GüzellikBakım ürünleri

"Akvapiling" Ayak: müşteri yorumları

Her gün, dış ortam bizim ayak derisi üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. O topuklu uzamış giyen rahatsız sıkı ayakkabılar veya ayakkabı muzdarip, sürekli vücut ağırlığının baskı altında. Bunun bir sonucu olarak, bacak cilt zaman büyük parçalar ile başlar, sıkıştırılmış, nasır, hiperkeratoz (mısır) oluşturabilir.

Elleriniz, yüz, dekolte bakımı, biz çok dikkat eğilimindedir, ancak ayak bakımı, birçok maalesef ihmal. Bu genellikle bulaşmış ağrılı çatlaklar, görünebilir daha ciddi sorunların gelişmesini tehdit ve kişi yürürken bir yanma hissi ve rahatsızlık hissetmeye başlar. Benzer durum daha önce de avuç içi bazen diz, dirsek üzerinde oluşur ve olabilir. maalesef ucuz değildir, eleyin bu tür sıkıntılar uzmanlar problemi çözmek için muhtelif yöntemler sunacak bir güzellik salonunda, olabilir, ve bunların çoğu gerçekten etkili, ama. Bugün kaba derinin ve evde kurtulmak için bir fırsat var. bacak "Akvapiling" bu özel araçlar yardımcı olun. Bu ürün hakkında yorum müşterilerin çok olumlu terk memnun. en makalesinde bu konuda daha fazla konuşalım.

Bileşim araçları

"Akvapiling" bacak mantar önleyici, antimikrobiyal etkiye sahip deri, antiseptikler boynuzsu tabaka yumuşatmak Bileşiminde maddeler de ihtiva eder. aracı sağlıklı bir cilt etkilemez. "Akvapiling" bacak gibi akrilat / palmet 25, gibi maddelerden oluşur , sodyum tetraborat, akrilat kopolimer, bir fosfor s20-22 alkol, potasyum hidroksit, adaçayı özü, aloe vera, mentol, su.

yayınlama

"Akvapiling" çözeltisi ve krem şeklinde üretilir. İlk çözüm, daha sonra krem: ağır cilt, geniş kabarcıklara solmuş zaman ilacın hem formlarının kullanılması önerilir keratoz. Çözelti, günde 1-2 kez uygulanmalıdır. kendisini oluşturan malzeme tamamen güvenli olduğundan krem, saat sınırsız sayıda kullanılabilir. tedavi edilen bölgedeki derinin yapısı normale döner olduğunda, krem sağlıklı ayakları korumak için kullanılabilir. Sürekli "Akvapiling" aracının başka bir form (çözeltisi) kullanın olmamalıdır ayak, Bileşiminde antiseptik olarak mevcuttur.

tanıklık

"Akvapilig" bacak kullanma bölümünde belirtilir:

 • ayaklar, dizler, eller, dirsekler kaba kalınlaşmış deri;

 • Kuru nasır ve mısır;

 • çatlaklar;

 • sert deri oluşumuna karşı koruyucu madde olarak.

Ayrıca, "Akvapiling" tedavisi için bir antifungal madde olarak kullanılabilir kendi ayakları üzerinde mantar. Genellikle kaba bir cilt mantarı eşlik eder. Tedavi en etkili olabilmesi için, öncelikle kaba cilt katmanının kurtulmak ve sonra antifungal kremler ve merhemler kullanmalıdır.

"Akvapiling» Ayak: çözümün kullanımı için talimatlar

para kullanılmadan önce yıkanmış veya ıslak ayaklar su olmamalıdır. Prosedür aşağıdaki gibidir:

 • katta ayak sarabilirsiniz plastik film, bir parça koymak için gereklidir. Sorun cilt ihtiyacını kapsayacak bir kağıt havlu ya da bez, üstüne yerleştirilir.

 • Bir kağıt havlu veya peçete "Akvapiling" çözüm nemlendirin.

 • doku yüzeyinde bir ayağını koy.

 • naylon ile sarın ve 15-20 dakika süreyle bu konumda bırakın.

