ÇirkinlikBanyo veya duş

Roca - her banyo için lavabo

sıhhi tesisat üretimi dünya çapında yüzlerce firma yapan. Bunlar arasında, özel dikkat şirketi Roca ödenmesi gerekmektedir. Bu ünlü İspanyol şirketi üretir kabuk, tamamen genellikle bu tür ürünlere uygulanabilir tüm gereksinimleri ile uyumludur.

Avrupa kalite

Roca özel şirket 1917 yılında Barselona'da kuruldu. O zaman, o demir radyatör üretiminde münhasıran nişanlıydı. Zamanla, aile şirketi kuruldu kardeşler, dramatik faaliyet alanını değiştirdi. Birincisi, firma inşaat malzemelerinin üretimi yapan edildi ve daha sonra banyo için mal üretimi ve teçhizat geçti.

Bu yönü ona uluslararası bir ün getirdi ve Montebianco, Ledeme, Gustavsberg ve diğerleri gibi liderleri ile eşit koydu. Bugüne kadar, şirketin Roca ana ürün - batarlar. O zamandan beri, mühendisler ve tasarımcıların çabalarıyla şirket gerçek bir sanat eseri haline bu ürünü açmak başardı. Artık herkes söyleyebiliriz Roca o - en zorlu müşterilerin isteklerini karşılamak için yapabiliyor lavabo,. istisnai işlevselliğine ek olarak, bu şıklık ile karakterize edilir ve çekici bir görünüm dizayn edilir. Bir ürünün bakarken birçok banyonuza eski donanımları değiştirmek için bir istek var. sadece zarif görünüyor kabuk, - Roca sonra. Bu günlük kullanım istenen kapalı konfor ve rahatlık yaratır.

tüketici düşüncelerine

apartmanlarda ve evlerde sakinleri, aynı zamanda endüstriyel işletmeler ve kamu kurumlarının sahipleri sadece banyo veya tuvalet odasında sadece olması Roca batmaya gerektiğine inanıyoruz. Tek olumlu bu şirketin ürünlerinin Yorumlar.

Her şeyden önce kullanıcıların, tabii ki, ürün kalitesi dikkat ve onun üretimi için kullanılan malzemeye esas bağımlı olduğu bilinmektedir. toprak kap onların kabukları firması Roca ek üretmek, taş ve porselen genellikle kuvars (katı kaya) ve duralümin (dökme mermer geliştirilmiş çeşitli) kullanır. Bu serin yeni renkler modelleri oluşturmak için olanak sağlar, aynı zamanda kendisi bakış estetik açıdan daha cazip görünüyor ürüne fırsatı verir sadece. Cam ve metal elemanları ile takviye edilir tasarım olan prim öğeleri olarak zevk muazzam popülerlik. onlar lavabo takıldıkları oda, daha şık ve prezentabl görünüyor. Buna ek olarak, hemen hemen tüm şirketin Roca ürünleri üreticisi tarafından kendilerine verilen on yıllık garanti haklı olduğunu belirtmek gerekir.

Geniş bir yelpazede

şirketin kullanmaya sıhhi tesisat çeşitli koleksiyonları üretiyor banyo için lavabo Roca. Bunlardan en popüler şunlardır: Dama Senso, Victoria, Gap, Dama Senso COMPACTO, NEXO, Giralda, Hall, Khroma, Meridian-N, Pappenning, Meridian-N COMPACTO, Dama-N, Amerika ve diğerleri. Hepsi hepsi Roca ürünlerinde doğal üç ana ayırt edici özelliklere sahiptir:

  • mükemmel kalitesi;
  • Orijinal görünüş;
  • eşsiz tat takip edilebilir şık tasarım.

Bu da, İspanyol şirketi Avrupa'da değil, aynı zamanda dünya çapında sadece en iyilerinden biri ürünleri. Şu anda, şirket kabukları aşağıdaki türde üretir:

  1. Asma modelleri.
  2. Lavabolar.
  3. bir kaide olan ürünler.
  4. Lavabo, tezgahlar.
  5. Çift.
  6. Yanlış.
  7. üst veya alt Dahili.

Bu seçenekler her müşterinin tüm ilginç özellikleri uygun bir doğru ürünü seçmek için izin, farklı fiyat segmentlerinde mevcut modellerinde sunulmaktadır.

eğlenceli Fiyat

Şu anda, banyo içinde lavabolar Roca banyo çeşitli satış noktalarında satın alınabilir. Bazıları anlamlı bitmiş ürünün fiyatını etkileyen tanınmış şirketin bayi bulunmaktadır. sözleşmeli olarak çalışan satıcılar üreticinin kendisinin yararına mal satmak. sunulan ürünlerin fiyatlarının aralığı gibi mağazalarda çok daha düşüktür - çok daha geniştir. Yani, Roca marka perakende satış mevcuttur kadar düşük 33530-1190 olarak ruble lavabolar. Her bir ürünün maliyeti, imalatı ve montajı için kullanılan malzemeye bağlıdır. Örneğin, bir çok model yanı sıra ayak veya tezgahı. Bunlar ürüne bitmiş bir görünüm vermek ve ayrı bir tasarım öğesi olarak almasına izin.

2004 yılından bu yana İspanyol şirketi olan "Rock Rus" çıkarlarını temsil Rusya'da faaliyet gösteren. Sonuç olarak, ülkemizde biz şirket Roca Grubu lider uzmanlarının sürekli denetim altında ürünlerini üreten birkaç ortak fabrikalar inşa etti. Bu mağazalarda mallar kesintileri ortadan kaldırır ve dünya çapında bir üne sahip şirketin ürünleri satın almak için herhangi bir zamanda Ruslara verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.