Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran müşterilerini zorla gibi daha fazla ödeme yapmayı: size para çekmek için 6 yol

Restoran - her şeyden bir iş olduğunu ve para verirken şirket sadece büyür. andan itibaren odasına yürümek ve zamana göre ne zaman işareti bir çek, bir restoran para mümkün olan en büyük miktarda ayrılmak almaya çalışacaktı. Ama garson tarafından kullanılan taktikleri gerçekten hain olabilir için. Her restoranda bir girişim tüm müşterilerine fleece veya fikri saplantı her garson almak için o pahalı şarap ve ekstra garnitürleri sipariş etmek olduğunu söylemiyoruz. Ama bunlar gerçek ve konuklar kurumu manipüle etme yeteneği - bu gerçekten bir sanattır. Eğer bunu anlamak, bu tür bir yaklaşımın kurbanı olma olasılığı daha az olacaktır. Burada garsonlar size planlanandan daha fazla ödeme yapmak almaya çalışırken hangi altı yolu vardır.

Ile ya da gaz olmadan?

Eğer restoranın masaya oturup, ilk şey onlar tercih suyun ne tür istiyoruz. Sen (bazen hatta olağan seçme imkanı sunmuyoruz) ve bunlar oldukça pahalı olabilir bir şişe su sipariş. Eğer su kalitesi şüpheli olması kentinde sürece, güvenle sade su sipariş edebilirsiniz.

Eğer bir kokteyl ile başlamak istiyorum olsun?

Garsonlar ziyaretçilerin henüz siparişe hazır olmadığında genellikle müşteri tebrik sonra 10 saniye boyunca bu soruyu sormak ve hatta fiyatlarının bir fikir edinmek için kokteyller listesine bakmak için bir şansım olmadı. size küçük bir zaman vermek sor: Bu yeme hızını yavaşlatmak ve size bir martini daha ne kadar tutacağını anlamak için fırsat vermek için yardımcı olacaktır.

Bugün özel bir teklif var

Garsonlar nadiren sık menüsündeki öğelerin çoğu daha pahalıdır özel bir teklif, fiyatı hakkında bilgilendirmek için inisiyatif çok edilmektedir. Her zaman bir sipariş vermeden önce, bu tür önerilerin fiyatını sormak. Bu yemeğin size beklenenden çok daha pahalı olabilir.

Ben şarap tavsiye ederim ...

Restoranlar şarabın satışından iyi bir kar elde yüzden garsonlar size planlanandan daha şarap daha fazla para harcamak almak için bazı kurnaz yollarını çorap vardır. Konukların birçoğu sık sık, menüde en ucuz şişe sipariş ikinci şarap maliyetini seçmek utanıyorlar. Restoranlar bu bilirler ve (bu tür bir şarap toptan satış fiyatı en ucuz şişe maliyetinden daha az olabileceği anlamına gelir) şişenin dikkat çekmek için denemek eğilimindedir.

konumunun gücü

restoran müşterilerinize mümkün olduğunca kazanmak amacıyla kendi tasarım menüler gerçeği, bu bir sır değil. onun resmi web sitesinde Ulusal Restoranlar Birliği bile iyi bu nasıl yapılacağına ilişkin bazı akıllı ipuçları sağlar: "En önemli makaleleri ilk sayfanın sağ üst köşesinde bulunan gazete düzenleri, arasında ilham görünmelidir menü tasarımının geliştirilmesinde. Restoranlar bu konumda en karlı öğeleri ekleyebilir. ilk etapta satmak istiyorum Yemekler, sayfadaki ilk ve son pozisyonları olmalıdır. Bu genellikle en düzenli öğedir, bu nedenle dikkatli bir şekilde yemekler büyük getiriyi sağlamak ne düşünmek öder. Başka bir "güçlü pozisyon" - merkezinin üzerindeki iç sayfa haktır ".

Herhangi meze ya da yan yemekler denemek ister misin?

Bu mantıklı bir sıralamaya kılığında daha fazla para harcamak almak için ince bir yoldur. Ve Öneri güç gerçekten çalışıyor: Bu soru zorlar meze ve yan yemekler bir kez daha bakmak yanı sıra tatlılar menüsünü görüntülemek için. Yine menü bakarak, başka cazip bir şey fark ve para harcayacak iyi bir şans her zaman vardır. Birçok kişi de bilinçaltında başkalarını memnun etmeye, yani sadece garson teklifi reddetmek yerine, garnitür sipariş daha kolaydır. Garip gelebilir ama garson dahaki sefere pahalı bir yemek tavsiye çalıştığınızda duygularınızı dikkat edilebilir: "evet" bilinçaltında söylemek istiyorum bulacaksınız

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.