 • Bu süreden sonra, folyo ve bir peçete çıkarın.

 • Kazıyıcı yumuşatılmış zar tabakası kaldırma kit içerisinde bulunan.

 • İyice bir havlu ile de, kuru ayak, yıkama için sabun kullanmadan ılık su.

"Akvapiling" çözümü kullandıktan sonra kendi ayakları üzerinde krem koymak önerilir.

Onuru "Akvapiling" krem

Bu türde bir bileşim, ek avantajlar "Akvapiling" Araçlar vererek, üre, doğal aromatik yağlar (okaliptüs, nane, lavanta), bitki ekstraktları (yeşil çay, papatya) aşağıdakileri içerir:

 • anti-enflamatuar etkisi;

 • kırıklarının iyileşmesini hızlandırır;

 • Bu ağrı veya yanma hissi neden olmaz.

İlaç etkisi yoktur sağlıklı cilt, enfeksiyon riski, pomza kullanırken olarak, mümkün değildir. tırnak dosyaları, aşındırıcı kazıyıcılar taşlama, takım tezgahlarının kullanımı ile olduğu gibi Ayrıca, kesikler tehlikesi yoktur.

"Akvapiling" ayaklar için başka araçlarla aksine aşırı yağ yoksun (krem),: krem kullandık Tüketiciler, başka olumlu şey kaydetti. Bu, silikon bileşimi içinde baskın için elde edilir. Düzenli kullanım ile, krem yeni kuru, nasırlı deri ve çatlakların oluşumunu önleyebilir. Zaten sonra bacakların bir hafta kullanılması daha sağlıklı ve pürüzsüz oluyor demektir.

Aracın Yorumlar

krem ve solüsyon müşteri incelemeleri çoğunlukla olumlu "Akvapiling". Onlar kaydetti

 • topuk çözümü kullandıktan sonra gerçekten "bir bebek gibi" haline;
 • neredeyse tamamen kullanım onuncu gününde kayboldu krem mısırların düzenli kullanımı ile;
 • krem sadece mükemmel değildir ayakların kuru cildi nemlendirir, aynı zamanda koku giderici etkiye sahiptir;
 • Hatta tuzlu su ve kum ayak cilt üzerinde negatif bir etkiye sahip deniz geri kalanı sonra "Akvapiling" kullanarak olabilir kısa bir süre geri topuk yumuşak ve pürüzsüz;
 • "Akvapiling" - pahalı salon tedavileri için harika bir alternatiftir.

Nasıl krem uygulamak için?

Yukarıda sözü edildiği gibi, ayak çözeltisi uygulandıktan sonra ürünü kullanılarak, bu formu "Akvapiling" (krem). mısır çok belirgin değil ise, bu bağımsız bir ajan olarak düzenli bakım için kullanılabilir. "Akvapiling" ilaç yoğun yumuşar ve ayak cildi nemlendirir.

Dikkat

Gözle temasından kaçının. Bu kaçınılması mümkün olmazsa, göz akan su bol durulanmalıdır. Ayaklar için "Akvapiling" çözümü yeniden uygulayın, gerekirse, ilk tedaviden sonra günden erken önerilir.

Sonuç

Bugün, güzellik salonu çekici bir görünüme korumaya yardımcı olmak için bir dizi terapi sunmaktadır. Ancak, çoğu pahalı olma eğilimindedirler. Neyse ki, bilim yerinde değildir ve satılmaya hazır düzenli niteliksel eve bırakmıyorum, vücudunuzun bakacak gücü alınır. Bunlardan biri ilaç "Akvapiling" dir. Bunun bacaklarınızı ve özel dikkat gerekir vücudun diğer bölgelerinde ile, her zaman mükemmel bir düzen içinde olacak. Her problemin uzun bir süre düzeltmek için daha önlemek için her zaman daha kolaydır çünkü Doğal olarak, düzenlilik önemlidir yoktur. zevkle Kendine iyi bak ve sonuç uzun sürmez. güzel ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.