürünleri

"Max Factor", mürekkep - büyüleyici bir manzara!

Kabarık uzun kirpikler, gözleri gölgede yemyeşil yelpaze - başkalarının - yalnız meşru gurur kadın ve rüyalar konusu. Sonuçta, ne zihin gizemli ve baygın, yumuşak, etkileyici kılan ve göz şekli görsel olarak kişiyi yüceltici, artar? Onlar doğa tek cömertlikle yayımlanan en kirpikler, ve diğerleri, ne yazık ki, aldattı.

Fakat modern Külkedisi ve prenses kozmetik sanayinin parlak dönemlerinde yaşamak eşit şanslıyız. Onları, muhteşem, daha güzel hale bir kraliçe gibi hissetmek için yardım etmek - ürünlerinin her türlü tek bir amaç ile kadın hizmetlerine sunulmuştur. liderlerinden biri «Max Factor» tarafından bu alanda aittir.

Kim şimdiye kadar kozmetik dünyasını keşfetti rujlar, gölgeler, tozlar, kremler, maskara bu şirket kullanılan gerçekten birinci sınıf olduğunu etmiştir. Bu ürünler sadece amatör değil, aynı zamanda, her şeyden önce, profesyonel makyaj sanatçıları ve stilistler özel usta tüm dünyada müzik yıldızları ve şov dünyasının yıldızlı hizmet veren tüm dünyada, güzellik salonlarında stüdyolarında makyaj ustaları uzman.

"Max Factor" (mürekkep) - Ürün, marka uzun haline gelmiştir. elit kozmetik Mensup, bu aynı zamanda fiyat ve böylece uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler piyasada boşaltılmasını kolaylaştırmaktadır sıradan tüketicilere sunulmaktadır.

Maskara "Max Factor" geribildirim olursa olsun sadece makyaj temellerini öğrenmek için, genç bir kız boyalı veya hiçbir zaman yüzünü kabinde daha kötü "yapmak" için bir bayan, düzenlenen olmalarına bakılmaksızın, her zaman pozitiftir. Bu kirpiklere maskara mükemmel yapıyor çünkü, şaşırtıcı değildir etrafında oluşan, iyi, bulaşmış değil tutar gözlerine siyah çevreler. Yani, ürünün genel özellikleri olduğunu.

Ve şimdi "Max Factor" ne anlama bakmak, mürekkep, uzmanlar onun bireysel özelikleri dikkat neyi ki:

1. Maskara birçok üretim hattından mevcuttur - günlük kullanım için, akşam makyaj için. Orada da örneğin, büküm, su geçirmez etkisi anlamına gelmektedir, mürekkep "Max Factor Başyapıtı" (maksi hacim). siyah ve kahverengi yanı sıra süs bitkileri - - mavi ve yeşil renk yelpazesi klasik tonları içerir.

Devrimci 2. Bir tür maskara fırçası için özel bir tasarımın gelişmeydi. onlar parlak ve pürüzsüz üzerinde prokraske ambiyans olsun - Size sadece çok hafif ve dikkatli bir tek eksik, kirpikleri üzerine boya olduğunu fırça sağlar. Bu etki, fırçanın yığın ilk çok yumuşak doğal malzemeler ile üretildikten sonra mümkün olmuştur, ve kıllar arasındaki özel mikrokanalchiki yerleştirmek. birbirine yapışmasını önleyecek biçimde, renklendirici ve prokraske payı kirpiklerde büyük miktarda işe bile Şimdi, kıllar, birbirine yapışmaz. maskara kat kökten uca kadar kirpikleri gibi - Boyalı her saç döner.

"Max Factor" (mürekkep) tasarım araçları fırçalar ilginç gözlerinin köşelerinde kirpiklere pigment uygulama özelliğine sahiptir gerçeği ile. Bu dış açı için de geçerlidir -, göz şekli geliştirmek görsel hacmi ve görsel olarak kirpikler yardım sayısını artırmak bir görünüşüdür derinlik ve manyetizma verir.

renklendirme bileşimi (bunun formülü patentli) kirpik yapısı için sadece çevre dostu ve yararlı maddeler içerir. Özel olarak dengeli mineral kompleksinin temelini oluşturur. "En Faktörü" (mürekkep) bir aracı kapak cilt ve göz tahrişi için güvenli olduğu için. uygulamadan sürecinde kirpiklere kaldırır ve yavaşça güzel doğal eğrisini veren onları sıkılaştırır - Bu göz ardına kadar açık görünüyor. "Max Factor" (mürekkep) aracı kuvvetle kimin kadınlar tavsiye stilistler Çünkü gözler derinden ekilir. Bu kozmetik ürün Tabiat bir kusuru düzeltmek kolaydır.

Ve başka kesin bir artı, makyaj satın alırken tüketici tercihini etkileyen: maskara, bu her zaman "onların", yapılmış değil kirpiklerde gibi zarif görünüyor; Tamamen sadece kendisi tarafından göz hekimi ve Dermatologlar ve iyi tarafından onaylanan yüz makyajı, özel temizleyici kaldırıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.