Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Maria Muhortova: Rus patenci kısa bir biyografi

Maria Muhortova - Rus atlet, artistik patinaj. İyi Olimpiyat şampiyonu Maxim Trankova eski ortağı olarak da bilinir.

çocukluk

Muhortova Maria Vladimirovna 1985 yılında Leningrad şanlı şehrinde doğdu. Ama orada uzun süre yaşadı. Bebek iki yaşında iken, ebeveynler (ailenin babası yoktu doğumlu) Lipetsk taşındı.

Şans eseri Küçük Masha artistik patinaj girdi. Kayakla atlama - Başlangıçta, ebeveynler su sporda kız vermek planlıyorlardı. Ama yakında masalı koç Muhortova bu meslekler için Masha çok az büyüme.

grup figür pateni anne Sette Masha yanlışlıkla yere reklam gördüm öğrendim. Kısa bir tartışmadan sonra ebeveynler bir spor olmaya karar verdi. Gerçekten de, buz üzerinde paten her zaman güzel ve minik bayanlar takdir edilmektedir. Bu arada, biz onlar onu, pateni anlamaya sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için verdi, kızı harika spor kariyerini Muhortova planı yoktu.

Erken kariyer. gençler

Maria Muhortova hemen onun çelik gibi bir karakter, o çok yetenekli ve inatçı öğrenci olduğunu gösterdi. Biraz Masha altı yıl Nina Vladimirovna Bystriakov eğitimli söz konusu ise Sukharev koçluk grup taşındı. Bu umut verici atlet Galina Kız kabul edilir ve St. Petersburg götürdü edilir.

Masha o zaman onüç yıl oldu. O olağanüstü bir koç Natalia Pavlova eline düştü. solo sanatçı itibaren Maria eşi Golovkin Egor oldu çiftlerde, taşındı. Birkaç yıl sonra o Pavel Lebedev aldı. İlk sportif başarı Masha bağlı bu genci oldu. Birlikte, milli takımı vurmak kararlı bir şekilde ilk on içinde düşmek burada aşamalar GP (junior) doğru sürdü.

Ama yakında, Masha ve Paşa birkaç bozukluk meydana geldi. Lebedev 2006 yılına kadar amatör sporda hareket kiminle yeni bir ortak bulduk. Masha bir süredir peşinde olmuştur.

kalkıştan

Velikova Maxim Trankov eğitimli grup. O Natalia Shestakova ile eşleştirilmiş, ancak adamlar ortalama sonuçlar gösterdi. Sonra Maxim Maria birkaç koymak için karar verildi. Bu 2003 yılında oldu. Ve sadece bir rekabetçi sezon sonra onlar gençler arasında dünya şampiyonu olacak. Bu bir başarıydı!

Maxim Trankov ve Maria Mukhortova tüm turnuvaları gerçekleşti ve genç sıralamasında önemli bir yere çekmek kazanarak büyük bu sezon vardı.

Ama ne yazık ki, çocuk yaş yetişkin kategorisinde devam etme zamanı olduğunu söyledi. Bu onlar verildi kolay değildir. Çok fazla hırs, ya da korku veya belirsizlik, ama birbirleriyle çok sık çatışma haline gelmiştir olsun, işletim anda katılmıyorum. Onların antrenörler sürekli değişiyor. çalışma ve Velikovs ve T. Moskvina ve bir çift ile A. Dmitriev.

Olimpiyat sezonu öncesinde

2006 yılında Masha ve Maxim, durumu düşünmek için bir kaç ay kariyerinde bir mola aldı. Sonunda, onlar kabul başardık ve yine takım. Oleg Vasiliev - adamlar yeni bir teknik direktör var.

Hemen ilk zaferini geldi:

  • Rus şampiyonluk 2007;
  • Rus Şampiyonası 2008 (gümüş);
  • Avrupa Şampiyonası 2008 (gümüş).

Ama çift daha sonra çünkü kırık öğelerin, daha sonra çünkü partnerinin yaralanma, Dünya Kupası hiçbir şans oldu. Ama çocuklar umutsuzluk vermedi ve sert rekabet devam etti. Savçenka / ipek kumaş - Rusya'da başlıca rakipleri dünyada Kawaguchi / Smirnov idi.

2009 yılında başarıyla "Skate America" (Bronz) gerçekleştirilir ve Artistik Patinaj nihai Grand Prix ulaştı. Ne yazık ki, zehirlenmesini önlemek Trankova yüksek gerçekleşir. Başarısız olduğunu, O'nun uzun programı sırasında kötü hissettim.

Çift Mukhortova / Trankov sadece başarısızlıkları ile boğulmuş. Aynı yıl Rus şampiyonluk onlar kurşun eminiz, ama o bir gümüş aldığı için rastgele birkaç unsurları kesintiye. Aynı şey Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında oldu.

Olimpiyat sezon

çifti için 2009-2010 sezonu iyi başladı. Onlar sahne Grand Prix kazandı. Ama sonra her şey tekrar başparmak devam etti. Sonuç olarak ana yarışma şampiyonası sonbahar ve ana yarışma dört yıl için ahlaki hazırlık eksikliği.

Maria temiz kendi atlar gerçekleştirilir ise kısa programı sırasında Maxim elemanının çalışması sırasında daha düştü. Ama görünüşe göre de bulaşmış bazı elementlerin sonunda, bir ortak tarafından enfekte. Sonuç - yedinci ve tam bir hayal kırıklığı.

Bu olaylardan sonra söz gösteren çifti sorumluluk ağırlığı ile baş edemez ortaya çıktı. Ve kendilerinin bunu biliyordu, ama ortak performanslar devam etti. Kaynama noktası Trankov fırlatma ortağı sırasında düştü 2010 Dünya Kupası, oldu. Ondan sonra da onların çiftleri artık yok dedi.

Maria Muhortova yine yalnızdı. Ama uzun sürmez. Yakında Vasilyev bir kadının Fransız Jerome Blanchard konuşmak için davet etti. Ama bunların bir çift Rus şampiyonada ilk on içinde bile kırmak mümkün değildi, başarısız oldu. Fransız kariyerini bırakarak evine gitti. Bir Rus patenci yine bir ortak aramaya başladı. Ama başarılı olamadı.

bu

Masha 2011 yılında amatör kariyerini bitirdi. O zamandan beri, o paten kaymak vazgeçmek ve gösteri "Rus Yıldız buz" sürme, hayranlarıyla sevindirmeye devam ediyor vermedi. O programlarda "Külkedisi on Ice", "Kar Beyaz", "Peter Pan" ve diğerleri ile dünyayı bir tur atar.

Maria Muhortova sadece iş ile doldurulur özel hayatı, amatör kariyerini bitirdiğini pişman olmadım. Sadece Olimpiyat altın rüya ve bir hayal olarak kaldı ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.